Subiect: scorpionul

Multumesc mult....tranzactia ok.......creveti mai multi decat am solicitat si platit....
Va recomand tuturor o intalnire sau o tranzactie cu el....

Re: scorpionul

sa te bucuri de ei Mirceo. Eu am o regula: acvaristica pentru mine este o placere si nu o afacere. Asa ca daca dau ceva, dau din inima

Re: scorpionul

UN OM DE NOTA 20,  CUM RAR INTILNESTI ASTAZI,RECOMAND TUTUROR CU TOATA INCREDEREA!!!!(TRANZACTIA S-A DESFASURAT TELEFONIC,FIIND VORBA DE PLANTE CARE AU AJUNS LA BRASOV ADUSE PERSONAL DE DL.BOGDAN(SCORPIONUL)!!! CU STIMA!!!

Re: scorpionul

ma bucur ca te-am putut ajuta in felul acesta. A venit Mos Niculae si la tine Nicule. Sa iti fie de folos si sa te bucuri de ele

Re: scorpionul

Sper sa colaboram si pe viitor!!!  Cu stima!!!

6 Editat de eu2005mircea (2012-12-13 02:53)

Re: scorpionul

Domnule Scorpion, mai exista creveti rebeli ce vor sa te paraseasca?Am mutat crevetii in acvariul mare de 180 l......parca ar mai fi bineveniti fo 20-30 smile

Re: scorpionul

ai PM Mirceo

8

Re: scorpionul

Nota +10, pt colegul nostru.

9

Re: scorpionul

:sok 10+ si din partea mea

Where My Shrimps At?

Re: scorpionul

se spune ca sufletul omului se cunoaste prin fapte, iar fairplay-ul sta la baza prieteniilor adevarate. Nu degeaba ne intalnim, discutam, tranzactionam

11 Editat de bubulet (2013-03-06 16:31)

Re: scorpionul

Si de la mine ++++10 de fapt nu pot exprima prin cuvinte ce om mare si caracter este
Am cumparat difuzor cu mebrana de polen si roca vulcanica si m-a ajutat la mai multe cumparaturi din Bucuresti pe care mi le trimite , produse acvaristice
http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … timii-20l/

12

Re: scorpionul

Postati si linkuri cu tranzactiile!

Re: scorpionul

Nota 10++ si de la mine.. Multumesc mult pentru cei 2 SAE si pentru informatiile primite.. Pestisorii se bucura de noua casa si se pare ca s-au acomodat.. Pesti frumosi si sanatosi

Sacrificiu Unitate Demnitate

14

Re: scorpionul

scorpionul A scris:

Eu am o regula: acvaristica pentru mine este o placere si nu o afacere. Asa ca daca dau ceva, dau din inima

Din toata inima mi-a adus si mie roca vulcanica. Am cerut 2-3 litri, imi cere un pret pe 4 litri sa merite drumul Tei - Drumul Taberei (ma costa mai mult cartela de metrou). Dupa 2 zile imi aduce la scara blocului 7litri cu acelasi pret.

Multumesc domnului Bogdan pe aceasta cale.

15 Editat de severus (2013-11-26 13:51)

Re: scorpionul

Vreau sa-i multumesc lui Bogdan (scorpionul) pentru ajutorul permanent pe care mi l-a dat in realizarea acvariului meu. Printre altele, m-a ajutat sa-mi fac niste "casutze" deosebite pentru apistogramme.
Il recomand ca pe un coleg deosebit, care pe langa multa indemanare si imaginatie are si un suflet de aur.
10+++

16

Re: scorpionul

Multumesc colegului scorpionul pentru echipa de africani la care rezervele au fost gratis.  :sok 
http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … rae-white/

Re: scorpionul

Eu dau 10+ pt timpul pierdut cu mn la telefon si sfaturile date

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

Re: scorpionul

si eu ma bucur ca v-am fost de folos pe cat am stiut si v-am putut ajuta

Re: scorpionul

Un om de nota 1000....multam pt plante si pentru creveti...

Cu cat cunosc mai bine oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.

20

Re: scorpionul

nea` Bogdane - jos palaria pt multitudinea "de verdeata" primita de la dta;

chiar te-am laudat unui coleg si amic totodata ce activeaza pe alt forum de profil ca plante "asa sa bubuie de sanatate si frumusete" ca cele primite de la dta, mie personal nu mi-a fost dat sa mai intalnesc pana in acest moment.

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/28380/inchis/

catalos