221

Re: Caut un film bun?!

Un film mortal :  Green Zone !!!! Cu Matt Damon

Lui Paul sigur ii va placea...asta daca nu l-a vazut deja wink

222

Re: Caut un film bun?!

Andi66 A scris:

PROMO Ultimul horror, pe marile ecrane din ROMANIA: E mic, deci stabil . E intors cu cheia, deci rezistent. E imbecil, dar insistent. Turuie la comanda, ca o mitraliera. N-a facut nimic timp de doi ani, dar are tupeu. E prieten cu cine trebuie. Pe care-l pupa unde trebuie. Vorbeste repede, deci te face din vorbe. Figurant in rolul principal, in ultima (Doamne-ajuta!) productie a casei de filme Cotroceni : "Va ciuruiesc, ce pusca mea!" http://i42.tinypic.com/2pt53ww.jpg Regia, scenariul, dialogurile: Traian Basescu Machiajul, costumele, decorurile: Elena Udrea Cascade hilare: Berceanu, Blaga, Videanu

Ai ce ai cu Boc mai Andi...prea multa atentie ii acorzi smile

223

Re: Caut un film bun?!

Avatar A scris:

Ai ce ai cu Boc mai Andi...prea multa atentie ii acorzi smile

Ai dreptate, n-ar trebui sa-i acord atata atentie dar n-am putut sa ma abtin ideea si posterul sunt geniale.... lol:lol::lol:

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

224

Re: Caut un film bun?!

mai praca eu cautam un film bun de vizionat!!! lol,,,nu mai postati mai filme care le-am vazut pe clasa a-4-a la  serbare:lol::lol::lol:

225

Re: Caut un film bun?!

Nu am citit ce s`a scris in urma si sper sa nu repet. Am vazut de curand Price of Persia si mi`a placut. E reusit. Are o tenta de sf dar nu deranjeaza. O poveste draguta, care nu se repeta la nesfarsit in filme. Iar fetelor le recomand Sex and The City 2. Merge asa la o seara cu fetele:D

Etiamsi omnes, sed non ego.

226

Re: Caut un film bun?!

Avatar A scris:

Un film mortal :  Green Zone !!!! Cu Matt Damon

Lui Paul sigur ii va placea...asta daca nu l-a vazut deja wink

he,hei...ce amintiri am din green zone! da super filmul. va mai recomand INSIDE MAN

227

Re: Caut un film bun?!

Undisputed 1,2,3 mie imi place big_smile

----       Member BCR      ----

228

Re: Caut un film bun?!

Death at the funeral

Super super film,merita vazut si revazut

229

Re: Caut un film bun?!

le-am vazut pe ambele cand eram pe clasa a-4-a la serbare  lol  si cel din 2007 si cel din 2010  :sok ...Merita!

230

Re: Caut un film bun?!

Mai Bogdanele da cinefil mai esti....iar ma sperii.
Ia de aici un film bun:
* Clash of the Titans
:sok  :sok  :sok

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

231

Re: Caut un film bun?!

no way...l-a văzut și pe asta în clasa 3-a la serbare  :smoke  lol  :smoke  lol

232

Re: Caut un film bun?!

Ce inseamna sa lipsesti putin de la serbari.....uite ce se intampla....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

233

Re: Caut un film bun?!

Cum a spus si Paul ala l-am vazu pe lasa a-3-a la serbare  lol  lol ...eu am cam fost la toate serbarile ca imi plac filmele de final lol  lol

Apropo cine imi poate spune si mie unde gasesc Ong Bak 3 dar nu varianta Rusa!...sa nu imi vina careva cu raspunsuri de genu incearca ,acolo sau acolo...imi trebuie la sigur!  big_smile

Multam.  :sok

234

Re: Caut un film bun?!

bogdivaio A scris:

Cum a spus si Paul ala l-am vazu pe lasa a-3-a la serbare  lol  lol ...eu am cam fost la toate serbarile ca imi plac filmele de final lol  lol

Apropo cine imi poate spune si mie unde gasesc Ong Bak 3 dar nu varianta Rusa!...sa nu imi vina careva cu raspunsuri de genu incearca ,acolo sau acolo...imi trebuie la sigur!  big_smile

Multam.  :sok

....durule!!! cool

235

Re: Caut un film bun?!

Prince of Persia The sands of time! Eu va recomand sa il vedeti mai tarziu,cand apare varianta HD ! Acuma nu se vede prea bine .... mi l-am luat si eu si se vede parca e un film din ala vechi,romanesc cu Stefan cel Mare

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

236

Re: Caut un film bun?!

aqua A scris:

Prince of Persia The sands of time! Eu va recomand sa il vedeti mai tarziu,cand apare varianta HD ! Acuma nu se vede prea bine .... mi l-am luat si eu si se vede parca e un film din ala vechi,romanesc cu Stefan cel Mare

pai cred ca ai calculator din lemn  lol

237

Re: Caut un film bun?!

"Acuma nu se vede prea bine .... mi l-am luat si eu si se vede parca e un film din ala vechi,romanesc cu Stefan cel Mare"
Auzi mai Raducule!....sa nu mai ma obosesc eu, de ce nu le pui tu direct la "din puțul gândirii"....ești fabrica de perle  :sok

238

Re: Caut un film bun?!

0nce upon in time

239

Re: Caut un film bun?!

pelly67 A scris:

"Acuma nu se vede prea bine .... mi l-am luat si eu si se vede parca e un film din ala vechi,romanesc cu Stefan cel Mare"
Auzi mai Raducule!....sa nu mai ma obosesc eu, de ce nu le pui tu direct la "din puțul gândirii"....ești fabrica de perle  :sok

zău ?
tu l-ai văzut ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

240

Re: Caut un film bun?!

cel mai bine sa vedeti filmele noi,este sa le vedeti la cinematograf !
au aparut foarte multe filme bune in ultimul timp .
cica Poker asta din imagine e film bun,aparut anul asta
eu nu l-am vazut .cine l-a vazut ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise