1

Subiect: Problema votare

Am observat ca totate notele pe care le-am votat eu la acvarii sunt de 9 desi eu nu am facut asa ceva, prefer sa mi se stearga toate voturile decat sa fie avantajate unele acvarii care chiar nu merita si dezavantajate altele.

Re: Problema votare

Scuze ca intervin și eu dar am aceeași problema toate acvariile sunt votate cu nota 7 deși nu am votat toate acvariile.Deci începe sa para interesanta aceasta problema.Rog administratori acestui sait sa verifice aceasta problema.

3

Re: Problema votare

Nu sunt avantajate anumite acvarii sau dezavantajate altele, incetati cu paranoia. Este o problema de programare. O sa studiez problema asap. Imi cer scuze pentru inconveniente!

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

Re: Problema votare

Am și eu o nelămurire cu aceasta votare a acarilor. :fconf
Cu o ora înaintea terminări Concursului acvarii Editia 12 userul Mr_BigOlyMan a reușit sa își voteze propriul acvariu.
Rog administratori acestui sait sa verifice acesta problema.

5

Re: Problema votare

Unde e concursul de acvarii, ca eu nu mai vad nicaieri pe noul site?

6

Re: Problema votare

lup cosmin A scris:

Am și eu o nelămurire cu aceasta votare a acarilor. :fconf
Cu o ora înaintea terminări Concursului acvarii Editia 12 userul Mr_BigOlyMan a reușit sa își voteze propriul acvariu.
Rog administratori acestui sait sa verifice acesta problema.

Rezolvat. Utilizatorii nu mai poti sa-si voteze propriile acvarii.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

7

Re: Problema votare

catag A scris:

Am observat ca totate notele pe care le-am votat eu la acvarii sunt de 9 desi eu nu am facut asa ceva, prefer sa mi se stearga toate voturile decat sa fie avantajate unele acvarii care chiar nu merita si dezavantajate altele.

lup cosmin A scris:

Scuze ca intervin și eu dar am aceeași problema toate acvariile sunt votate cu nota 7 deși nu am votat toate acvariile.Deci începe sa para interesanta aceasta problema.Rog administratori acestui sait sa verifice aceasta problema.

Datorita faptului ca voturile au fost acordate de dvs. majoritar in siteul vechi (pana la 18.02.2011) dar si in siteul nou (dupa 18.02.2011) - sisteme de concurs diferite - nu are nici o relevanta sa investigam corectitudinea sistemului de concurs vechi din moment ce nu o sa-l mai folosim.

Va multumim si va rugam sa ne sesizati eventualele neconcordante aparute dupa 18.02.2011.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

8

Re: Problema votare

In urma "sedintei" avute cu seful cel mai mare am hotarat sa resetam voturile de la Concurs acvarii Editia 12 si sa fie reluata votarea de astazi 05.04.2011 pana pe 20.04.2011.
Ne cerem scuze pentru neplacerile cauzate! Spor la vot: http://www.acvariidevis.ro/concursuri/c … clasament/ !

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.