Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Eu zic sa incetati cu injuriile, asa ca un sfat amical  :kiss
si mai ales cu amenintarile wink Ne vedem toti duminik la o bere si gata wink
Asta nu e forum de K1 si nici de Local Kombat  lol  lol  lol  lol  lol problemele astea se puteau  rezolva pe PM (partea cu injuriile) partea cu problema este bine postata dar incorect formulata, probabil cand vei cititi "la rece" vei intelege la ce ma refer
Deci in concluzie, Insomnia s-a oferit sa restituie banii si atat timp cat nu sunt decat 2 persoane care au avut probleme poate fii trecuta in categoria gresala big_smile
P.S. inainte sa ma acuzati ca presimt ca o sa vina si asta  lol  lol  lol
eu sunt impartial si nu vreau sa fiu nici de partea lui Insomnia nici de partea lui Marco555 si a lui Dan1981

22

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

EuTek mai bine Prezinta-te si prezinta-ti acvariul.

23

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

EuTek , eu unul personal nu am vrut nimic mai mult decat colegul insomnia sa stie ca s-a facut o greseala si in loc de HC la noi a ajuns HM  consider ca era frumos si de bun simt ca el sa admita ca s-a putut intampla asta  si nu sa ne faca mincinosi , am avut eu sau dan niste pretenti exagerate ?

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

TOTAL OFFTOPIC: Dan1981 m-ai omorat cu replica asta  lol  lol  lol  lol deci nu mai pot de ras  lol  lol  lol  lol  lol  lol  desi ii dau dreptate lui eutek tot ai fost criminal  lol  lol  lol  lol  lol

25

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

MARCO555 A scris:

Costy  sa o luam ca pe o oferta sau ca altceva ? sti duminica eu am treaba dar daca trebuie sa o luam ca pe altceva decat o oferta te invit maine sa ne vedem nu trebuie asteptat pana duminica

Nicu  lol  ma faci sa rad
te gandesti numai la prostii,nu sunt genul de om care sa fac astfel de propuneri, eu in toate mesajele am vorbit cat se poate de serios,tu si cu dan ati fost cei care m-ati luat la misto,ce nu am inteles eu a fost DE CE ?  te-am jignit cu ceva? am luat apararea celui pe care tu invinuiai, am fost contra la ce ai spus tu ?  nu cred ca am facut nimic din toate astea.si atunci ? de ce ma jignesti?nu putem vorbi pe forum ca doi oameni civilizati? eu cred ca da.....
Tot ce am urmarit intr-un final a fost  sa-ti raspund tocmai invers fata de cum ai reactionat tu si sa-ti aduc plante ,fara sa fac misto.....DAR ..daca tu vrei sa ne vedem maine .....

26

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Ai vazut florine nu te asteptai la replica asta lol

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

costyy_78 A scris:

promit sa va dau eu cate doua pot-uri la amandoi

Costy , adu-mi mie ca vin eu smile  :fcool

"Money bring bitches, bitches bring lies"

28

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Are Insomnia de vanzare lol

29 Editat de Florin.Mazilu (2011-05-28 00:31)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Marco555 si costy PROPUNEREA MEA :
maine dupa ora 6 ca nu am cum eu mai devreme bagati un sah in herastrau si pierzatoru da un rand de bere duminik  :noroc  sau si mai bine veniti amandoi cu cate o poza cu acvariu duminik si supunem la vot care arata mai bine ^:)^ .
Radem glumim dar daca va mai jigniti (oricine pe oricine tongue scz costy big_smile) o sa fac topicu asta sa dispara sau o sa stau sa il curat dar mi-e cam lene

30

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Florin.Mazilu A scris:

Marco555 si costy PROPUNEREA MEA :
maine dupa ora 6 ca nu am cum eu mai devreme bagati un sah in herastrau si pierzatoru da un rand de bere duminik  :noroc  sau si mai bine veniti amandoi cu cate o poza cu acvariu duminik si supunem la vot care arata mai bine ^:)^ .
Radem glumim dar daca va mai jigniti o sa fac topicu asta sa dispara sau o sa stau sa il curat dar mi-e cam lene


pe cine am jignit eu Florin?

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

nu ma referam la tine, ma referam la jigniri in general, amenintari, injurii sau chestii de genu, nu ma referam la cineva anume big_smile

32

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

costyy_78 A scris:
Florin.Mazilu A scris:

Marco555 si costy PROPUNEREA MEA :
maine dupa ora 6 ca nu am cum eu mai devreme bagati un sah in herastrau si pierzatoru da un rand de bere duminik  :noroc  sau si mai bine veniti amandoi cu cate o poza cu acvariu duminik si supunem la vot care arata mai bine ^:)^ .
Radem glumim dar daca va mai jigniti o sa fac topicu asta sa dispara sau o sa stau sa il curat dar mi-e cam lene


pe cine am jignit eu Florin?

daca tu-mi arati unde l-am jignit eu, ma sterg singur de pe forum.

33

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Costy eu nu am facut misto de u ,si nici dan  dar deasemenea consider ca atata timp cat eu nu te-am facut mincinos pe tine sau pe acel coleg in apararea caruia ai sarit tu la fel de politicos ar fi fost ca si voi sa va abtineti cu coment-urile , iar acum ai sa spui din nou ca este dreptul tau la opinie , sunt intra-totul de acordcu dreptul tau la opinie ,  cu ce  nu sunt de acord este ca nimeni infara de Insomnia Dan si cu mine nu stie ce s-a vandut in acea" zi fatidica de mai " asa ca de aceea eu spun ca nimeni nu are dreptul sa ne faca mincinosi .
Noi nu avem nevoie de pomana nimanui daca ai sa te uiti pe posturiile mele ai sa vezi donati in dreptul meu si nu cereri

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

34 Editat de costyy_78 (2011-05-28 08:36)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

costyy_78 A scris:
costyy_78 A scris:
Florin.Mazilu A scris:

Marco555 si costy PROPUNEREA MEA :
maine dupa ora 6 ca nu am cum eu mai devreme bagati un sah in herastrau si pierzatoru da un rand de bere duminik  :noroc  sau si mai bine veniti amandoi cu cate o poza cu acvariu duminik si supunem la vot care arata mai bine ^:)^ .
Radem glumim dar daca va mai jigniti o sa fac topicu asta sa dispara sau o sa stau sa il curat dar mi-e cam lene


pe cine am jignit eu Florin?

daca tu-mi arati unde l-am jignit eu, ma sterg singur de pe forum.

nici macar amenitari nu au fost ,pur si simplu am vrut sa  impac oamenii si ajung sa fiu luat la misto .

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

costyy_78 A scris:

ma sterg singur de pe forum.

n-ai cum smile)))

"Money bring bitches, bitches bring lies"

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

stii ce nu inteleg eu?
daca insomnia sa oferit sa restituie banii si la inceput a admis faptul ca poate fi o greseala pentru ca acele pachete nu le face el ci ii vin facute, nu inteleg de ce atat scandalsi vorbe grele?
cred ca o cale de mijloc ar fi mai ok si se termina totul.

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

lol  lol  lol incerc sa ajut si mai rau fac, nu am spus ca daca u faci ceva sau marco sau dan sau insomnia sau eu sau chupacabra sau cine a mai postat pe aici, m-am exprimat eu gresit
asa ca rectific fara sa mai dau iar edit:
Daca in cadrul acestui post vor mai aparea amenintari, injurii, bla bla bla stiti voi la ce ma refer il voi inchide, sau in functie de evolutie poate voi sterge doar cateva posturi, ramanand doar marco insomnia si dan.
Marco atunci cand lansezi o acuzatie catre cineva pe un forum e normal sa posteze cei care au lucrat cu persoana respectiv fie sa te sustina sau sa spuna ca ei considera ca este bine, ai inteles gresit intentia lui costy care de fapy vroia sa te ajute si de acolo multe discutii inutile big_smile.

38 Editat de costyy_78 (2011-05-28 08:38)

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Nicu,eu nu am sarit in apararea nimanui.doar ca nu mi s-a parut normal ca un om sa fie luat la misto ,gen "dintisor "doar pentru simplul fapt ca si-a dat cu parerea despre insomnia.,,tocmai de asta ai descis acest subiect despre insomnia ca lumea sa-si dea cu parerea care vrea care nu sa citeasa sa ia aminte sa nu se arda in viitor...corect ?eu zic  sa o lasam asa cu nu are rost sa continuam ca nu ajungem nicaieri

39

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

Calea ceea mai simpla era sa spuna era cand i-am trimis primul pm ca este posibil si ca daca s-a intamplat asta ii pare rau  ,initial asta am crezut ca o sa faca  dar m-am inselat

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

Re: Insomnia vinde cai verzi pe pereti

inca nu e tarziu pentru a se pune capat conflictului.