41

Re: acvariul meu

sa-ti traiasca!!!!!!!!!!!!!!!:)

Re: acvariul meu

:)multumesc frumos!

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

43

Re: acvariul meu

stai linistit ca va merge cu siguranta.
asa are el cresterea ,e mai greoi,...........dar si cand va acoperi plasa?... ai ce zici,....cum va arata ?

44

Re: acvariul meu

locatari noi!

45

Re: acvariul meu

foto 2

46

Re: acvariul meu

foto 3

Re: acvariul meu

kokos A scris:
hard to please A scris:

smile are, are. E AL MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEU SI DOAR AL MEU!!!!:)

da.da.da sa-ti traiasca, dar am o intrebare! jur ca ma tot intreb............hm? cum sa intreb...cum sa intreb.........da! stiu...cum ai procedat de este DOAR al TAAAAAAAAAAAAAAAAAU! pfui ce ma chinuie ca nu stiu.... wink.... pt k eu stiam ca se procedeaza intr-un fel...mda...

Ete...la inceput nu  a fost doar al meu. Dar dupa lupte seculare care au durat 1 an si jumatate, a devenit doar al meu big_smile. Si sunt cea mai fericita mamica!!! Tie iti spune fetita ta dimineata "te iubesc, mami! Esti cea mai buna mamica!" ? Pot sa pun pariu ca nu smile)

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

48

Re: acvariul meu

big_smile Felicitari ! big_smile

49

Re: acvariul meu

se apropie 18 februarie, o luna de cand am dat startul acestui acvariu!iata cam cum mai arata, dupa o noua "infuzie" de plante noi, si o mica reasezare a muschiului pus de data asta pe pietre!

50

Re: acvariul meu

foto 2

51

Re: acvariul meu

foto 3

52

Re: acvariul meu

foto 4

53

Re: acvariul meu

Niceeee....Arata din ce in ce mai bine...tine`o tot asa:P

Etiamsi omnes, sed non ego.

54

Re: acvariul meu

o luna de la start! totul merge uns...apa cristal, pestii cresc si sunt sanatosi, despre plante ce sa mai zic, deja "cosesc" saptamanal ca altfel dau pe afara tongue, filtrul isi face datoria din plin si noul neon face ca totul sa fie de vis!

55

Re: acvariul meu

Ce vis frumoooos!

Numai impliniri si bucurii sa ai!

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

56

Re: acvariul meu

Multumesc frumos Lucia! smile

57

Re: acvariul meu

poze noi, natural 100% fara chimicale smile

58

Re: acvariul meu

gradina Edenului!

59

Re: acvariul meu

rataciti in paradis

60

Re: acvariul meu

a inceput sa creasca muschiul, jawa desigur lol