81

Re: Acvariul meu

bogdivaio A scris:

...arata salbatic, gen lasat la voia intamplari dar banuiesc ca asta ai si urmarit

   Salbatic nu inseamna neingrijit sau "lasat la voia intamplarii"... dar oricum m-ai inteles pana la urma, asta conteaza lol

82

Re: Acvariul meu

Felicitari !, e un acvariu ORGANIC in care naturalul si firescul (atat cat le putem spune natural si firesc intr-un mediu artificial) si-au urmat cursul lor, in aparenta nu pare ceva deosebit dar in esenta este ceva total diferit (se mai poate numi si neglijenta studiata).
Asa se poate naste un nou concept, cel al ACVARIILOR ORGANICE ....total diferit de cel al acvariilor biotop.
Felicitari!

83

Re: Acvariul meu

moss1 A scris:

Felicitari !, e un acvariu ORGANIC in care naturalul si firescul (atat cat le putem spune natural si firesc intr-un mediu artificial) si-au urmat cursul lor, in aparenta nu pare ceva deosebit dar in esenta este ceva total diferit

   Mersi!
   Am mai facut cateva poze cu acvariile.

84

Re: Acvariul meu

Salbatice si naturale  :apl

Re: Acvariul meu

Foarte frumoase pozele ! Acvariul tau chiar da impresia de mediu natural.
Bravo !!! :apl

86

Re: Acvariul meu

Mersi ^:)^

Re: Acvariul meu

se pare ca ati devenit si fotograf domnu' Cristi sau ati angajat unul?  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

88

Re: Acvariul meu

Eu am facut pozele, dar ce m-am chinuit sa iasa cat de cat... le-am facut cu un Nikon modest...
   Nu ma pricep deloc la foto dar mersi oricum big_smile

89

Re: Acvariul meu

Daca as fi inteles in totalitate conceptul de "acvariu organic", poate l-as fi calificat si eu asa, insa ramin la parerea ca este un acvariu foarte bine stabilizat, din care se vede ca posesorul este acvarist, nu posesor de acvariu. Felicitari!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

90

Re: Acvariul meu

Multumesc big_smile

Re: Acvariul meu

moss1 A scris:

Felicitari !, e un acvariu ORGANIC in care naturalul si firescul (atat cat le putem spune natural si firesc intr-un mediu artificial) si-au urmat cursul lor, in aparenta nu pare ceva deosebit dar in esenta este ceva total diferit (se mai poate numi si neglijenta studiata).
Asa se poate naste un nou concept, cel al ACVARIILOR ORGANICE ....total diferit de cel al acvariilor biotop.
Felicitari!

:omfg Si eu sunt de aceeasi parere, desi habar nu am ce a zis  :hug . Esti un ... diferit domnule Cristi, felicitari  :noroc .

92

Re: Acvariul meu

Reusite poze Cristi.  :sok ...mie imi pare cel mai comod genul asta de set-up si se potriveste manusa celor care efectiv nu au timp de acvariu din varii motive dar totusi vor un acvariu plantat si sanatos.Si setpul meu merge pe aceeasi baza, deci sunt avizat sa-mi dau cu parerea.  lol 

Cristi going wild  lol , asa l-as numi.
Bafta in continuare.  :noroc

93

Re: Acvariul meu

mirceajifcu A scris:

Esti un ... diferit domnule Cristi, felicitari  :noroc .

bogdivaio A scris:

Cristi going wild  lol , asa l-as numi.
Bafta in continuare.  :noroc

   Mersi :noroc

Re: Acvariul meu

si mie imi place acvariul si cred ca e "gandit" cel mai puternic traieste (aici ma refer strict la plante). cel putin asa mi se pare mie!

spor in continuare!

Audaces fortuna juvat semper fidelis

www.acvariidevis.ro/forum/topic/14092

Re: Acvariul meu

sergiu.dragomir A scris:

si mie imi place acvariul si cred ca e "gandit" cel mai puternic traieste (aici ma refer strict la plante). cel putin asa mi se pare mie!

spor in continuare!

Nu ai inteles conceptul, Cristi l-a gandit sub forma unui acvariu organic. : lol

Re: Acvariul meu

Pozele sunt frumoase, se pare ca aparatul nu a dezamagit.
Conceptul prezentat pentru mine este unul nou, atunci cand ma uit la poze ma simt ca la Discovery  :sok

I challenge myself everyday!

97

Re: Acvariul meu

BrindushaP A scris:

Pozele sunt frumoase, se pare ca aparatul nu a dezamagit.
Conceptul prezentat pentru mine este unul nou, atunci cand ma uit la poze ma simt ca la Discovery  :sok

Discovery Wild  wink

Multi vad, putini cunosc !

Re: Acvariul meu

sTTTk A scris:
BrindushaP A scris:

Pozele sunt frumoase, se pare ca aparatul nu a dezamagit.
Conceptul prezentat pentru mine este unul nou, atunci cand ma uit la poze ma simt ca la Discovery  :sok

Discovery Wild  wink


Nat Geo Wild  wink

I challenge myself everyday!

99

Re: Acvariul meu

BrindushaP A scris:

Conceptul prezentat pentru mine este unul nou, atunci cand ma uit la poze ma simt ca la Discovery  :sok

sTTTk A scris:

Discovery Wild  wink

   Mersi pentru vorbele frumoase... dar totusi, sa nu-l suparam pe bitanu lol

100

Re: Acvariul meu

bitanu A scris:

Ce-am zis noi? Mai, baiatul asta prea are raspunsuri la toate intrebarile, sau ca in loc de filme pe hard-ul calculatorului are numai extrase referitoare la acvaristica!

   Ar mai fi o varianta... dar fiind un tip modest o tin pentru mine lol Sa-ti dau totusi un indiciu: am HDD-ul plin de filme lol

bitanu A scris:

Esti bun, ce sa mai ... ? Felicitari pentru Organic!

   Daca ai spus-o sincer iti multumesc :hug