21

Re: Upgrade 300...

red leopard discus

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

22

Re: Upgrade 300...

incearca sa citesti informatiile de la capitolele special create in acest sens de pe forum! + google
bafta

Re: Upgrade 300...

Sper sa ma puteti ajuta.Cati discusi pot baga antrun acvariu de 100l.si 120l.

Re: Upgrade 300...

Am reamenajat putin acvariul.Astept comenturile voastre.

25

Re: Upgrade 300...

arata altfel! bravo!

26

Re: Upgrade 300...

Din punctul meu de vedere, arata mult mai bine!;)
Felicitari! Bravo! smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

27

Re: Upgrade 300...

Dak sunt pui poti baga in jur de 8-10 iei avand cam 6-8 cm dupa... cand ajung mai mari ar trebui mutati intr-unul mai mare...dar intai citeste bine despre ce e vb...or fi iei cei mai frumosi dar si cei mai schifonositi sa zic asa:))..bafta

Re: Upgrade 300...

Poze noi cu acvariu reamenajat.

29 Editat de pelly67 (2010-03-08 23:42)

Re: Upgrade 300...

o parere....pune in spate un decor negru mat pentru a scoate in relief plantele! oricum daca nu iti va place il poti scoate wink , si mai redu din plantele de suprafata, iti diminueaza din lumina

30 Editat de aqua (2010-03-08 23:57)

Re: Upgrade 300...

pelly67 A scris:

o parere....pune in spate un decor negru mat pentru a scoate in relief plantele! oricum daca nu iti va place il poti scoate wink , si mai redu din plantele de suprafata, iti diminueaza din lumina

OFFF asta vroiam sa spun eu lol smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Upgrade 300...

Am sa ma comformez dragi prieteni sper sa si gasesc.

32

Re: Upgrade 300...

gasesti la magazinele cu articole de constructii sau la iesire la real

Re: Upgrade 300...

.

Re: Upgrade 300...

JBL Bio CO2,fertilizare cu Easy Life EasyCarbo, Easy-Life ProFito,PPS-Pro.Buna tuturorsper sa ma puteti ajuta ce pareri aveti despre aceste produse.

35

Re: Upgrade 300...

lup cosmin A scris:

JBL Bio CO2,fertilizare cu Easy Life EasyCarbo, Easy-Life ProFito,PPS-Pro.Buna tuturorsper sa ma puteti ajuta ce pareri aveti despre aceste produse.

Utilizezi aceste produse sau vrei sa iti achizitionezi ?
pe de alta parte bravo...sincere felicitari... ai facut o evolutie incredibila smile
sa pui si poze cand gasesti background wink

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

36

Re: Upgrade 300...

ti-am scris la mine despre produsele mentionate

Re: Upgrade 300...

Vreau sa le achizitionez.Pt cami doresc un acvariu frumos.

38

Re: Upgrade 300...

sunt de acord cu tine, insa retine un mic amanunt...pune suflet in ceeace faci si vei vedea ca vei ajunge la performanta si cu mai putin bani cheltuiti! bafta!

Re: Upgrade 300...

Dacami doresc un acvariu frumos dam si bani astia.Multumesc de sfaturi.Oricum am sa schimb si backgroundul din spate cu unul negru.Multumesc tuturor de sfaturi.

Re: Upgrade 300...

Ami este putin teama cu acele produse sa nu gresesc concentratia.Acvariul are 80litri.