1

Subiect: Pet Center

Stie cineva daca au magazin online?

Cele mai bune indicii despre caracterul cuiva sunt:cum trateaza pe cei care nu-i fac niciun bine si cum trateaza pe cei care nu pot riposta

Re: Pet Center

nu au....abia s-au lansat in romania din cate stiu eu

3

Re: Pet Center

In ce orase mai au daca sti cumva...

Cele mai bune indicii despre caracterul cuiva sunt:cum trateaza pe cei care nu-i fac niciun bine si cum trateaza pe cei care nu pot riposta

4

Re: Pet Center

Mai este 1 in Pitesti

5

Re: Pet Center

Multumesc.Ma gandeam ca s-a deschis si pe undeva mai aproape de mine.....

Cele mai bune indicii despre caracterul cuiva sunt:cum trateaza pe cei care nu-i fac niciun bine si cum trateaza pe cei care nu pot riposta

Re: Pet Center

Acum au neoni voalati, sunt singurii din tara unde am vazut pana acum.
Este o splendoare de peste.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Pet Center

acvariidevis A scris:

Acum au neoni voalati, sunt singurii din tara unde am vazut pana acum.
Este o splendoare de peste.

oare de la cine ii are big_smile

8

Re: Pet Center

acvariidevis A scris:

Acum au neoni voalati, sunt singurii din tara unde am vazut pana acum.
Este o splendoare de peste.

si eu de ce nu am!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol

?

Re: Pet Center

Kokos la tine s-au terminat lol:lol::lol:

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: Pet Center

daaaaaaaa. ghinionist nu-i asa................ wink;);)

?

Re: Pet Center

Uau,super,imi plac!Asta mai le lipsea la neoni.

Re: Pet Center

l-am mutat la pet shop-uri

13

Re: Pet Center

incredibil de frumos smile
doamne daca as fi un scalar si as vedea frumusetea asta de neon...nici nu m-as gandi sa il mananc lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Pet Center

oricum sunt destul de scumpi...13 sau 15 lei nu mai stiu sigur....eu vroiam o trupa mai mare si deaia zic ca sunt scumpi big_smile

15

Re: Pet Center

Unde Dumnezeu e magaznul acela pe Stefan cel Mare? Eu trec zilnic pe acolo si nu reusesc sa il gasesc! Am invatat pe de rost toate magazinele  si firmele din zona...!

Re: Pet Center

ciprian01 A scris:

Unde Dumnezeu e magaznul acela pe Stefan cel Mare? Eu trec zilnic pe acolo si nu reusesc sa il gasesc! Am invatat pe de rost toate magazinele  si firmele din zona...!

eu l-am vazut este pe partea dreapta  cum te duci spre obor dar nu stiu sa iti dau un punct de reper oricum nu este foarte departe de pasaj din cate imi aduc eu aminte ....are o reclama mare cu verde

17

Re: Pet Center

Este in zona Obor sau in zona Dinamo?!

Re: Pet Center

este intre dinamo si obor ....nici la dinamo nici la obor big_smile Sos. Stefan cel Mare, nr. 30, sector 2
dar poti sa vii in cora militari ca este la fel acum depinde cat de departe stai....

19

Re: Pet Center

Magazinul se afla pe partea opusa a circului

20

Re: Pet Center

multumesc!
lucrez mai aproape de cel din St cel Mare!
merg si eu maine pana acolo sa vad ce este...!