1

Subiect: Pentru amatorii de comedie

Recomand Meet Dave.E foarte tare.L-am vazut pe hbo si am ras cu lacrimi.Este cu Eddie Murphy,deci asta spune multe.. lol

2

Re: Pentru amatorii de comedie

mie nu mi se parut cine stie ce....cred ca depinde mult de starea in care esti in momentul vizionarii...

?

3

Re: Pentru amatorii de comedie

daca e vorba de comedie eu zic sa fie without a paddle ( o singura vasla) prima parte. e tare. cel putin asa mi sa parut mie.

Re: Pentru amatorii de comedie

recomand tuturor serialul aparut pe starz si mai apoi pe internet Spartacus : Blood and Sand

5

Re: Pentru amatorii de comedie

Ma tin de vre`o 2 luni sa ma uit la Did you hear about the Morgans? L`ati vazut? Trailerul cel putin, e reusit.

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Pentru amatorii de comedie

este slabut filmul dar prietenei mele i-a placut big_smile

7

Re: Pentru amatorii de comedie

O comedie care arata promitator este Cop Out.Trailerul arata foarte bine.Personal, o astept de ceva vreme:).

8 Editat de bogdivaio (2010-03-31 21:27)

Re: Pentru amatorii de comedie

L-am vazut eu acum 2 spatamani si iti spun ca e super tare filmul..am ras la unele faze cu lacrimi..merita vazut!

9

Re: Pentru amatorii de comedie

Din pacate nu il pot vedea pentru ca nu a aparut pe DVD, iar la cinematograful din tg-jiu filme mai noi de 2009 nu sunt  aduse smile Frumos cinema aveti in Iulius Mall,in Cluj:P

10 Editat de bogdivaio (2010-04-01 14:21)

Re: Pentru amatorii de comedie

mda e fumos dar si cel din Polus Center e lafel de ok...poi de ce nu scoti filmele de pe torrente?!(de pe site-uri private de torrente)

P.S.daca vrei iti pot da invitatie pe lasttorrents.org  ca eu de acolo imi scot majoritatea filmelor

11

Re: Pentru amatorii de comedie

am pe filelist, dar inca nu a aparut decat varianta filmata in cinema...si se vede urat.astept sa apara varianta buna:P.ms oricum:D