61

Re: ....din putul gandirii

Tsunami-ul îl voi lasă pentru week-end când vor curge râuri de lacrimi...de ras!
Bomba cu hidrogen, gaura neagra, albinele ucigașe, gripa porcina sunt doar niște minciuni pe lângă ce veți citi!
lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

62

Re: ....din putul gandirii

bogdivaio A scris:
allexya A scris:
pelly67 A scris:

Alexia nu ai cum sa citesti toate postările indiferent cât de mult ai vrea! Sunt zeci de mii în total, eu le-am găsit întâmplator în decursul timpului și le-am avut bifate, ca de... poate peste timp mai faci câte ceva cu ele, și iată ce a ieșit!....asa ca vezi ce scri! lol  lol  lol  lol

am invatat lectia, nu o sa mai dau sfaturi legat de vibratoare   lol  lol dar unde mai e distractia atunci?

Pazea sa nu dau eu vreo replica  lol  lol  lol

Mai copii nu va mai jucati cu vibratoarele....s-ar putea sa patiti ceva daca se incing prea tare... lol  lol  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

63

Re: ....din putul gandirii

Paul , rinichii mi-au puscat saptamana trecuta, ficatii ieri...chiar vrei sa devin o leguma ???  :-O

64

Re: ....din putul gandirii

forumul asta este ca izvorul tămăduirii...dacă ai timp de lecturat din arhiva ajungi la concluzia ca tom&jerry, stan si bran,etc sunt niște chestii dezumflate  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

65

Re: ....din putul gandirii

hopa îmi cresteeeeeeeeeee....reputația! au luat frica crocodilii care îmi dau cu "-" ca ii dau in vileag!  :pp

66 Editat de Avatar (2010-06-22 22:55)

Re: ....din putul gandirii

pelly67 A scris:

forumul asta este ca izvorul tămăduirii...dacă ai timp de lecturat din arhiva ajungi la concluzia ca tom&jerry, stan si bran,etc sunt niște chestii dezumflate  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol

Adevarat graiesti prietene Paul !


Inseamna ca multi s-au ingrasat bine, nu ? De cand cu forumul, unii au mai prajit un peste, altii niste creveti, altii au ras in hohote.

67

Re: ....din putul gandirii

pelly67 A scris:

hopa îmi cresteeeeeeeeeee....reputația! au luat frica crocodilii care îmi dau cu "-" ca ii dau in vileag!  :pp

Nu-i mai bine de mine....sunt curat ca lacrima  :-

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

68

Re: ....din putul gandirii

mna sa ai si tu  lol  lol  lol

69

Re: ....din putul gandirii

bogdivaio A scris:

mna sa ai si tu  lol  lol  lol

Nu se poateeeeeeeeeeeee.........eram asa de bine.....lasa ca ti-o coc eu   :smoke

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

70

Re: ....din putul gandirii

Salutare Andi, nu te-am recunoscut dupa cum inoti si ce culori vii ti-ai tras ! Ai un os de la mine  :noroc

71

Re: ....din putul gandirii

Treaba cu vibratorul ma face sa cred ca ne aflam pe forumul unui sex shop, nu pe unul de acvaristica.   lol

72

Re: ....din putul gandirii

Pana si pestii au nevoie de stimulent ! Ar trebui sa stii asta mai bine Cosmine  :noroc

73

Re: ....din putul gandirii

Eu le-am luat alor mei un dildo ..sa vezi ce fericiti au fost ca au si depus pe el  lol  lol  lol

74

Re: ....din putul gandirii

ma se spune ca o jumatate de ora de ras in fiecare zi face bine la sanatate!!! apoi eu daca stau 3 ore pe forum rad intr-una si depasesc aceea jumatate de ora. oare are ceva bai daca rad atat de mult sau trebuie sa ma stapanesc ???

75 Editat de Avatar (2010-06-22 23:37)

Re: ....din putul gandirii

bogdivaio A scris:

Eu le-am luat alor mei un dildo ..sa vezi ce fericiti au fost ca au si depus pe el  lol  lol  lol


mor  lol  e prea slab emoticonul asta sa fi vazut cum am picat de pe scaun  lol  lol  lol  lol

hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah
ahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha

Chiar ai nimerit-o bine Bogdane, este numai buna perla pentru topicul asta !!!

76

Re: ....din putul gandirii

coco A scris:

ma se spune ca o jumatate de ora de ras in fiecare zi face bine la sanatate!!! apoi eu daca stau 3 ore pe forum rad intr-una si depasesc aceea jumatate de ora. oare are ceva bai daca rad atat de mult sau trebuie sa ma stapanesc ???

te ingrasi, sau iti pusca rinichii, ficatii...ai grija !

77

Re: ....din putul gandirii

Avatar A scris:

Salutare Andi, nu te-am recunoscut dupa cum inoti si ce culori vii ti-ai tras ! Ai un os de la mine  :noroc

Mi-am schimbat avatarul Dane...ca sa nu ma confunzi  lol

78

Re: ....din putul gandirii

Avatar A scris:

Pana si pestii au nevoie de stimulent ! Ar trebui sa stii asta mai bine Cosmine  :noroc

In acvariul mare o femela de scalar curata de zor o frunza...sa dau o fuga la sex shop sa cumpar niste afrodisiace si un vibrator? si daca da, de care? da rezultate mai bune cel roz sau cel mov? latex sau plastic? smile)

79

Re: ....din putul gandirii

robertino A scris:
Avatar A scris:

Pana si pestii au nevoie de stimulent ! Ar trebui sa stii asta mai bine Cosmine  :noroc

In acvariul mare o femela de scalar curata de zor o frunza...sa dau o fuga la sex shop sa cumpar niste afrodisiace si un vibrator? si daca da, de care? da rezultate mai bune cel roz sau cel mov? latex sau plastic? smile)


Bogdan este expert se pare in obiecte tabu.

Cool Avatar man !  :sok

80

Re: ....din putul gandirii

lemn de fag...cică e tare ca piatra!  lol  lol  lol  lol  lol in loc de con pentru discusi!