41

Re: ....din putul gandirii

hard to please A scris:

Dap, ramane totusi misterul...este femeie sau barbat? smile


Hermafrodit.

42 Editat de pelly67 (2010-06-22 20:52)

Re: ....din putul gandirii

Stai asa ca mai am una pe țeavă...mai pe seara sa se strângă populația!  lol  lol  lol
Daca știam ....nu mai curățam geamurile la acvariu  :stupid ...câtă java moss oi fi aruncat la wc?????  lol  lol  lol  lol
PS. am aflat cum sa faci sa vezi cine iți da negativ la reputație! am "preteni" nu gluma!....urmează sa o deconspir pe Elodia!

43

Re: ....din putul gandirii

pelly67 A scris:

Stai asa ca mai am una pe țeavă...mai pe seara sa se strângă populația!  lol  lol  lol
Daca știam ....nu mai curățam geamurile la acvariu  :stupid ...câtă java moss oi fi aruncat la wc?????  lol  lol  lol  lol
PS. am aflat cum sa faci sa vezi cine iți da negativ la reputație! am "preteni" nu gluma!....urmează sa o deconspir pe Elodia!

Asta sa fie necazul....cu reputatia..... :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

44

Re: ....din putul gandirii

narcis.b A scris:

Oaaaa!Mishto de tot threadul tau Paul! Si a lui Andi e buna dar a ta e de concurs!Merita "inramata" ...mi se pare si greu sa o scri!  lol  lol  lol
Nu se poateee e belea! Incerc sa o invat  lol si nu pot!Mi se limba plimba`n gura! lol

Era si normal ca threadul lui Paul sa fie super tare, doar el a deschis topicul....cat despre ce am gasit eu, a fost din intamplare incercand sa descopar "autorul"  :ang

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

45

Re: ....din putul gandirii

Doamnelor si domnilor!..... lol  lol  lol  lol

"am un acvariu destul de mic, ....am de toate la el filtru, termometru din acela de se lipeste pe geam, co2 facut de mine,vibrator....." "va intreb fiindca am inteles ca nu este bine sa tin tot timpul deschis vibratorul, cand sa-l folosesc?"
raspuns al userului........" poti folosi vibratorul mai ales pe timpul noptii cand se stinge lumina....si plantele dau si mai multco2"

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

46 Editat de bogdivaio (2010-06-22 21:54)

Re: ....din putul gandirii

lol  lol  lol  lol mna inca plante sa elimine CO2 eu nu am vazut ..o fi vreo noua specie  lol  lol  lol

47

Re: ....din putul gandirii

exceptional, asta da raspuns inteligent  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol ale naibii plante, ce face vibratorul din ele  lol  lol  lol  lol

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

48

Re: ....din putul gandirii

ce fel de vibrator.............si de ce pe timpul noptii????
ziua e kolowatul mai scump???
sau noaptea ....toate pasarile sunt negre!!!!!!!!!!!!! big_smilebig_smilebig_smile>

49 Editat de hard to please (2010-06-22 21:58)

Re: ....din putul gandirii

lol  lol  lol raspuns cat se poate de adevarat....De unde stii tu ca plantele nu dau CO2 cu o asemenea priveliste....? Doamne, Doamne, mai ceva ca farsele de la radio!! Trebuie sa ne spui si "autorul" smile

pelly67 A scris:

Doamnelor si domnilor!..... lol  lol  lol  lol

"am un acvariu destul de mic, ....am de toate la el filtru, termometru din acela de se lipeste pe geam, co2 facut de mine,vibrator....." "va intreb fiindca am inteles ca nu este bine sa tin tot timpul deschis vibratorul, cand sa-l folosesc?"
raspuns al userului........" poti folosi vibratorul mai ales pe timpul noptii cand se stinge lumina....si plantele dau si mai multco2"

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

50

Re: ....din putul gandirii

pentru primul v-am dat un milion de indicii...acum mai faceți și voi pe detectivii  :smoke
:noroc

Re: ....din putul gandirii

Bai , misto ar fi sa fie acelasi user! big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

52

Re: ....din putul gandirii

dar cum le gasesti? serios acum  lol  lol  lol  lol  lol probabil am citit de 100 de ori postarea si nu am realizat cat de comica era  lol

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

53

Re: ....din putul gandirii

primul indiciu: nu este acelasi... :frogp
al doilea indiciu: este din buricul târgului  :pp

54

Re: ....din putul gandirii

Alexia nu ai cum sa citesti toate postările indiferent cât de mult ai vrea! Sunt zeci de mii în total, eu le-am găsit întâmplator în decursul timpului și le-am avut bifate, ca de... poate peste timp mai faci câte ceva cu ele, și iată ce a ieșit!....asa ca vezi ce scri! lol  lol  lol  lol

55

Re: ....din putul gandirii

pelly67 A scris:

Doamnelor si domnilor!..... lol  lol  lol  lol

"am un acvariu destul de mic, ....am de toate la el filtru, termometru din acela de se lipeste pe geam, co2 facut de mine,vibrator....." "va intreb fiindca am inteles ca nu este bine sa tin tot timpul deschis vibratorul, cand sa-l folosesc?"
raspuns al userului........" poti folosi vibratorul mai ales pe timpul noptii cand se stinge lumina....si plantele dau si mai multco2"

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

de departe cel mai tare post vazut de mine pe acest forum... tot respectu pt autor  big_smile>

56

Re: ....din putul gandirii

:flove Paul ii simte.   :smoke

57

Re: ....din putul gandirii

Avatar A scris:

:flove Paul ii simte.   :smoke

da, da, da ...o mulțime de "miresme" în aer!  lol  lol  lol

58

Re: ....din putul gandirii

pelly67 A scris:

Alexia nu ai cum sa citesti toate postările indiferent cât de mult ai vrea! Sunt zeci de mii în total, eu le-am găsit întâmplator în decursul timpului și le-am avut bifate, ca de... poate peste timp mai faci câte ceva cu ele, și iată ce a ieșit!....asa ca vezi ce scri! lol  lol  lol  lol

am invatat lectia, nu o sa mai dau sfaturi legat de vibratoare   lol  lol dar unde mai e distractia atunci?

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

59

Re: ....din putul gandirii

allexya A scris:
pelly67 A scris:

Alexia nu ai cum sa citesti toate postările indiferent cât de mult ai vrea! Sunt zeci de mii în total, eu le-am găsit întâmplator în decursul timpului și le-am avut bifate, ca de... poate peste timp mai faci câte ceva cu ele, și iată ce a ieșit!....asa ca vezi ce scri! lol  lol  lol  lol

am invatat lectia, nu o sa mai dau sfaturi legat de vibratoare   lol  lol dar unde mai e distractia atunci?

Pazea sa nu dau eu vreo replica  lol  lol  lol

60

Re: ....din putul gandirii

bogdivaio A scris:
allexya A scris:
pelly67 A scris:

Alexia nu ai cum sa citesti toate postările indiferent cât de mult ai vrea! Sunt zeci de mii în total, eu le-am găsit întâmplator în decursul timpului și le-am avut bifate, ca de... poate peste timp mai faci câte ceva cu ele, și iată ce a ieșit!....asa ca vezi ce scri! lol  lol  lol  lol

am invatat lectia, nu o sa mai dau sfaturi legat de vibratoare   lol  lol dar unde mai e distractia atunci?

Pazea sa nu dau eu vreo replica  lol  lol  lol

lol  lol  lol  lol ma tin tare

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....