Re: Un nou proiect.

mirceajifcu A scris:

Eu ma uit, ma tot uit, nu inteleg nimic, am scazut luminozitatea la monitor sa nu ma doara ochii si ma minunez!  ^:)^  ^:)^ Spor in continuare la treaba maestre...

stai linistit mircica, in curand ne vei urma cu siguranta, dar pana atunci sper sa imi pot lua ceva avans cu nano-ul meu  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

22

Re: Un nou proiect.

Calutii! Calutii! Baga calutii!!!!
Nu ai tupeu sa stai sa ii tragi in poza!

Re: Un nou proiect.

ciprian01 A scris:

Calutii! Calutii! Baga calutii!!!!
Nu ai tupeu sa stai sa ii tragi in poza!

Mai nea Cipriane, ca nu prea stii sa citesti prea bine Romaneste o stiam, dar nici macar la poze nu sti sa te uiti? Asta lasa de dorit  ^:)^  ^:)^  ^:)^  Pai mai tata, poze cu calutii sunt urcate de 3 zile si ceva  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

24

Re: Un nou proiect.

Aia sunt vii? Credeam ca sunt impaiati! smile
Ar merge si niste pipefish...

25 Editat de costi8 (2011-10-11 12:43)

Re: Un nou proiect.

acvariidevis A scris:

In spatele acvariului, sau mai exact in stanga lui dupa acel perete negru se mai afla mici filtre, pompe etc. Trebuie sa recunosc ca aduc o mare contributie acvariului si ma scapa de ceva munca in plus. La toate acestea mai am de adaugat cate ceva, un reactor de calciu, sulf, un pc si butelie co2, un dozator de substante etc., insa mai avem nevoie de ceva rabdare si ceva resurse, insa cu calm putem obtine multe. Cat despre alge nu trebuie decat sa imi spui ce iti doresti si vor ajunge la tine cu siguranta.

ma gandeam eu ca trebuia sa pun o intrebare mai inteligenta , pentru simplul fapt ca tu nu puteai sa faci o asemenea gresela. :apl  :apl

cat despre alge nu am preferinte , din ce ai tu surplus.

Re: Un nou proiect.

acvariidevis A scris:
mirceajifcu A scris:

Eu ma uit, ma tot uit, nu inteleg nimic, am scazut luminozitatea la monitor sa nu ma doara ochii si ma minunez!  ^:)^  ^:)^ Spor in continuare la treaba maestre...

stai linistit mircica, in curand ne vei urma cu siguranta, dar pana atunci sper sa imi pot lua ceva avans cu nano-ul meu  lol  lol  lol

M-am vaccinat impotriva acestui virus  lol , sunt intangibil. Prea multa rabdare si eu inca sunt "tanar si nelinistit" si inca ma bat cu BBA in ape dulci. Nu vreau sa stiu ce monstrii se ascund in spatele nestiintei si nerabdarii in cazul apei sarate.

Re: Un nou proiect.

A inceput sa apara cate un pestisor, voi mai adauga cateva poze, cred ca acestea fac mai multe decat o mie de cuvinte.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

28

Re: Un nou proiect.

Mana de Rapidist :apl  :apl  :apl

Re: Un nou proiect.

Dan1981 A scris:

Mana de Rapidist :apl  :apl  :apl

Pai daca era mana lui Mache cine stie cum se lasa  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

30

Re: Un nou proiect.

Foarte frumos Florine  :sok ...nici nu ma asteptam la altceva decat la ceva minunat  wink
Bafta in continuare!  :noroc

Re: Un nou proiect.

bogdivaio A scris:

Foarte frumos Florine  :sok ...nici nu ma asteptam la altceva decat la ceva minunat  wink
Bafta in continuare!  :noroc

merci mult, iar ca sa fie treaba treaba, ca tot am facut pe fotograful in seara asta, mai adaug cateva poze

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

32

Re: Un nou proiect.

Asa Florine, omoara-ne de tot  :smoke ...si plantatul are farmecul lui dar ca un marin parca nimic nu se compara, mai ales cu unul reusit ca al tau si cu pestisorii aia, Doamne ce culori  :omfg ...Sunt sigur ca o sa ne mai incanti cu evolutia lui, poate te incumeti mai incolo sa postezi si o filmare asa full hd sa-mi iasa ochii din orbite.  lol

Ce mai povestim, esti mare!  ^:)^

Re: Un nou proiect.

o sa vina si momentul pentru un video, insa mai este foarte mult de munca pana acolo, insa promit ca atunci cand va arata acvariul asa cum imi doresc o sa fac un video, pana atunci o sa va mai bucur privirea cu ceva poze.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

34

Re: Un nou proiect.

Sarlatanu'!
Cati pesti are numai pt el!
Daca ii ceri, zice ca sunt greu de prins...!

35 Editat de costi8 (2011-10-21 09:29)

Re: Un nou proiect.

ma Florine,...ce sa zic?... adica nu mai zic nimic, :apl  :apl

dar las ca am sa caut eu unul cu o experienta in toate cele "apoase" sa gaseasca ceva de comentat si sa ... :stupid ..dar pana atunci noua nu ne ramane decat sa salivam in continuare.
bafta cu bazinul.

Re: Un nou proiect.

Arata super, asteptam poze mai multe si video ala big_smile

Re: Un nou proiect.

Florin.Mazilu A scris:

Arata super, asteptam poze mai multe si video ala big_smile

O sa pun mai tata si filmuletul mai tarziu, ca de, vad ca acvariul este vizitat si din indepartata Scotie. Iar daca tu nu mai ai acvariu macar sa poti privi pe la acvariile noastre.  :noroc

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

costi8 A scris:

ma Florine,...ce sa zic?... adica nu mai zic nimic, :apl  :apl

dar las ca am sa caut eu unul cu o experienta in toate cele "apoase" sa gaseasca ceva de comentat si sa ... :stupid ..dar pana atunci noua nu ne ramane decat sa salivam in continuare.
bafta cu bazinul.

carcotasi mici ce sunteti  lol  lol  lol  lol
lasand gluma deoparte cu siguranta am si eu mici scapari, ca de nimeni nu este a tot stiutor

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

39

Re: Un nou proiect.

Salut Florin si bine te-am gasit  :noroc

Nimic nou pe la acvariu in ultimul timp?  :-

Re: Un nou proiect.

Adaugam si un mic filmulet [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D2JzUsjSbhA[/youtube]

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.