Subiect: bancuri cu blonde

Doua blonde calatoresc cu trenul. In compartiment cu ele calatoreste un barbat in varsta si cu barba. Una dintre ele ii sopteste celeilalte: - Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran... - Ce proasta esti. Ala e mort de vreo 5 - 600 de ani. In acel moment un alt barbat intra in compartiment, si-l saluta pe barbos: - Salut Mircea, ce faci, batrane! nu te-am mai vazut de sute de ani. Prima blonda: - Na fa, cine-i proasta?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: bancuri cu blonde

lol  Eheiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bancurile cu ... blonde!  :sok  :apl

http://www.youtube.com/watch?v=0W_XQHlYts8

3

Re: bancuri cu blonde

e vechi dar tot bun ramane big_smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: bancuri cu blonde

O blonda, care s-a saturat sa rada toata lumea de ea, se vopseste bruneta, isi
schimba numele si pleaca din oras.
Pe drum vede un cioban cu o turma de oi.
Ce se gandeste ea: "Toata viata, lumea a facut misto de mine. Ia sa fac si eu misto
de altii, ca acum nu mai sunt blonda si nu ma stie nimeni."
Zis si facut. Coboara din masina si se duce la cioban.
- Bade, daca-ti spun, asa, dintr-o privire, cate oi ai in turma, imi dai o oaie?
- Da, fata tatii.
Blonda se uita de jur imprejur si spune:
- 201!
- Da fata tatii. Intelegerea-i intelegere, alegeti o oaie si a ta sa fie.
Zis si facut. Blonda, vesela, se urca in masina. Cand sa plece, ii bate ciobanul in
geam:
- Fata tatii, daca-ti spun ce culoare naturala are parul tau, imi dai cainele
inapoi ?

Frumusetea imblanzeste orice manie - Johann Wolfgang von Goethe       
bluesky89

Re: bancuri cu blonde

Blonda: - Buna ziua, as dori sa vorbesc la telefon cu mama, care se afla in alta tara sau sa-i pot trimite un mesaj .
Tipul de la agentie:-Bineinteles, va rog sa achitati la casa 300 USD .
Blonda:- Vai, nu am 300 de dolari la mine . . . As face orice ca sa trimit mesajul sau sa pot vorbi cu mama mea!!!
Bineinteles, cand omul aude cuvantul "orice", ca orice om intreg la cap, ridica o spranceana ii spune blondei sa vina dupa el si o duce cu el intr-o camera
Tipul: - Inchide usa .
Blonda inchide usa .
Tipul: - Stai in genunchi .
Blonda se aseaza ingenunchi .
Tipul: - Desfa-mi slitul .
Blonda ii desface slitul .
Tipul: - . . . Scoate-o .
Blonda baga mana si o scoate .
Tipul: - Pai ce mai astepti? Da-i drumul . ....
Blonda, soptind dulce, o duce la gura si spune:
- Alo, mama, ma auzi?

6

Re: bancuri cu blonde

Un avion zbura spre Montreal, cand o blonda se ridica de pe locul ei de la Economic Class si se aseaza pe un loc de la First Class. Insotitorul de zbor o vede si o roaga sa-i arate biletul. Apoi, ii spune blondei ca ea a platit un loc la Economic Class asa ca va trebui sa se aseze in spate.
Blonda ii da replica: "Sunt blonda, sunt frumoasa, merg la Montreal si am de gand sa stau aici!"
Insotitorul intra in cabina pilotilor si le spune de bomba blonda care nu vrea sa stea pe locul platit ci sta la First Class.
Copilotul se duce la ea si incearca sa-i explice din nou cum stau lucrurile.
Blonda ii raspunde la fel: "Sunt blonda, sunt frumoasa, merg la Montreal si am de gand sa stau aici!"
Copilotul ii spune pilotului ca - probabil - vor trebui sa astepte pana la aterizare si acolo sa o dea pe mana politiei si sa fie arestata.
Pilotul ii raspunde: "Ce spui?...e blonda?...Ma ocup eu atunci. Sunt insurat cu o blonda. Eu vorbesc "limbajul"! Se duce la blonda, ii sopteste ceva la ureche, la care ea :"Oh, ma scuzati..." si se muta inapoi pe locul ei de la clasa Economic.
Insotitorul de zbor si copilotul sunt uimiti si il intreaba ce i-au spus de a reusit s-o faca sa se mute la locul ei fara sa mai faca scandal."I-am spus ca First Class-ul nu merge la Montreal!"

never say never

7

Re: bancuri cu blonde

O blonda asteapta autobuzul in ploaie. Un domn amabil opreste masina si
o intreaba:
- Domnisoara pot sa va conduc acasa?
- Desigur, unde locuiti?

8

Re: bancuri cu blonde

Intr-o seara, un cetatean cu o galeata intr-o mana, cu o nicovala in cealalta, cu cate o gaina sub brat, se uita nedumerit, cand spre stanga, cand spre dreapta drumului. Din spate il ajunge o blonda. Cetateanul, necajit de-atata bagaj, o intreaba: - In ce directie e gara, domnisoara? - Mergeti cu mine ca si eu merg intr-acolo. Dupa vreo suta de metri blonda zice: - Daca ma gandesc bine, eu n-ar trebui sa merg cu dumneata. - De ce domnisoara? - Pai, ai putea profita sa ma violezi. - Cum asa domnisoara? Cu atatea lucruri in brate? - Sigur, ai putea pune galeata jos, nicovala in galeata si gainile le tin eu.

never say never

9

Re: bancuri cu blonde

Doua blonde discutau despre sex.Prima zise: Stii draga care este cea mai recenta metoda de a face sex si culmea,de a mai simti ceva placere? Sex in ureche.
A doua raspunde: - Esti nebuna draga,vrei sa ramai surda?
Raspunsul veni sec,dar meritat din partea unei blonde: - Dar ce draga,tu ai ramas pana acum muta?

smile))))

never say never

10

Re: bancuri cu blonde

O blonda o intreaba pe alta:
- Draga, ai folosit vreodata vibratorul?
- Nu!
- Nici sa nu-l folosesti ca eu aseara mi-am spart 2 dinti

never say never

Re: bancuri cu blonde

O tipa cu Ferrari mergea pe autostrada cu 19 km la ora. O opreste politia si ii zice:
- Domnisoara, de ce mergeti pe autostrada doar cu 19 km la ora?
- Pai, daca asa scrie pe indicatoare! A19!!!, raspunde tipa.
- Pai, nu… aia e autostrada, A de la autostrada… si 19 de la numarul autostrazii.
- A… gata, am inteles.
- Dar domnisoara din dreapta… de ce e asa galbena la fata?
- Habar n-am. Asa e de cand am iesit de pe A320…