Subiect: Editia XII

Mai jos veti avea prezentati castigatorii la editia a XII a concursului de acvaristica.
Castigatorii sunt rugati sa ne contacteze la dresa de mail office@acvariidevis.ro pt. a putea intra in posesia premiului.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia XII

Locul 1 costi8 cu albumul "two-stumps"
http://www.acvariidevis.ro/profil/costi … tumps/422/

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia XII

Locul 2 pc.ciprian cu albumul "jbl 100x60x45"
http://www.acvariidevis.ro/profil/pccip … 60x45/416/

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia XII

Locul 3 cote cu albumul "sera marin 130L"
http://www.acvariidevis.ro/profil/cote/ … -130l/413/

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Editia XII

Felicitari fericitilor castigatori!  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl
Ca de obicei Costi a rupt pisica în doua la distanta extrem de mica urmat de Ciprian cu un acvariu super.....si nu în ultimul rând Cote, care din punct de vedere personal a prezentat ceva de super clasa!

6 Editat de Ancistrus (2011-04-23 19:29)

Re: Editia XII

pelly67 A scris:

Felicitari fericitilor castigatori!  :apl  :apl  :apl  :apl  :apl
Ca de obicei Costi a rupt pisica în doua la distanta extrem de mica urmat de Ciprian cu un acvariu super.....si nu în ultimul rând Cote, care din punct de vedere personal a prezentat ceva de super clasa!

   Pai da... tie-ti convine, "altii" au votat cu altcineva... care ar fi rupt orice pisica in patru cu acvariul asta... dar neh tot mai bun e "gazonul" in balanta cu artistul  big_smile... dar este doar parerea mea... oi avea eu gusturi mai "incompatibile" asa lol

7

Re: Editia XII

Personal i-am dat super nota lui Cote...dacă se putea ii dădeam 100, dar asta este, ne supunem judecatii majoritare! :sok

Re: Editia XII

Daca compari munca depusa de costi si ciprian fata de cote nici nu incape idoiala, sa muncit mai mult fata de un acvariu marin, desi ca o sugestie de viitor ar trebuie sa fie concursuri de apa dulce si sarata, sunt 2 genuri diferite. Daca am gresti astept uluca dupe ceafa. Sarbatori fericite !

Satul de Romania !!!

Re: Editia XII

Edisonjohn86 A scris:

Daca compari munca depusa de costi si ciprian fata de cote nici nu incape idoiala, sa muncit mai mult fata de un acvariu marin, desi ca o sugestie de viitor ar trebuie sa fie concursuri de apa dulce si sarata, sunt 2 genuri diferite. Daca am gresti astept uluca dupe ceafa. Sarbatori fericite !

   Perfect de acord, concursuri separate acvarii de apa dulce - sarata :sok

Re: Editia XII

Mai baieti parca imi cititi gandurile, deja am lansat concursul de apa sarata iar cel de apa dulce il vom lansa dupa sarbatorile pascale.
In rest sa auzim numai de bine, felicitari atat castigatorilor cat si invinsilor.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia XII

ii rugam in continuare pe ocupantii locurilor 2 si 3 sa ne contacteze pentru ridicarea premiilor

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.