1 Editat de BUCURESTEAN (2011-06-10 22:35)

Subiect: AM FOST LA PETSHOP 2011

Am fost la targ. Vreo 5 standuri dedicate acvaristicii, dintre care 2 (Sera si JBL) nu vand absolut niciun produs, desi au rafturile pline, deoarece au intelegere cu petshopurile sa nu vanda decat prin petshopuri. Destul de frustrant! Dar poti sa ii intrebi preturi etc. Intrarea la targ e 7 lei de persoana si parcarea 3 lei. Pe mine m-a dus cu masina user-ul Deltadunarii, ii multumesc pe aceasta cale ca m-a luat de la scara! Preturi bune! Am luat un Apologeton Madagascaresis (vezi poza) cu 15 lei!!!! Cand preturile la reef sunt de 38 pe bucata! Va recomand sa va duceti si sa aveti bani la voi. Sa nu ii intrebati pe cei de la Reef despre concurenta (acvarii de vis) ca o sa observati ca e un razboi economic in toata regula smile Am martori ca a trebuit sa ne astupam urechile smile

2

Re: AM FOST LA PETSHOP 2011

Sunt prezenti si cei de la acvarii de vis?
Standul celor de la reef din poza a 3 se gaseste in mod normal in magazin.

3

Re: AM FOST LA PETSHOP 2011

merlin21 A scris:

Sunt prezenti si cei de la acvarii de vis?
Standul celor de la reef din poza a 3 se gaseste in mod normal in magazin.

eu nu-i cunosc pe cei de la Acvarii de vis, nu am remarcat prezentza lor....iar acvariul celor de la Reef a fost adus la targ si umplut cu ramirezi blue-electric 50 lei bucata....numai masculi, ca sa nu-i poti inmultzi!!!!!

4

Re: AM FOST LA PETSHOP 2011

Si eu am fost la Pet Expo 2011. Confirm cele spuse de colegul "BUCURESTEAN" cu completarea ca cei de la Aquarium Prest din Constanta si reprezentanta Sera din Brasov vindeau si produsele expuse. Atasez cateva poze cu acvarii si nu numai....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: AM FOST LA PETSHOP 2011

am fost placut impresionat de standul celor de la reef.ro. chiar si-au dat silinta. acvariul cu ramirezi albastri a fost impresionant si am vazut si cativa pesti de reef f frumosi.

la minusuri: modul in care erau vanduti pestii betta de o firma chinezeasca (chiar cei din poza de mai sus), in pungulite agatate in niste cuiere (am vazut si betta morti)

Pescar hoinar

6 Editat de BUCURESTEAN (2011-06-15 14:32)

Re: AM FOST LA PETSHOP 2011

CIREASA DE PE TORT sau, mai bine zis: CIREASA DIN BOT