Subiect: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Ii rugam pe cei care vor veni sa isi anunte prezenta pe forum. Intalnirea va avea loc la ora 14.30

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Prezent
Sa fim mai multi sa ii batem pe aia de la BGS lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
cred ca saptamana asta fara plante ca sa se refaca stocul tongue

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Gata prezent si eu, m-am intors! smile O sa vin si eu cu ceva plante sa vedem.. wink

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

te astept duminica sa mai vb wink
ai reusit sa faci chestia cu filtru?

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Eu imi anunt prezenta inca de acum !  Eu ma gandeam sa schimbam locatia...voi ce ziceti? vreau sa aduc la intalnire 1 pangasius, doresste cineva?

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

6

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

eu as dori, sa ti dau si pe ai mei. Vrei ?
big_smile

Nu lasa pe maine ce poti face azi

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Florin.Mazilu A scris:

te astept duminica sa mai vb wink
ai reusit sa faci chestia cu filtru?

Pey chestia cu filtru e ca am daramat overflow-ul si l-am lasat pe normal big_smile
Plus un mic filtru... care deocamdata nu mi-a venit idee cum sa il maschez, sa vedem cum merge treava acum...

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

plecostonis_extra A scris:

Eu imi anunt prezenta inca de acum !  Eu ma gandeam sa schimbam locatia...voi ce ziceti? vreau sa aduc la intalnire 1 pangasius, doresste cineva?

Vin si eu sigur duminica asta...si eu as dori sa schimbam locul de intalnire...daca se poate cu unul unde se fumeaza ;-( ...deja dupa o ora de intalnire intru in sevraj )))

Cand faci ceva bine de prima data nimeni nu apreciaza cat de dificil a fost.

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Pai este simplu, dupa o oara iti dam o pauza de 10 min pt tigara big_smile:D:D:D:D:D:D
Afara din plazza se poate fuma, este chiar loc special amenajat pt fumatori  lol:lol::lol::lol::lol:
Asta daca iti pasa de plamanii nostri.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

oke eu ma anunt de acum ca duminica vin! iar o sa fiu plecat din Bucuresti pana sambata dar o sa fiu prezent! big_smile

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

11

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

Salut! Din pacate nu cred ca voi reusi sa ajung duminica asta pt ca trebuie sa fiu la o aniversare sad Daca se hotarasc sa facem intalnirea mai pe seara trec si eu, cel putin sa va salut smile

12

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

ma declar prezent aduc eu plantuzte tongue

13

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

icsim A scris:

ma declar prezent aduc eu plantuzte tongue

app poate primesc si eu 2 3 femele de guppy ? pls ? am mare nevoie ! se indura cineva?

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

clar vin si eu.nu incape indoiala, dar voi veni cu fata cea mica ( se bucura alaturi de mine cand se mai intampla ceva in acvariu).Cea mare face misto de noi .

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

da stiu ca e tare aiurea daca esti fumator si mergi in plazza sa mananci sau sa bei ceva !! Dar asta e....trebuie sa suportam dk iubim natura smile) !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

16 Editat de Florin.Mazilu (2009-02-22 23:29)

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

multumesc pe calea acesta lui Florin (acvariidevis) pentru artemii si sare, si pentru bilele de fertilizanti ca am apucat si eu 1 tongue

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

va rog sa specificati ce fel de bile, ca doamne fereste ma trezesc cu militia pe la usa. lol:lol::lol::lol:

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

gata am editat lol:lol::lol::lol::lol:

19 Editat de Schlaffen (2009-02-23 12:53)

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

ma sarea aia e nemaipomenita vreau si eu, aseara m-a innebunit, Florinel stie lol

Noi nu mostenim acest pamant, il imprumutam de la copiii nostri.

Re: Urmatoarea intalnire Duminica 22.02.2009

imi aduci aminte duminica viitoare sa iti aduc ca mai am un set acasa.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.