1

Subiect: Propunere intalnire 29.09.2012

Deoarece nu ne-am mai vazut de ceva vreme, vin cu ideea organizarii unei intalniri sambata, 29.09, urmand ca locul si ora sa le stabilim de comun acord.
Sunt asteptati toti cei care vor sa ne cunoastem, incepatori si avansati , toti cei care vor sa-si impartaseasca impresiile sau sa-si exprime nelamuririle si toti cei care nu au nimic de facut atunci.  lol
Am convingerea ca, asa cum s-a intamplat de fiecare data, vom pleca acasa mai bogati sufleteste, cu bucuria ca am intalnit oameni de calitate, ca am cunoscut oameni noi, oameni care impartasesc aceeasi pasiune.
Cei care vor sa participe sunt rugati sa-si exprime dorinta, pentru a ne putea face o idee... in functie de asta probabil ca vom alege locul si, eventual, vom putea face rezervari de... bere.  lol

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Desi sunt un membru mai vechi, pana acum nu am luat parte la asemenea intalniri, dar acum fac tot posibilul sa nu ratez aceasta ocazie! Eu unul m-a inscriu!  :sok

Contact: 0729.422.335 / 0769.008.054 / 0770.575.269

3

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Prezent!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Daca o sa am liber promit sa vin si eu  :noroc

Doua culori ce le ador

5

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Particip si eu, in speranta de a-i vedea si pe cei care n-am avut ocazia sa-i cunosc deja.

6

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Incet, incet, incepem sa ne strangem.  :noroc
Doamnelor si domnilor care sunteti la inceput de drum sau care nu ati mai participat la astfel de intalniri... va asigur ca atmosfera va fi una extrem de calda, iar ca subiect de discutii nu va fi neaparat acvaristica.  wink
Nu conteaza faptul ca esti la inceput de drum sau ai n ani de experienta in spate... suntem toti egali. Nu exista restrictii, nu exista regulamente, suntem intre prieteni.  smile

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Sper sa nu am nimic de facut pe 29. As vrea sa vin si eu...Am multe de invatat si asta ar fi o ocazie buna pentru mine "sa va chestionez" smile  :noroc

8

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

poate de data asta se tine  ca sa vin si eu...

9

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

aryna A scris:

poate de data asta se tine  ca sa vin si eu...

Irina... acest meeting  chiar se va tine . smile
Eu, personal, te astept cu mare placere !

10

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

voi veni cu siguranta....

11

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Vin si eu dar cu rugaminte catre un membru disponibil sa ma instiinteze telefonic cu locul stabilit pe data de 29/09 !
0736 548 369 Mihai  :smoke

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

d4nu7z A scris:

Daca o sa am liber promit sa vin si eu  :noroc

esti in concediu nu mai fi carcotas  lol  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

vin si eu daca ma primiti   ^:)^  ^:)^  ^:)^  iar tu Georgica sa vi cu 2 beri in buzunar, prietenii stiu de ce

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

14

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

imi anunt prezenta si eu.

0749.650.678

15

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Domnu sef ... e vorba de sambata de peste 2 sapt , nu asta care urmeaza .. daca o sa am concediu atata timp o sa stau doar in intalniri smile))

Doua culori ce le ador

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

d4nu7z A scris:

Domnu sef ... e vorba de sambata de peste 2 sapt , nu asta care urmeaza .. daca o sa am concediu atata timp o sa stau doar in intalniri smile))

iti promit ca la ora intalnirii vei fi liber  lol  lol  lol si o fac public  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

17

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

Promiti ca dai si un suc ? Nu de alta da o sa ai nevoie de sofer  :-  :noroc

Doua culori ce le ador

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

i'm in! :noroc

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

d4nu7z A scris:

Promiti ca dai si un suc ? Nu de alta da o sa ai nevoie de sofer  :-  :noroc

tiganul tot tigan  ^:)^  ^:)^  ^:)^
hai ca am poluat topicul omului, sper sa fim in numar cat mai mare, unde nu mai pun ca ii asteptam si pe renegati, pe cei cu 2 lei si altii, pt. cei care nu au mai fost le pot spune ca aceste intalniri sunt fara monitor si tastatura deci veniti la voi decat cu chef de vb   lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

20

Re: Propunere intalnire 29.09.2012

acvariidevis A scris:

vin si eu daca ma primiti   ^:)^  ^:)^  ^:)^  iar tu Georgica sa vi cu 2 beri in buzunar, prietenii stiu de ce

Cu siguranta vei avea 2 beri de la mine. Dar nu voi veni cu ele in buzunar, pe strada s-ar putea crea anumite confuzii, cel putin... ciudate.   lol

Pana in momentul de fata, suntem asa:

acvariidevis
Baracuda
Balamuc MAC
danutz
danielt
marian.gulie
aryna
lucian
pasi_une
dan.matei26
...subsemnatul

Asteptam in continuare inca multi alti colegi, in special pe cei care nu au mai participat la astfel de intalniri. Iar pe cei care au mai fost, ii intreb: ce va tot ganditi atat, fratilor ? smile)
De asemenea, se pot face si propuneri vis-a-vis de locul unde va avea loc aceasta intalnire. Cei care stiu ceva frumos si care sa nu ne goleasca buzunarele foarte rapid, sa glasuiasca. smile