161

Re: Buna! Ana-Maria sunt

PS: Imi poti lasa ID-ul tau de Facebook, ymessenger sau Skype, sa mai discutam chestii offtopice cand ai chef... sunt un om plin de rabdare smile

162

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Pai ai zis ca te-ai satuat sa vezi mesajele mele. Cum pot sa o iau ca pe ceva dragut?

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!

163

Re: Buna! Ana-Maria sunt

anamaria A scris:

Pai ai zis ca te-ai satuat sa vezi mesajele mele. Cum pot sa o iau ca pe ceva dragut?

   Aminteste-mi unde am zis asta? Sunt batran... mai uit si eu smile

164

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Cauta pe fb hutu ana maria. Poate ma gasesti smile

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!

165

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Sau intra la profilul meu ca am link-ul de la facebook.

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!

166

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Linkul respectiv nu merge! Este combinat cu yahoo sau ceva de genul... eu am taiat din el fraza cu yahoo, am dat pe el dar nu-mi raspunzi smile Posibil ca esti ocupata cu acvariidevis... smile

167 Editat de anamaria (2015-01-18 20:16)

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Sunt la niste prieteni. Nu au acvariu ;;;))) vezi ca eu nu am primit nici o notificare. Cred ca nu mie mi-ai trimis cererea. Vezi sa fiu din iasi si in relatie cu Dumitriu big_smile mai e o fata pe care o cheama tot ca mine. Cauta mai atent.  Zi-mi cum te cheama, macar numele mic. Sa nu accept altcuiva cerere big_smile

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!

168 Editat de Ancistrus (2015-01-18 02:33)

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Nu se poate... eu chiar il cunosc pe Dumitriu lol
PS: Chiar te-am gasit!

169

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Eeiii in sfarsit! Eu ti-am zis de el ca sa te uiti la profil sa ma deosebesti tongue

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!

170

Re: Buna! Ana-Maria sunt

Imi creste urat moss-ul! Creste prea rapid. Am prea putina lumina, cred. Doar un neon philips de 18 W in 60 l... bine ca se scad vreo 7 sau mai mult din cauza substratului, decorului. Nici nu stiu cum sa fac sa mai pun inca unul la fel, dar mai in fata. Nu am loc pe capac. Asta e problema moss-ului? Lumina? De o saptamana am pun cate o picatura pe zi de Ferropol 24.

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!

171

Re: Buna! Ana-Maria sunt

In sfarsit!! Am ajuns si eu sa imi perleze plantutele  big_smile  big_smile (Bomba CO2 si Ferropol 24 o picatura cand aprind lumina)

Cand puterea de iubire va depasi iubirea de putere, in lume va fi pace!