341 Editat de puiutu (2010-02-24 00:25)

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Unul dintre castigatorii de la concursul DUISBURG 2008 - este un Red Spoted Leopard.
Ce ai pus tu este un Royal Blue - o varianta de Blue Turqoise.

342

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

wow..cam asta e standardul la discusi? ca pe cuvant daca mai arata a ce vedem noi in pet`shopuri sau prin tara. Asta mic din poza e aprope rotund, si n`are deloc buzele tuguiate ca majoritatea discusilor pe care i`am vazut. Da, ce inseamna un standard inalt....

Etiamsi omnes, sed non ego.

343

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cum orice mama considera ca, copilul ei este cel mai frumos, zic si eu ca pestele meu este cel mai frumos smile

http://i48.tinypic.com/2ypnhjc.jpg

344

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

puiutu A scris:

Unul dintre castigatorii de la concursul DUISBURG 2008 - este un Red Spoted Leopard.
Ce ai pus tu este un Royal Blue - o varianta de Blue Turqoise.

Ieri am vrut initial sa pun un pigeon si apoi am cautat un royal blue big_smile le-am facut praf.
Ms ca mi-ai atras atentia.

345

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

imi cer suze ca intru asa rar in ultimul timp, dar sunt hyper prins cu o idee care va aduce socul suprem!!!!

please, fiecare o rugaciune sa reusesc!

?

346

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

kokos A scris:

imi cer suze ca intru asa rar in ultimul timp, dar sunt hyper prins cu o idee care va aduce socul suprem!!!!

please, fiecare o rugaciune sa reusesc!

Auzi daca iar ai de gand sa ne sochezi tu si cu echila Acvariidevis atunci sa stii ca ar trebui sa stii ca imi pun o dorinta acolo la jocuri....

347

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

kokos A scris:

imi cer suze ca intru asa rar in ultimul timp, dar sunt hyper prins cu o idee care va aduce socul suprem!!!!

please, fiecare o rugaciune sa reusesc!

Bun...deci inca mai ai dorinte (referitor la ultima ta dorinta de la jocuri) ...

348

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

puiutu A scris:

Unul dintre castigatorii de la concursul DUISBURG 2008 - este un Red Spoted Leopard.
Ce ai pus tu este un Royal Blue - o varianta de Blue Turqoise.

domne!!!!!!1 ce discusi am vazut la acest concurs!!!!!!!!!!!!.....superbi....mai ales Red Discusul de pe locul 1....... splendoare-n apa.....

?

349

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Avatar A scris:
kokos A scris:

imi cer suze ca intru asa rar in ultimul timp, dar sunt hyper prins cu o idee care va aduce socul suprem!!!!

please, fiecare o rugaciune sa reusesc!

Bun...deci inca mai ai dorinte (referitor la ultima ta dorinta de la jocuri) ...

si inca ce  dorinte...tine-mi pumni....

?

350

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

inca putin.....si-mi inchei actiunea in proportie de 100%.

?

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

AdrianS A scris:
kokos A scris:

imi cer suze ca intru asa rar in ultimul timp, dar sunt hyper prins cu o idee care va aduce socul suprem!!!!

please, fiecare o rugaciune sa reusesc!

Auzi daca iar ai de gand sa ne sochezi tu si cu echila Acvariidevis atunci sa stii ca ar trebui sa stii ca imi pun o dorinta acolo la jocuri....

smile)acolo ma bag si eu. Scuze ca nici eu nu mai pot intra pe cat de des mi-as dori ( spre bucuria unora ) tongue

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

352

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

kokos A scris:

inca putin.....si-mi inchei actiunea in proportie de 100%.

saptamana aceasta vor fi finalizate si premiile si vor fi gata de distributie....cum sosesc le predau Adminului pt a fi trimise celor vinovati de top.....

?

353

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

ce ?! se dau si premii ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

354 Editat de kokos (2010-03-09 23:15)

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Daca citesti topicul vei vedea despre ce este vorba...... 50% sunt gata si le-am primit acum 1ora

?

355

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

si pe cand mai incepe un alt concurs ?? ar trebui facut un topic separat pt aceasta abia acum am gasit concursul big_smile

si daca doriti sa se faca un concurs cu cei mai frumosi pesti ai unei specii. de exemplu luna asta sa fie familia  Anabantidae, apoi luna viitoare alta familie si tot asa. daca doriti. premii nu trebuie sa fie substantiale. acvaristica este un hobby unde ca si pescuitul sportiv bagi bani , nu scoti, insa emotiile si placerile acestea ne fac viata mai frumoasa. numai bine si ape limpezi.

356

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

deci si eu am castigat un premiu asa micut cu blue tang-ul meu big_smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Ii rog pe cei care au facut parte din juriu sa ma contacteze la tel. 0723371921, 0765262525, 0788262780, pt. a intra in posesia premiilor. Va multumesc inca odata tuturor pt. participarea la acest clasament si va asteptam la viitoarele clasamente ce vor avea loc de acum inainte.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

358

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

acvariidevis A scris:

Ii rog pe cei care au facut parte din juriu sa ma contacteze la tel. 0723371921, 0765262525, 0788262780, pt. a intra in posesia premiilor. Va multumesc inca odata tuturor pt. participarea la acest clasament si va asteptam la viitoarele clasamente ce vor avea loc de acum inainte.

Va multumesc frumos tuturor, in mod deosebit adminilor fiindca m-au acceptat pe acest site si lui Kokos pentru initiativa.

Va rog frumos, daca este posibil, sa ne spuneti in ce interval orar puteti fi deranjat si cand.

Oricum in timpul weekend-ului nu cred ca as face greseala sa deranjez.
Toti trebuie sa ne rupem putin de munca din cand in cand smile.

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Lucia A scris:

Va multumesc frumos tuturor, in mod deosebit adminilor fiindca m-au acceptat pe acest site si lui Kokos pentru initiativa.

Va rog frumos, daca este posibil, sa ne spuneti in ce interval orar puteti fi deranjat si cand.

Oricum in timpul weekend-ului nu cred ca as face greseala sa deranjez.
Toti trebuie sa ne rupem putin de munca din cand in cand smile.

Se poate in orice zi intre orele 11.00-21.00

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara este asteptata in continuare sa ne contacteze pt ridicarea premiului oferit cu sprijinul domnului kokos

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.