41

Re: E Gestanta?

nu vai .....am pus.o doar pentru poza:D:D:D

42 Editat de Ancistrus (2011-08-12 00:56)

Re: E Gestanta?

Pai atunci de ce nu pui si o poza cu acvariul tau? big_smile

43

Re: E Gestanta?

maine am sa pun si o poza cu acvariul ala mare;)

Re: E Gestanta?

Pop Remus A scris:

ca sa iti traiasca iti trebuie vreo 50 din 2 puisori o sa moara toti dupa cateva spatamani dar bafta va face data viitoare mai multi

Uat?

45 Editat de mirceajifcu (2011-08-12 02:18)

Re: E Gestanta?

bradraqua A scris:

disparitia/micsorarea semnificativa a petei de culoare inchisa, care marcheaza gestatia

Care e situata unde? :PDaca tot e vorba de un subiect de polemica, preferatele ele, ma bag si eu ca musca ... si as adauga, sa fie complet, "a petei de culoare inchisa din zona burtii, aflata intre inotatoarele abdominale si cea anala", ca poate unii inteleg ca io stiu ce pata de pe coada sau io stiu de unde trebuie sa dispara  lol  lol ...

46

Re: E Gestanta?

mirceajifcu A scris:
bradraqua A scris:

disparitia/micsorarea semnificativa a petei de culoare inchisa, care marcheaza gestatia

Care e situata unde? :PDaca tot e vorba de un subiect de polemica, preferatele ele, ma bag si eu ca musca ... si as adauga, sa fie complet, "a petei de culoare inchisa din zona burtii, aflata intre inotatoarele abdominale si cea anala", ca poate unii inteleg ca io stiu ce pata de pe coada sau io stiu de unde trebuie sa dispara  lol  lol ...

   Mai Mircea, eu ziceam ca sintem pe un site de acvaristica, pata de culoare inchisa, care marcheaza gestatia o muta fiecare unde doreste, chiar pe operculi, doar e... democratie! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: E Gestanta?

lol Mi-e frica sa nu foloseasca unii colegi de forum cu mai mult sau mai putin dispret fata de gramatica limbii romane, aceasta "democratie" ca o scuza si sa ne trezim cu replici la regula "fara limbaj de chat pe forum", "daca nu iti convine , nu citi, e democratie, scriu cum vreau"!  lol

Re: E Gestanta?

Am o mica intrebare:daca guppita a nascut pe  25 iulie cand ar trebuie sa mai nasca?ca deja are burta mare si pata aceea de la inotatoarea anala destul de mare....

Lume multa, oameni putini....

49

Re: E Gestanta?

sall.as vrea daca poate sa ma ajute cine-va,as vrea sa fac o maternitate(fatatoare)din sticla si nu gasesc nici un model,poate ma ajuta cine-va cu un site unde pot sa vad cum se face si modelul.multumesc :crap  :bf

50

Re: E Gestanta?

@crystobel aici se discuta despre altceva, daca vrei sa aflii despre maternitati deschide-ti propriul subiect la Diverse (apa dulce) si nu mai dezgropa topicuri vechi... de peste un an.