Subiect: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Propun o noua intalnire in aceiasi locatie la ora 18.00 astept prezenta pt. a striga catalogul.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

2

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

eu iti dau raspunsul dupa meciul din seara asta smile)))

0749.650.678

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

lucian A scris:

eu iti dau raspunsul dupa meciul din seara asta smile)))

cred ca o furi pana la urma ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

4

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

prezent bineinteles :fok

WE ARE ALL part of the problem & part of the solution.

5

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Cu nemarginita placere, daca se schimba locatia si/sau atmosfera. Este un zgomot infernal, nu ne auzim nici gindurile!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

6

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Cu aceeasi nemarginita placere, daca se poate organiza o zi mai tarziu, pe 16.  smile

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Rick A scris:

prezent bineinteles :fok

Rick poti sa ne dai detalii despre locatia de care mi-ai zis la telefon, unde se afla mai exact? Poate schimbam locatia chiar de acum. Merci

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

8

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

sper sa nu fie in ghencea..ca daca mai vin inca vreo 3 4 pe care nu i cunosc nici macar virtual eu nu mai vin smile)) lol  lol  lol

acvariidevis A scris:
Rick A scris:

prezent bineinteles :fok

Rick poti sa ne dai detalii despre locatia de care mi-ai zis la telefon, unde se afla mai exact? Poate schimbam locatia chiar de acum. Merci

0749.650.678

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

prezent fie pe 15 fie pe 16 ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

pe 16  prezent

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Pe 16 prezent si eu, ca doar nu trebuie sa-mi iau concediu!  Totuşi e sambata!  :apl

(^) salty issue

12

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Deci cand se tine si unde ca vreau sa vin si eu big_smile... doar ca o sa ajung in jur de ora 20 ca lucrez pana duminica smile)

Where My Shrimps At?

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

lucian A scris:

sper sa nu fie in ghencea..ca daca mai vin inca vreo 3 4 pe care nu i cunosc nici macar virtual eu nu mai vin smile)) lol  lol  lol

acvariidevis A scris:
Rick A scris:

prezent bineinteles :fok

Rick poti sa ne dai detalii despre locatia de care mi-ai zis la telefon, unde se afla mai exact? Poate schimbam locatia chiar de acum. Merci

pai si de ce mai e public?  hmm

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Intalnirea ramane pentru vineri 15.03.2013, din pacate eu sambata o sa fiu plecat din Bucuresti, pana miercuri o sa stabilim si locatia exacta, o sa fie in centrul vechi sau in regie.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

15

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

pentru vineri zic si eu prezent  wink

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Pana acum suntem prezenti:

1.acvariidevis
2.Rick
3.lucian
4.rodoselada
5.knox38
6.sTTTk
7.locul este inca liber  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

17 Editat de Rick (2013-03-13 14:32)

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Imi cer mii de scuze pentru faptul ca nu am fost mai prompt in a raspunde.

Deci treaba sta cam asa:

- barul se numeste Join the City si este al unui prieten de-al meu, deci daca ne deranjeaza muzica putem sa o inchidem smile

- locatia este aproape de metrou Grozavesti (la 2 min. de mers pe jos) si o aveti aici: http://www.jointhecity.ro/contact.html

- preturile sunt decente, iar daca ne strangem cativa o sa ne faca si un discount

- daca sunt alte nelamuriri va stau la dispozitie si promit sa fiu mai promt  ^:)^

WE ARE ALL part of the problem & part of the solution.

18

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Din punctul meu de vedere, este super!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Pana acum suntem prezenti:

1.acvariidevis
2.Rick
3.lucian
4.rodoselada
5.knox38
6.sTTTk
7.Baracuda
8.locul este inca liber   ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

20

Re: Intalnire Bucuresti vineri 15.03.2013

Vin si eu ,nr8 ocupat. :noroc  de mine  big_smile