41

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

singura printre persoane de sex tare? aoleu ce ma fac? o sa imi aduc acvariul cu mine sa ma "apere"... lol

42

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Actualizare lista participanti, in scopul de a-i risipi Irinei temerile, ca in vechea formula nu ar fi in siguranta (oare ce stie ea despre noi?): lol

acvariidevis (insotit de soacra)
Baracuda
Balamuc MAC (insotit de o vecina)
danutza
danielat
mariana.gulie
aryna
luciana
pasi_une
dana.matei26
sTTTk (insotit de mine)
zvarr (insotit de cineva)
xgrec (neinsotit dar inofensiv)
cichlidzone (de virsta prescolara)
knox38 (insotit de guvernanta)
cipriana01
Luciana
...subsemnata

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

43 Editat de dan.matei26 (2012-09-28 00:59)

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

adevarul ca stiu de cazuri in trecut de violenta cauzata de hoardele de acvaristi. :noroc
s-au folosit bombe de co2 ,melci asasini ,si masculi de beta aruncati in public  big_smile

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

44

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

abia astept sa ne vedem acolo! Florin, multumesc de invitatie!

Just add water. Seachem will do the rest.

45

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Din cauza unor turbulente .. eu nu o sa mai pot ajunge .. Imi pare rau , data viitoare ma las cinstit de nea' Baracuda , ca tot m-a botezat  :noroc  . Distractie placuta !

Doua culori ce le ador

46

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Vin si eu. :fok

Repar electronice si electrocasnice0729803578
si filtre externe EHEIM.

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

d4nu7z A scris:

Din cauza unor turbulente .. eu nu o sa mai pot ajunge .. Imi pare rau , data viitoare ma las cinstit de nea' Baracuda , ca tot m-a botezat  :noroc  . Distractie placuta !

oare nu ai putut sa ajungi din cauza celor 2 culori?  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

48

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Masa este pregatita si asteapta pasionatii sa ajunga ;-)

Multi vad, putini cunosc !

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

mama ei de masa ca s-a inchis pe la 2 din noapte  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

50

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Intilnirea a avut loc, ne-am simtit excelent (sper) si numarul participantilor a fost unul record, de cind particip eu.
Poza 1, de la stinga, la dreapta: lucian (Lucian), ALFYY (Alfred), Baracuda (Radu), acvariidevis (Florin), ciprian01 (Ciprian), cichlidzone (Eugen), danielt (Daniel), Seachem (Lucian), visiniu (George), sTTTk (Gabi).
   Poza 2 de la stinga, la dreapta: aryna (Irina), lucian (Lucian).
   Poza 3 de la stinga, la dreapta: sTTTk (Gabi), Ancistrus (Cristi), visiniu (George).
   Celelalte sunt situatii diferite.
   P.S. In poza 3, sTTTk (Gabi) are o expresie istorica! lol Tocmai hotarisem unanim, sa-i schimbam, nick-ul in "corydoras", pentru ca sta la toate intilnirile, linga Ancistrus (Cristi), formind un biotop. lol  Multi au zis ca i se trage de la aburii din recipientele, linga care s-a asezat strategic lol Eu unul, il suspectez ca si-a tras unul din furtune, sub masa, asa se explica ca nu a coamandat decit o bere... restul si l-a oferit gratis, pe sub masa lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

51

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

A fost o intruniredevis super :noroc

Baracuda A scris:

P.S. In poza 3, stttk (Gabi) are o expresie istorica! lol

   M-am uitat acum mai atent... cred ca a vrut sa ma muste lol

52

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Frumoase poze si mai ales frumoasa intalnire. Oameni exceptionali si multe discutii interesante.

p.s: de muscat, nu prea musc, dar am un latrat...  big_smile

Multi vad, putini cunosc !

53

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Excelente pozele... iar nr. 3 este geniala.  :apl
Intalnirea a fost de nota 20, asa cum deja a devenit o regula. Aceasta cu un mare +, datorita numarului celor care au participat. Am o presimtire ca la urmatoarea vom si mai numerosi.  :sbr

54

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

visiniu A scris:

Excelente pozele... iar nr. 3 este geniala.  :apl
Intalnirea a fost de nota 20, asa cum deja a devenit o regula. Aceasta cu un mare +, datorita numarului celor care au participat. Am o presimtire ca la urmatoarea vom si mai numerosi.  :sbr

Georgica, era de la CO2 tata  lol  ^:)^

Multi vad, putini cunosc !

55

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Corect !!!   lol  lol  lol

56

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Excelente poze, exact cum a fost si atmosfera! abia astept reluarea/revansa smile

Just add water. Seachem will do the rest.

57

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Felicitari pentru reusita. Regret ca nu am avut posibilitatea sa particip...poate data viitoare. Va salut pe toti!

Diferenta dintre adulti si copii? Pretul jucariilor!
0742140792

58

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

la cat de frumos a fost, ar trebui sa facem mai des  :noroc

0749.650.678

59

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

lucian A scris:

la cat de frumos a fost, ar trebui sa facem mai des  :noroc

Da ar fi bine,ne m-ai relaxam un pic printre voi  :apl

Repar electronice si electrocasnice0729803578
si filtre externe EHEIM.

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Recunosc in ultima poza vorbeam cu domnul Radu despre co2-ul din bere  ^:)^  ^:)^  ^:)^  George stie  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.