Re: .

primesc si io danatii      ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

<<<<<Cardinal/Clownfish>>>>>

62

Re: .

betele sunt 3,60 din 2 bucati. restu sa functioneze nu neaparat digitali big_smile

63 Editat de Baracuda (2011-02-02 18:33)

Re: .

sosoeverest A scris:

primesc si io danatii      ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

   ???

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

64

Re: .

bradraqua A scris:
sosoeverest A scris:

primesc si io danatii      ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

   Tie ti-as dona instructiunile in urma carora sa inveti sa raspunzi la o oferta! lol

Asta as face "io"!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

65

Re: .

las ca vine el florin si vede si ma pricopseste cu tot ceea ce am cerut. si mi le va da si noi noute. sa vedeti voi numa numa!!!! lol  lol  lol  lol  lol  si in plus mi le aduce si acasa personal.  ^:)^  ^:)^

apoi daca mai apare pe acolo pe jos faza aia cu testu mortii eu nu mai dau pe aici. brrrrrrr

Re: .

coco A scris:

las ca vine el florin si vede si ma pricopseste cu tot ceea ce am cerut. si mi le va da si noi noute. sa vedeti voi numa numa!!!! lol  lol  lol  lol  lol  si in plus mi le aduce si acasa personal.  ^:)^  ^:)^

apoi daca mai apare pe acolo pe jos faza aia cu testu mortii eu nu mai dau pe aici. brrrrrrr

mai aveti un pic de rabdare domnu' coco, nu mult, cam 20-30 de ani  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

67

Re: .

oho, belea. exact pe cand ma gandeam sa ma pensionez. bun asa. ma pun pe asteptat.

68 Editat de pasi_une (2011-02-08 03:01)

Re: .

acvariul promis, cu unele modificari aduse de @nightmare 530x350x350
mai exact autocolantul negru pe rama capacului (imitatie lemn cires a fost la predare) si cel gri pe laterale desi avea lipitura "perfecta" zic eu  smile

69

Re: .

eu zic ca daca autorul a primit ce si-a dorit,sa inchidem topicul ...

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

70

Re: .

pasi_une A scris:

acvariul promis, cu unele modificari aduse de @nightmare 530x350x350
mai exact autocolantul negru pe rama capacului (imitatie lemn cires a fost la predare) si cel gri pe laterale desi avea lipitura "perfecta" zic eu  smile

sincere felicitari :sok

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

71

Re: .

ma aqua cum sa inchizi topicul daca a primit acela acvariul ??  eu inca nu am primit ceea ce am cerut  deci ramane deschis.....

Re: .

Pai sa tinem topicu deschis pana castig eu la loto si iti iau eu kitul cerut coco, ar fi ceva sa facem un topic cu cerseli dastea  :pp si eu vreau acvariu mai mare de 20 de litri fata de cum e actualul  da nu cersesc, astept la donatii  ^:)^  P.S Coco cand te mai duci la peste  :omfg

Satul de Romania !!!

73

Re: .

mai merg la peste cand o sa primesc donatiile  lol  lol  lol  lol

nu stiu, daca mai rezista gheata pana sambata si duminica cred ca mai dau o fuga la copca, apoi astept primavara sa se dezghete lacurile sa merg la crap, ca pt fly imi mai trebuie una alta. acum sa vedem.

74

Re: .

pasi_une A scris:

acvariul promis, cu unele modificari aduse de @nightmare 530x350x350
mai exact autocolantul negru pe rama capacului (imitatie lemn cires a fost la predare) si cel gri pe laterale desi avea lipitura "perfecta" zic eu  smile

   Calul de capatat nu se cauta la dinti, dar scoate colantul acela argintiu, de pe canturi, arata ORIBIL!!!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

75 Editat de pasi_une (2011-02-08 15:17)

Re: .

nu e pus de mine colantul negru si cel gri  neutral  stiu ca arata foarte inestetic

Re: .

Apropo pana la urma i-a donat cineva vreun acariu? sau nu a mai intrat pe forum ?

Satul de Romania !!!

77

Re: .

si eu accept donatii "biletu de la looto de saptamana asta da numa daca ii castigator" sa intale sa fie in stare buna ^:)^

http://www.neobux.com/?r=ma1uis

78

Re: .

nistea A scris:

si eu accept donatii "biletu de la looto de saptamana asta da numa daca ii castigator" sa intale sa fie in stare buna ^:)^

hop si tu...... miezule!  wink
sa ai parte numai de bilete necastigatoare  :sok