Subiect: Pet Shop nou

Salutare tuturor! De curand pentru cei care nu ati aflat s-a deschis un pet shop in sun platza, Piata Sudului. Deocamdata nu au adus pestiisorii, avand bazinele la ciclat. Au si diferite oferte la cumpararea produselor. De exemplu eu am cumparat o fatatoare la 20 ron si mi-au dat cadou mancare de la jbl granule, destul de buna.  tongue

Nimeni nu e nascut invatat !

Re: Pet Shop nou

Avem si in Ploiesti asa ceva la carefour. Am luat pana acum cateva cutii de mancare, biotpol, batoane pentru hamsteri, bonus.  big_smile

Re: Pet Shop nou

Dar unde anume e acel Petshop in Sun Plaza?
Ca eu am fost de multe ori pe acolo si nu era nici un Petshop cu acvarii cu pesti exotici.

acvarist batran

Re: Pet Shop nou

Tin sa precizez ca o fatatoare costa 10 lei, iar granule de la JBL sunt 7-8 lei  :frogp practic nu ai primit nimic in plus. totul se plateste :fcool

Satul de Romania !!!

Re: Pet Shop nou

Deci exista in Mallul Sun Plaza din Berceni, Bucuresti vreun petshop cu acvarii cu pesti exotici?
Daca da, vreau detalii pe unde e.
Ca de cate ori am fost pe acolo nu am vazut nici un petshop cu acvarii cu pesti exotici.

acvarist batran

Re: Pet Shop nou

Chiar in stanga la Carrefour

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

7 Editat de cristinucu (2011-02-25 01:56)

Re: Pet Shop nou

Am gasit acel Petshop,dar au cam putini pesti si e din reteaua de Petshopuri Pet Center.
Oricum pestii sunt ok. smile

acvarist batran