21

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

adi74 A scris:

3buc/10ron,comanda minima 40ron
Trimit in tara unde exista cursa directa.
http://adi74.sunphoto.ro/Guppy_albino_platium
Relatii PM sau 0723368852

22 Editat de adi74 (2014-07-08 01:24)

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Daca il cunoasteti dupa nr de telefon as dori sa faceti public nickul lui.Astazi i am trimis 5triouri de guppy si 2 pui ancistrusi albino+10 lei transportul pana la Horezu(total 70lei) si acest om de nimic nu mai raspunde la telefon.

23

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

cauta pe gugal numarul, vei fi surprins de ce gasesti. oricum, iti recomand sa deschizi un topic la sectiunea Feedback unde sa discutam mai pe larg, poate a fost o neintelegere.

24 Editat de adi74 (2014-07-08 23:47)

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Pentru toti utilizatorii de pe acest site si nu numai.Feriti va de http://www.acvariidevis.ro/forum/user/7251/.Aceasta este taratoarea care traieste din frimituri.SA TE BUCURI DE PESTI CUM SE BUCURA LUMANAREA CAND ARDE.

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Iti inteleg supararea, dar sa ajungem la ,,blesteme'' si alte ,,tiganeli''... Este suficient sa atragi atentia asupra respectivului, nu atinge acelasi nivel ca el.

26

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

sefer jesirah A scris:

Iti inteleg supararea, dar sa ajungem la ,,blesteme'' si alte ,,tiganeli''... Este suficient sa atragi atentia asupra respectivului, nu atinge acelasi nivel ca el.

Unde este ,,blestemul'' si ,,tiganeli''?

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

salut adi 74, scuze ca intervin si eu in postul tau, insa am colaborat cu Robert si sa dovedit a fi de cuvant cu mine ,i-am platit in avans si mi-a trimis pestii pe autocar, ma gandesc sa nu fie o neconcordanta cu tine, eu zic sa-i lasi totusi mesaje poate este plecat si nu poate sa ia legatura cu tine,il stiu activ si pe alte forumuri si nu am citit ceva rau despre el.

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

si eu am colaborat cu el de mai multe ori...om de caracter si nu am avut probleme...el a cumparat de la mine si eu am cumparat de la el...odata chiar am primit un incalzitor pe gratis de la el...

Fertilizanti micro PLANT SERUM-macro PLANT SERUM-fier chelat DTPA

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Salut .Scuze ca intervin ,daca avea de primit ceva bani Robert, cred ca raspundea la telefon lol  Gica Popescu este si el un om de caracter ,dar totusi este in puscarie.A trecut atata timp si nici un semn,pana la restituirea banilor eu cred ca este o persoana "non grata" .

30

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Dupa 48de ore de cand a primit pestii,voi ce credeti?O fi fost jefuit in drum spre banca?Astept si alte ,,posibile accidente'' :stupid

31

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

A trecut o saptamana si acest  :melc  nu a dat un semn.Am sa tin acest topic deschis pana isi va cere SCUZE,de banii lui nu mai am nevoie.

32

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

:frog

33

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Asa cum am mai spus si in alta parte, nu voi intelege niciodata acest tip de comportament. Pentru ce? Oare care e motivul???
Oricare ar fi motivul, chiar de l-a lovit trenul...un SMS trimiti omule ca sa stie colegul care e treaba. Nu ca trec zile in sir si nu dai semn de viata, ii respingi apelurile, dar pe forum intri sa vezi ce si cum. Asta deja e hotie la drumul mare. Sau si mai rau: lipsa si de caracter. Sa mor de inteleg. Sa fii asa falit sa te tragi pe cur pentru 70 lei...mai frate daca nu poti plati, nu faci comanda. Te intinzi pana unde iti ajunge plapuma, ce naiba.
Oameni buni, tara-i mare si noi suntem vreo 20 de milioane. Unii asa, altii...
Gestul este urat. Punct.

Who do you think you are?

34

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Un taran....

Calitatea se plateste!

35

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

elaphe,mircesc_robert- TAPUITORUL DIN HATEG.

36

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

adi74 A scris:

elaphe,mircesc_robert- TAPUITORUL DIN HATEG.

37

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

adi74 A scris:

elaphe,mircesc_robert- TAPUITORUL DIN HATEG.

   Asa o fi ca prea zici cu foc, dar exista rubrica speciala Feed-back tranzactii ! Aici degeaba il balacaresti ca nu stie nimeni smile

38 Editat de adi74 (2014-07-26 16:50)

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

Ancistrus A scris:
adi74 A scris:

elaphe,mircesc_robert- TAPUITORUL DIN HATEG.

   Asa o fi ca prea zici cu foc, dar exista rubrica speciala Feed-back tranzactii ! Aici degeaba il balacaresti ca nu stie nimeni smile

Am postat la acea rubrica dar topicul a fost sters,banuiesc ca s a considerat sa i nu i fac ,,reclama'' in 2 locuri.
  Cat priveste ,,ca nu stie nimeni'',fiecare este liber sa se considere cum este,cum se cunoaste mai bine. :pp
ROG UN ADMIN SA MUTE CE TINE DE ACEST tapar din Hateg LA ACEA RUBRICA SAU POATE IL SUSPENDA CUM AR FI CAZUL,MACAR PANA ISI CERE SCUZE.

39

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

:frog

40

Re: ELAPHE-TAPUITORUL DIN HATEG

S a facut luna si taparul nu a dat un semn.Ceva  avocati se mai gasesc?