Re: excremente ciudate

e criza de moss in romania smile) erau mai multi pe site care cautau printre care si eu.....

182

Re: excremente ciudate

au iesit foarte dragut! si nu ocupa mult spatiu, cum eu duc lipsa de spatiu e super! paul, ia uite aici, sper sa mai fie de actualitate http://www.acvariidevis.ro/forum/viewto … ?pid=28284

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: excremente ciudate

pai cum am zis...erau mai multi care cautau printre care si eu...eu am luat de la merlin cu greu pt ca era  promis pt altcineva

184 Editat de allexya (2010-03-26 23:10)

Re: excremente ciudate

o sa ma chinui sa gasesc si eu. poate vorbesc la magazine sa imi comande.
acum as vrea sa va intreb ceva despre Hydrocotyle leucocephala daca stiti. nu o vreau sa pluteasca, acopera lumina. am legat-o pe o buturuga sperand ca se va prinde de ea. Dar de 2 luni ata cedeaza, planta nu cedeaza. e tot libera. Am vreo sansa sa se prinda dau renunt?

PS: cum a inceput topicul asta si ce a ajuns...

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: excremente ciudate

eu din cate stiu nu este o planta care sa se agate....sta decat daca o legi iar ata daca cedeaza ...nu o mai folosi...foloseste guta...

186

Re: excremente ciudate

mi s-a spus sa o leg de un lemn ca sigur se va prinde, de aici stralucita mea idee. Dupa ce mi-a cedat si ata de cizmarie deja o sa apelez la guta, tre sa caut una mai subtire.

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

Re: excremente ciudate

vezi... daca nu esti pescar....

188

Re: excremente ciudate

intrebarea aia o puteai adresa la alt topic si nu era probleme de divagare a subiectului.

189

Re: excremente ciudate

sece4u20 A scris:

intrebarea aia o puteai adresa la alt topic si nu era probleme de divagare a subiectului.

ai dreptate, scuze.

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

190

Re: excremente ciudate

acum o lasam asa. alta data mai multa atentie.

Re: excremente ciudate

sece4u20 A scris:

acum o lasam asa. alta data mai multa atentie.

parca esti de la politie si urmeaza sa o arestezi....:))

192

Re: excremente ciudate

nu mai zic nimik ca iar lungim subiectul: treaba este ca a plecat de la un subiect si am dezbatut 3 pana acum si sa facut un post kilometric. cati din cei care vor intra vor avea rabdare sa citeasca tot postul pt a ajunge la pagina 9 si sa vada ca totul se termina cu o nuca de cocos sau cu intrebarea allexiei ?? noi trebuie sa ajutam pe cei care ne cer ajutorul nu sa ii bagam in ceata. numai bine