121 Editat de aqua (2010-07-12 15:24)

Re: ....din putul gandirii

Andi66 A scris:

Este frumos sa vezi cand un om este perseverent, de fapt mai degraba incapatanat, dar nu este cazul tau "aqua".
De obicei cand vezi ca nu iti iese ceva bine, sau macar asa cum ai fi vrut tu, inseamna ca ceva nu e in regula, ai gresit undeva, dar nu...tu nu gresesti niciodata!!!
Daca tu continui sa persisti in greseli la un moment dat devine prostie:

"si am primit multe complimente din partea multor oameni (fara sa ii pun la socoteala pe cei de aici) la adresa muncii mele ! poate nu se vede dar eu nu cer tot timpul sfaturi pe forum !eu de cele mai multe ori ma descurc singur si da rezultate treaba asta ! intreaba lumea de pe forum,de cate ori le-am cerut eu ajutorul !"

Cand ti-am atras atentia daunazi pe un alt post, deschis chiar de tine daca nu ma insel, ca atitudinea ta vis-a-vis de aceasta pasiune comuna numita acvaristica este total gresita si preocuparile tale sunt mai degraba de imagine personala si de a iesi in evidenta, ai ignorat total ceea ce ti-am spus.
Pana la urma eticheta pusa de admini este, in opinia mea, prea blanda, ceea ce-ti spune Paul este foarte la obiect si ii dau deplina dreptate. Daca nu te maturizezi si nu-ti schimbi atitudinea, nu vei reusi mai nimic, nici cu acvaristica si cu nimic altceva... :smoke

PS: sper sa nu ma apuc din nou de fumat.... lol

Eu,in sinea mea, am un respect mare fata de Paul,ca om si ca acvarist.Mie imi plac glumele lui dar nu cand sunt intr-o criza..atunci sunt serios...
deci Paul,din partea mea poti sa glumesti cat vrei dar nu pe topicurile mele te rog frumos !
realizez ca am gresit ca am sarit asa brusc la gatul lui ! dintr-o data mi s-a pus pata pe el...dar totusi are si omul o rabdare....
imi cer scuze si sper sa nu se mai aminteasca acest subiect ...

acum am niste intrebari pentru tine ca te-am prins la cotitura !


cat timp ai facut armata !?
si unde ai facut-o ! la infanterie,transmisiuni,tancuri?
sau nu erai la trupele terestre ?  :sok

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

122

Re: ....din putul gandirii

apropo andy...cand gresesc recunosc ca gresesc .....

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

123 Editat de Andi66 (2010-07-12 18:48)

Re: ....din putul gandirii

aqua A scris:

cat timp ai facut armata !?
si unde ai facut-o ! la infanterie,transmisiuni,tancuri?
sau nu erai la trupele terestre ?  :sok

Iar ai inceput cu subiecte care nu au legatura cu acvaristica? Si daca-ti spun cu ce te incalzeste ? Oricum nu erai nascut pe atunci (09.1986-02.1988, unitatea 1456).

Deja ma doare capu' mai copile, esti belea de obositor  :stupid

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

124

Re: ....din putul gandirii

Andi66 A scris:
aqua A scris:

cat timp ai facut armata !?
si unde ai facut-o ! la infanterie,transmisiuni,tancuri?
sau nu erai la trupele terestre ?  :sok

Iar ai inceput cu subiecte care nu au legatura cu acvaristica? Si daca-ti spun cu ce te incalzeste ? Oricum nu erai nascut pe atunci (09.1986-02.1988, unitatea 1456).

Deja ma doare capu' mai copile, esti belea de obositor  :stupid

suntem la cafenea putem sa vorbim orice tongue

125

Re: ....din putul gandirii

Andi66 A scris:

Iar ai inceput cu subiecte care nu au legatura cu acvaristica?

la cafenea nimic nu are legatura cu acvaristica .... de ce nu imi spui si mie ca e posibil sa fi facut armata cu tatal meu !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

126

Re: ....din putul gandirii

aqua A scris:
Andi66 A scris:

Iar ai inceput cu subiecte care nu au legatura cu acvaristica?

la cafenea nimic nu are legatura cu acvaristica .... de ce nu imi spui si mie ca e posibil sa fi facut armata cu tatal meu !

Tot ce e posibil, dar in mod sigur nu semeni cu el.....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

127

Re: ....din putul gandirii

Andi66 A scris:
aqua A scris:
Andi66 A scris:

Iar ai inceput cu subiecte care nu au legatura cu acvaristica?

la cafenea nimic nu are legatura cu acvaristica .... de ce nu imi spui si mie ca e posibil sa fi facut armata cu tatal meu !

Tot ce e posibil, dar in mod sigur nu semeni cu el.....

asa e ... el avea alta varsta ..  lol   lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

128 Editat de Andi66 (2010-07-12 15:54)

Re: ....din putul gandirii

ronnyosullivan A scris:
Andi66 A scris:
aqua A scris:

cat timp ai facut armata !?
si unde ai facut-o ! la infanterie,transmisiuni,tancuri?
sau nu erai la trupele terestre ?  :sok

Iar ai inceput cu subiecte care nu au legatura cu acvaristica? Si daca-ti spun cu ce te incalzeste ? Oricum nu erai nascut pe atunci (09.1986-02.1988, unitatea 1456).

Deja ma doare capu' mai copile, esti belea de obositor  :stupid

suntem la cafenea putem sa vorbim orice tongue

Voi doi oricum vorbiti orice, oriunde....
PS: Imi pare rau ca mi-am pirdut timpul intr-o discutie sterila, fara noima si interminabila.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

129

Re: ....din putul gandirii

dupa modelul asta era maternitatea mea.. iar scheletii aia trebeau sa fie niste guppy.. inetelegti voi..nu stiu sa desenez pesti:D:)) cel putin nu in paint  ..

la urmatoarea fatare poate o sa ii pun sa asculte motzard.. sa o destresez..sa faca pui frumosi..
adevarat..  pestii aud?:-??  ei la urechi au branhiile alea pe care le folosesc ca sa respire..dar de auzit oare aud? chestia aia cu : ''mai incet ca sperii pestii..''oare e afevarata? sau e doar un mit?.. fish-biggrin  fish-biggrin

lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol
welcome new generation!  :sok

130 Editat de Andi66 (2010-07-22 20:24)

Re: ....din putul gandirii

Nea Paule, Marean care este este mic copil care este...ia'uzi: "o sa iau una..dar trebea sa functioneze... nu'i duce capu..trebe sa'i educ:))..deci aud..deci sunt smekeri.."
Deci... :apl  :apl  :apl  :apl  :apl

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

131

Re: ....din putul gandirii

eheee mai nea Andi....deci aud..deci sunt smekeri.....4 ochi lucește...e doi peste! lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  :sok

132

Re: ....din putul gandirii

Luceste de se vede: "ma rog..era ca un fel de incra.. cum sta el in mamicuta lui rotund.. asa mai erau unii  dar erau nedezvoltati.. nushu..pun deseara poze... nu's f clar..dar..ca idee  poate gasesc si pe net sa va arat:-s..li se vedeau ochii in incra.in sfera aia ce o fi ea..nushu.."
Sa fiu al mamii..... :stupid  :stupid  :stupid

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

133

Re: ....din putul gandirii

asta este din seria Alma mother fucker! ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sok
tragico comic este ca are autor unic!  lol  lol  lol  lol

134

Re: ....din putul gandirii

deci imi vine sa plang cand vad cum este pocita si ceea ce ne-a mai ramas de la strabunii nostri. limba romaneasca. rusine sa le fie celor ce vorbesc asa.

135

Re: ....din putul gandirii

coco A scris:

deci imi vine sa plang cand vad cum este pocita si ceea ce ne-a mai ramas de la strabunii nostri. limba romaneasca. rusine sa le fie celor ce vorbesc asa.

Sefu' revin cu cererea, te rog  :pls un smiley cu pistolul la tampla  ^:)^
Multumesc anticipat.  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

136

Re: ....din putul gandirii

cand intra pisulica ardeti-l ca el le manevreaza smile eu nu pot sa instalez emoticoane

137

Re: ....din putul gandirii

pelly67 A scris:

asta este din seria Alma mother fucker! ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sok
tragico comic este ca are autor unic!  lol  lol  lol  lol

Nea Paule....mai lasat fara suflare....am ras cu lacrimi, cat nu am mai ras de foarte mult timp. Esti cel mai tare: "Alma mother fucker"  :apl  :apl  :apl

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

138

Re: ....din putul gandirii

Andi66 A scris:
pelly67 A scris:

asta este din seria Alma mother fucker! ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa :sok
tragico comic este ca are autor unic!  lol  lol  lol  lol

Nea Paule....mai lasat fara suflare....am ras cu lacrimi, cat nu am mai ras de foarte mult timp. Esti cel mai tare: "Alma mother fucker"  :apl  :apl  :apl

Ehei mai nea Andi...la a doua scoala "profesionala" terminata, mi-au dat aia cadou o insigna pe care scria "Alma Mater"....la new generation ăștia parca suna mai bine cealaltă lozinca! :sok

139

Re: ....din putul gandirii

coco A scris:

deci imi vine sa plang cand vad cum este pocita si ceea ce ne-a mai ramas de la strabunii nostri. limba romaneasca. rusine sa le fie celor ce vorbesc asa.

Draga Coco....am sa-ți dau o veste proasta!.....mos Gerila nu exista!...cât despre pocirea limbii...... este "multe" de discutat wink Fuseși azi la servici?  lol

140

Re: ....din putul gandirii

fusesei la muncile campului astazi, maine e sarbatoare apoi incepe week-endul. si asa trece viata noastra ca un fum de tigara fara filtru. :smoke