361

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

sa traiti ! ...sefu nu ne puneti si noua muritorilor o poza cu premile tongue

362

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Oh...multumesc din suflet pentru onoare, serios multumesc, dar din pacate sunt cam departe. Oricum o initiativa foarte frumoasa din partea ta, domnule Florin. Multumesc inca odata. Cativa dintre voi, chiar sunteti oameni de calitate;)

Etiamsi omnes, sed non ego.

363

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara...nu fa discriminari, mergem pe premiza ca suntem toti oameni de calitate, pana la proba contrara wink

364

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Mi se pare normal sa`mi exprim parerea doar in ceea ce priveste persoanele pe care am ajuns sa le "cunosc" daca pot spune asa, cat de cat. Si sunteti cativa, cu care sincer tare mi`ar face placere sa schimb mai multe vorbe, in ciuda diferentei de varsta, chiar consider ca as avea ceva de invatat;)

Etiamsi omnes, sed non ego.

365

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara, tu mai ai acvariu?

366

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Din pacate n. Ma uitasem la cel de vanzare de la maya, chiar ma pusese pe ganduri...dar o vreme lunga n`o sa am. Nu are rost sa ma apuc de el acum, ca peste 6 luni sa plec de acasa, sa ajung doar in weekenduri si in rest sa le las aceasta responsabilitate alor mei.

Etiamsi omnes, sed non ego.

367

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara A scris:

Din pacate n. Ma uitasem la cel de vanzare de la maya, chiar ma pusese pe ganduri...dar o vreme lunga n`o sa am. Nu are rost sa ma apuc de el acum, ca peste 6 luni sa plec de acasa, sa ajung doar in weekenduri si in rest sa le las aceasta responsabilitate alor mei.

ce inseamna vreme f lunga...?! daca nu e f indiscreta intrebarea!
si unde vei fi, nu vei putea avea?!

368

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Am mai primit intrebarea si am raspuns. Din septembrie incep cursurile in cadrul Marinei Militare. Voi sta la camin 4 ani de zile, avand doar weekendurile libere. Ar fii pacat sa ma apuc de ceva si sa abandonez, ori sa neglijez. In plus, daca m`as apuca sa`mi fac acvariu mi`ar placea sa il pot admira des, e relaxant in primul rand, si e placut sa te ocupi de el, dar necesita mai mult timp decat urmeaza sa am eu...din pacate. In camin, la armata, nu am voie cu animale de nici un fel. Dar lasa, ma fac eu mare, ma pun pe picioare si cu siguranta n`am sa uit visul asta.

Etiamsi omnes, sed non ego.

369

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

am terminat med militara! 6 ani de camin...! a fost super! un perete era plin de acvarii! nu plateam curent....! basca neoanele gratis...din camin! smile

nu va uitati urat! nu le luam eu! eu il tineam pe umeri pe cel care le lua...!

370

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

cezara ia un nano de 50 de litri in camera. si eu am stat 2 ani in camin si asa avea un coleg. curent moca, neoane moca, doar mancarea ce o cumpara big_smile

371

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

cu academiile militare e altceva, nu poti sa ti chiar orice.. vb din experienta.. plus ca mai exista si vacanta.. te mai muti si in alta camera.. nu e chiar asa usor..
eu am reusit cu succes.. un acvariu mic cu betta..

372

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

cipriane ce promotie esti ?

373

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Nu stiu ce sa zic. La civila a adus in camin hamsteri, dar la militara am inteles ca nu prea tine treaba. In mod normal n`avem voie nici macar cu un laptop, se ascund cand vin in camere. Acum ce sa zic de animale...am sa intreb. Cine stie...dar nu cred

Etiamsi omnes, sed non ego.

374

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

2002

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara A scris:

Oh...multumesc din suflet pentru onoare, serios multumesc, dar din pacate sunt cam departe. Oricum o initiativa foarte frumoasa din partea ta, domnule Florin. Multumesc inca odata. Cativa dintre voi, chiar sunteti oameni de calitate;)

Rugamintea era sa ne contactezi, sau daca nu vrei sa stai de vb cu noi ne poti trimite adresa unde urmeaza sa expediem premiul si un nr de contact pt cei de la curierat, pe mail. Multumim.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

376

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

cezara daca renunti la premiu ma ofer eu in locul tau. big_smile dau si numar si adresa tot ce vor baietii.

377

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Ok. Imi pare rau ca n`a sunat cum am vrut eu. Nici macar pe aprope sa nu`mi doresc sa vorbesc cu voi. In acest caz am sa dau maine un telefon, nu as vrea sa credeti sa sunt aroganta sau ceva de genul. O seara placuta;)

Etiamsi omnes, sed non ego.

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Ciprian...e ceva ce n-ai facut tu? big_smile

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara inca mai asteptam telefonul tau

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

380

Re: Cei mai frumosi pesti din lume top 10

Cezara> vrei sa ne rugam de tine??? tongue

?