41

Re: Un nou proiect.

Muzica ambientala este pentru tine sau pt ei...?! smile
Da rezultate?! smile

42

Re: Un nou proiect.

ciprian01 A scris:

Muzica ambientala este pentru tine sau pt ei...?! smile
Da rezultate?! smile

pai eu cred ca da, nu ai vazut ce zglobii sunt?

43

Re: Un nou proiect.

Zglobi zglobi, dar care dintre ei...?!

44

Re: Un nou proiect.

Superba realizare :sok  :apl  :apl  :apl  :apl ....era culmea sa fie altcumva din partea unui acvarist cu state vechi tongue

Re: Un nou proiect.

Nu ai cum sa intelegi tu mai nea cipriane la ce foloseste muzica ambientala, tu esti insurat le ce te-ar mai putea ajuta pe tine? ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

46

Re: Un nou proiect.

Uff...se aud suspinele mele pana la tine Florine? Super frumos! Cand ma fac mareeee ,daca sunt cuminteee...poate imi fac si eu unu...momentan sunt in tratative cu directorul administrativ...greu sa convingi mireasa ca e mai frumos un "marin" decat cateva ore de shoping... Filmuletul asta l-ai pus pentru Ciprian sa nu mai suspine dupa "calut" printre alge smile ! Astept sa=l vad full !Plin de miscare! Bravo dom`le!

47

Re: Un nou proiect.

Ce tareeeeeeeeee
Felicitari domnule nu credeam ca voi vedea acest moment in care vei reusi sa introduci aceste semne de intrebare in acvariu cu valisneria si tare cum se bat semnele de intrebare cap in cap ...cred ca se gandesc ce cauta in acvariu cu valisneria sad
Felicitari dar ai grija sa nu se dea red chery la puii lor cand vor iesi

Re: Un nou proiect.

fabyan A scris:

Ce tareeeeeeeeee
Felicitari domnule nu credeam ca voi vedea acest moment in care vei reusi sa introduci aceste semne de intrebare in acvariu cu valisneria si tare cum se bat semnele de intrebare cap in cap ...cred ca se gandesc ce cauta in acvariu cu valisneria sad
Felicitari dar ai grija sa nu se dea red chery la puii lor cand vor iesi

Mai nea Florine, de cand am renuntat la o parte din alegele mele in favoarea refigiului tau vad ca nu ne mai intelegem, hai lasa gargara si treci la treaba ca vrem sa iti vedem acvariul cat mai curand.
Deci munca multa si la pozat cu el.  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

azi am avut o noua sedinta foto

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

50

Re: Un nou proiect.

Faine culori!  :apl

51

Re: Un nou proiect.

Este fantastic de frumos !!!
Nu am cuvinte vis-a-vis de ce ai tu acolo, si nici nu am postat doar ca sa ma bag in seama.
ESTE SUPERB !!!

P.S.
As vrea sa vad si un filmulet cu cel de sus.

"Rabdarea este....pasiune imblanzita."

Re: Un nou proiect.

DOamne, am umblat la mufa la monitor, mi s-a parut ca s-a dereglat cand am dat click pe poze  hmm . Ar trebui pusa mentiunea "Nu e pentru cei cu inima slaba".
  :apl  :apl  :apl

53

Re: Un nou proiect.

mirceajifcu A scris:

DOamne, am umblat la mufa la monitor, mi s-a parut ca s-a dereglat cand am dat click pe poze  hmm . Ar trebui pusa mentiunea "Nu e pentru cei cu inima slaba".
  :apl  :apl  :apl

...eu era sa schimb monitorul, am descarcat pozele si le-am pus pe LCD, belea mare....rezultatul este la fel...SENZATIONAL! :apl  :apl  :apl

Re: Un nou proiect.

Stati asa ca ma enervat Costi  cu acvariul lui si ies cu o sedinta foto cat de curand  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

Ha, ha, ha, am revenit cu forte proaspete. Pai ce credeai domnul Costi ca te las sa vi asa tare ?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

56 Editat de costi8 (2011-11-24 10:45)

Re: Un nou proiect.

uite ma ca s-a tinut de cuvant domnu" Florin,dar ce e frumos e frumos bre"nea Florine. :apl  :apl  :apl

frumoase ganganii mai ai acolo. :apl

57

Re: Un nou proiect.

Superb, culori demne de un rapidist, cu toate ca in pozele 12/13/14 apare si Steaua... de mare lol

Re: Un nou proiect.

Ancistrus A scris:

Superb, culori demne de un rapidist, cu toate ca in pozele 12/13/14 apare si Steaua... de mare lol

in postul de mai sus mai apar stelute de mare insa acele sunt vopsite in alb si visiniu, astea albastre le las sa se acomodeze si apoi le vopsesc.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

59

Re: Un nou proiect.

acvariidevis A scris:

in postul de mai sus mai apar stelute de mare insa acele sunt vopsite in alb si visiniu, astea albastre le las sa se acomodeze si apoi le vopsesc.

    lol lol, oricum asta inseamna ca umbli cu "steaua vopsita" lol

60

Re: Un nou proiect.

Superb Florin! Nota 10! Daca si calitatea fotografiilor era un pic mai mare...nici nu stiam ce sa mai zic! Trimite-mi mie fotografiile in format maxim sa le aranjez un pic,merita acel acvariu! Bravo!