41

Re: acvariile mele

daca mie imi place:) oricum urmatorul acvariu este marin. ! abia astept! smile

42

Re: acvariile mele

hehe smile) inca nu bag sarea!o sa fiu plecat o perioada de timp din tara.. si cand ma voi intoarce vreau sa imi fac marin. smile chiar sunt tare curios cum o sa iasa:)

43

Re: acvariile mele

Buturuga aia ce cauta intr-un acvariu cu africani? Eu nu am africani ca nu ma pasioneaza dar buturugi n-am vazut la nimeni. Probabil taninii din ea nu conteaza cat timp ai corali big_smile

44

Re: acvariile mele

Pe mine ma dor ochii de la poza, nu vreau sa stiu cum se simt saracii pesti; de restul nu mai zic.

Multi vad, putini cunosc !

45

Re: acvariile mele

nu este primul acvariu pe care il vad cu neon albastru.. eu am vazut la mai multa lume si am zis sa pun si eu ca mi-a placut cum se vede.. oricum in realitatea nu prea este chiar asa nasol.. chiar nu te dor ochii crede-ma !:)

46

Re: acvariile mele

asa este ! o sa angajez pe cineva sa aiba grija de el atunci smile sa nu existe probleme smile la cel marin:)

47

Re: acvariile mele

ar fi cazul smile ! oricum cel marin il voi face intr-un an.. asa ca ai destul timp smile)

48

Re: acvariile mele

apropo.. cunosti pe cineva care sa aiba niste ciclide africane mai deosebite? ca as vrea sa imi cumpar numai pesti deosebiti... smile daca ai pe cineva astept un numar de telefon pe privat.!

49 Editat de dinescu tiberius (2012-08-19 23:57)

Re: acvariile mele

goira daca chiar vrei o tenta de albastru exista neaone mai slabe.. ala care il ai tu e prea puternic( in combinatie cu unul sau 2 de culoare calda)

50

Re: acvariile mele

Cred ca ti-ai dorit foarte mult, un acvariu de apa sarata. Asa s-ar explica scheletul de coral, cele doua cochilii si lumina specifica acestui tip de acvariu.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

51

Re: acvariile mele

am mai pus 2 neoane albe . Nu se mai vede ca inainte! smile e mai bine asa smile

52

Re: acvariile mele

godjira A scris:

am mai pus 2 neoane albe . Nu se mai vede ca inainte! smile e mai bine asa smile

Cred ca nu mai este ca inainte. Daca vei folosi limbajul specific in acvaristica si nu "neoane albe", cred ca ne vom intelege ca intre acvaristi, nu ca intre gospodine... lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

53

Re: acvariile mele

smile) ai si tu dreptate!

54

Re: acvariile mele

acvariul meu cu ciclide africane!:)

55 Editat de godjira (2012-10-22 20:29)

Re: acvariile mele

acvariu meu http://www.youtube.com/watch?v=CmbGNqnO … e=youtu.be

56 Editat de godjira (2012-10-22 23:42)

Re: acvariile mele

acvariul meu cu ciclide!

57

Re: acvariile mele

alte poze:)

58

Re: acvariile mele

Noul meu proiect cu discusi smile

59

Re: acvariile mele

Noul meu proiect cu discusi!

60

Re: acvariile mele

si un filmulet
http://www.youtube.com/watch?v=WuzgJq8nlKk&feature=youtu.be