101

Re: Un nou proiect.

Foarte frumos acvariul :apl  :apl  :apl
Felicitari pt munca depusa.Bv imi place mult acvariul.
Mult noroc in continuare.

Re: Un nou proiect.

Avem o noua sedinta foto ceva mai veche insa azi am facut putina curatenie in acvariu si o sa revin cu alte poze.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

103

Re: Un nou proiect.

Superb :apl  :apl  :apl

104

Re: Un nou proiect.

Chiar eu un acvariu de vis!   (:|  ,  felicitari Florin, meriti toata lauda.
Chair ca iti vine sa te apuci de un sarat cand vezi asa ceva.
Jos palaria.  ^:)^

P.S.Poate te deranjez cu un pm sa ma lamuresti si pe mine cum as putea sa ma ocup de un sarat mai mititel., daca nu e cu deranj.

Re: Un nou proiect.

bogdivaio A scris:

Chiar eu un acvariu de vis!   (:|  ,  felicitari Florin, meriti toata lauda.
Chair ca iti vine sa te apuci de un sarat cand vezi asa ceva.
Jos palaria.  ^:)^

P.S.Poate te deranjez cu un pm sa ma lamuresti si pe mine cum as putea sa ma ocup de un sarat mai mititel., daca nu e cu deranj.

te ajut cu cea mai mare placere, astept pm

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

revenim cu ceva poze insa in acvariu se afla o noua achizitie ce va aparea in sedinta urmatoare, va fi o surpriza  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

107

Re: Un nou proiect.

Imi dai mie achizitia daca o ghicesc...!? smile

Re: Un nou proiect.

frumoase pozele mai ales ca nu e aceeasi aglomeratie de piatra vie si nisip fin pe care o vedem mai mult sau mai putin in toate acvariile de apa sarata. sa fiu in locul tau as pune afise si as rupe bilete la "ore de vizionare"!

daca te saturi vrodata de el sau ramai in pana de spatiu am eu un sifonier pe care l-as putea muta pe balcon  :pls ! (sunt prea subtil asa-i).

Audaces fortuna juvat semper fidelis

www.acvariidevis.ro/forum/topic/14092

Re: Un nou proiect.

ciprian01 A scris:

Imi dai mie achizitia daca o ghicesc...!? smile

ma nea cipriane este imensa ^:)^  ^:)^  ^:)^  si inca nu s-a facut mare la capacitatea maxima ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

110

Re: Un nou proiect.

Daca umblati cu mochete prin bazine......

111

Re: Un nou proiect.

Asa sunt cate unii...! Mai norocosi! Dar cum naiba de sunt mereu aceeasi...!? smile

Re: Un nou proiect.

ciprian01 A scris:

Asa sunt cate unii...! Mai norocosi! Dar cum naiba de sunt mereu aceeasi...!? smile

Dumnezeu tine intodeauna cu oamenii buni  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

Hai sa punem si un mic filmulet desi mai este mult de munca
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VEKitoPYPrY[/youtube]

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

114

Re: Un nou proiect.

Foarte frumos  :apl

115

Re: Un nou proiect.

Sunt sigur ca pentru multi, la fel ca si pentru mine, reprezinta un acvariu de vis, felicitari!

116

Re: Un nou proiect.

Prea frumos acvariul,dar filmuletul mult prea scurt

Re: Un nou proiect.

maya A scris:

Prea frumos acvariul,dar filmuletul mult prea scurt

o sa revenim cu un alt fimulet

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

Revin cu nou videoclip putin mai lung
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8xbQKJCsGlQ&feature=youtu.be[/youtube]

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

119 Editat de sTTTk (2012-06-18 13:52)

Re: Un nou proiect.

frumos domnu florin :apl

Multi vad, putini cunosc !

120

Re: Un nou proiect.

Pestele ala roz asa trebuie sa inoate sau se da uţa? big_smile (Apare la minutul 0:35)