1

Subiect: Rezultatele IAPLC 2010

Noaptea trecuta s-au afisat rezultatele concursului IAPLC ,cu 1819participari din care 5 pentru Romania,momentan sunt doar listele in format PDF,din care am selectat romanii participanti:
- Sorin Tuta locul 191;
-Narcis Bratulescu locul 677;
-Alexandru Atodiresei locul 1264
-Bogdan Timofty locul 1359;
-Valy Avram locul 1614
Poate se indura si ne dau si pozele sa le vedem cat mai curand...
Felicitari participantilor!

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Felicitari participantilor si tie narcis big_smile pentru locul obtinut

3

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Felicitari participantilor . :apl
Astept cu nerabdare pozele  :smoke

rabdare si tutun :smoke    0722.731.565 "Cosmote"

4

Re: Rezultatele IAPLC 2010

narcis.b A scris:

Mai ramane sa vad rezultatul de la IAPLC,asta vine abia la sfarsitul lui Iulie...daca si acolo e la fel de oribil situat...ma apuc de cultivat castraveciori,pastarnac... lol
Mda stiu ca si tie tot asta iti place...esti agent infiltrat de al lor!  :pp  lol

deci? tongue cu ce set-up ai participat?

5

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Multumesc mult!Desi sunt atat de nesemnificativ in "marea"de acvaristi de acolo...
Merlin,  lol  :omfg  lol  buna retrimiterea facuta! Cu acelasi setup,cel cu care am fost si la AGA si este respectiv si in concursul curent al forumului "Tropica Garden" asta si pt faptul ca perioada de inscriere a fost cam aceeasi la ambele concursuri .
Oricum..slabutz si destul de frustrant...da,mai e si la anul un an!  :sok  :noroc

Re: Rezultatele IAPLC 2010

felicitari narcis....sincer nu te inteleg de ce zici nesemnificativ...nu locul este cel mai important ci faptul ca ai avut curaj sa concurezi....felicitari tuturor concurentilor!!!, concurent este si cel de pe primul loc si cel de pe ultimul!!!....tot respectul ptr voi ca aveti cu ce concura, si sincer nu esti chiar de loc nesemnificativ!


Succes in continuare !!!

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

7

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Ai sa intelegi mai incolo.. depinde cat de implicat esti.. la inceput da este important ca ai avut curaj sa participi, dar o persoana asa ambitioasa cum cred eu ca este narcis, nu ii este suficient ca a participat.. vrei sa iti vezi rezultatele muncii tale apreciate.. de cei care au cu adevarat habar..
Deci partea cu sunt tare ca am participat, pt astfel de jucatori este fix zero.. Ar fi ok pt cei ca mine, acum cand sunt oarecum la "inceputuri" dar dupa o oarecare experienta, ar fi frustrant sa te felicite lumea tot pt participare..
In final nu pot sa zic decat ca eu am incredere in Narcis. Acum depinde cat de mult vrea sa renunte el la ce ii place.. ca sa faca ce le place altora.

8 Editat de narcis.b (2010-08-11 20:52)

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Uf...cat de mult ai dreptate Merlin! 
De putut ai putea tu sa faci acvarii de concurs dar te ambitionezi tu sa ti plantele la regim...nu vrei neam sa le dai un pic deCO2
Si da ,intai trebuie sa-mi placa mie acvariul! este necesar si suficient zic eu  lol  concursurile sunt efemere si subiective...placerea e a mea de a tine sau nu un anume scape  :hug

9

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Wooooow !
daca pe narcis l-au ales pe locul 677 va dati seama ce acvarii au ceilalti  :omfg  :omfg

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Felicitari.

Va trebui sa asteptam si pozele acum smile.

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc

11

Re: Rezultatele IAPLC 2010

Asa e ,toti le asteptam ,sigur vom avea ce vedea! Intre timp m-am trezit cu invitatie de la IAPLC  lol

12 Editat de Lucia (2010-08-12 23:22)

Re: Rezultatele IAPLC 2010

narcis.b A scris:

Asa e ,toti le asteptam ,sigur vom avea ce vedea! Intre timp m-am trezit cu invitatie de la IAPLC  lol

Eram mai mult decat sigura ca ai reusit sa impresionezi! smile
Nu se putea incheia atat de simplu totul.. smile

Sincere feilicitari!

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.