Re: Piatra ponce Davis!

lol  lol  lol
Sper sa fie cum zici tu,pentru ca am un EX600 burdusit cu ponce  big_smile

marian37

62

Re: Piatra ponce Davis!

Toma Necredinciosul este Ancistrus :pp Daca nu vrea el sa creda nu ai ce sai faci lol

63

Re: Piatra ponce Davis!

johnny A scris:

Toma Necredinciosul este Ancistrus :pp Daca nu vrea el sa creda nu ai ce sai faci lol

   Pai tu dupa ce ai spus asta:

johnny A scris:

Da eu am fost primul care a desfacut butoiul de 100 litri de Matrix

ce ai putea sa mai spui? "Frateeeee, ce m-am arsssss... am cumparat 100 litri de piatra ponceeee, la pret americaaaaaan!!" lol  lol  lol

64

Re: Piatra ponce Davis!

Eu unul iti spun ca sunt super multumit de el chiar daca am dat pret american pe el .Am avut in mana si piatra ponce si matrix ,diferenta este la ele . :stupid

65 Editat de Ancistrus (2014-06-24 00:17)

Re: Piatra ponce Davis!

johnny A scris:

Am avut in mana si piatra ponce si matrix ,diferenta este la ele . :stupid

   Ok, diferenta care este? Matrix e mai finut? lol

   In cazul in care s-a uitat subiectul topicului asta, revin cu informatia: aveti posibilitatea acum sa cumparati direct de la italian aceasta piatra ponce care s-a vandut pe alti bani pe forum! Daca este buna sau nu, nu stiu! Eu ce stiu este ca sigur imi voi achizitiona pentru filtrul extern. Nu am facut reclama la piatra asta ponce si nu am vrut sa spun ca este mai buna sau nu decat cele de firma, doar am gasit anumite informatii despre ele si le-am postat aici. Parerea mea este ca sunt unul si acelasi produs, respectiv piatra ponce!
   Interesant este ca altii au primit tot felul de urari de sanatate si feedback pentru produsul vandut la alte preturi iar eu primesc numai coate in gura ca am pus aici sa vada toti de unde se poate cumpara direct si la ce pret! wink

66

Re: Piatra ponce Davis!

Cm vine vorba romaneasca, facerea de bine ............

Moca nu exista,  ieftin nu rezista.

Re: Piatra ponce Davis!

Corect Cristi si pentru asta iti MULTUMIM !!!
Ideea este ca nu strica sa mai dezbatem cateodata si produsul cu pricina,nu de alta,dar sa stim si daca merita investitia si efortul !!!
Oricum,tu nu ai nici o vina ca noi am luat-o direct pe tarla  lol  lol  lol

marian37

68

Re: Piatra ponce Davis!

floreamarian37 A scris:

Ideea este ca nu strica sa mai dezbatem cateodata si produsul cu pricina,nu de alta,dar sa stim si daca merita investitia si efortul !!!

   Absolut de acord! Doar de asta am cautat informatii si despre Matrix si Bio Rio! Doar ca o luase usor discutia pe o panta in care parea ca eu as face reclama acestei pietre ponce... nu o sa tin eu cu italienii vreodata smile

Re: Piatra ponce Davis!

salut Ancistrus, revin cu ce-ai promis mai devreme:
,,Daca este cineva interesat de carbune activ, spartura vulcanica si zeolit, pot posta aici un vanzator de la noi din tara care le vinde la preturi de bun simt! Asta sa nu ziceti ca nu sunt eu Ancistrus lol''
ce zici, ne ajuti?multumesc
ni-l dezvalui pe acel misterios vanzator?

70

Re: Piatra ponce Davis!

MaGiCiAnUl A scris:

ni-l dezvalui pe acel misterios vanzator?

   Nu exista un vanzator misterios, este un magazin online cu pagina de net. Am specificat totusi ca dca nu este nimeni interesat nu am nici un motiv sa-l postez aici:

Ancistrus A scris:

astept intai cereri de la colegii de forum care vor materialele astea pentru filtrare!

dupa care am scris asta:

Ancistrus A scris:

Se va edita postarea 26, mi se pare si normal!

de ce? Pentru ca nimeni nu a fost interesat, in afara de tine, care, fara suparare dar ai anunt la vanzari specific filtrelor externe! Nu ma intereseaza sa bag nimanui bani in buzunar, doar am crezut ca ajut pe cei interesati, respectiv nimeni in cazul asta. Oricum, spunea cineva in topicul asta ca Google este la fel de simplu pentru toata lumea si se poate gasi orice informatie cu el big_smile

Re: Piatra ponce Davis!

:apl
http://www.youtube.com/watch?v=PmyzFsYEdco

Re: Piatra ponce Davis!

fara suparare dar te contrazici in postari, intai ne zici de un vanzator de la noi din tara ,apoi postezi un link al unui vanzator din Italia,in alta ordine de idei, nu voiam sa revand acel material ci-l voiam pentru mine ,si acum chiar il am.

73

Re: Piatra ponce Davis!

MaGiCiAnUl A scris:

fara suparare dar te contrazici in postari, intai ne zici de un vanzator de la noi din tara ,apoi postezi un link al unui vanzator din Italia

   Unde am facut eu asta? :omfg

74 Editat de MaGiCiAnUl (2014-07-15 08:34)

Re: Piatra ponce Davis!

ce zici de postarea 35 si 72 unde esti citat? lol

75 Editat de Ancistrus (2014-07-15 11:04)

Re: Piatra ponce Davis!

Magicianule... ai facut tu o magie ceva de nu inteleg nimic ce vrei sa spui lol

Re: Piatra ponce Davis!

deci sa dezlegam magia:in primul rand ma simt ofensat ,citez:de ce? Pentru ca nimeni nu a fost interesat, in afara de tine, care, fara suparare dar ai anunt la vanzari specific filtrelor externe! Nu ma intereseaza sa bag nimanui bani in buzunar, doar am crezut ca ajut pe cei interesati, respectiv nimeni in cazul asta.
ma desconsideri ca persoana in topicul acesta,pe mine ma intereseaza serios acest material si tu ma ignori,ca si cand nu exist,in al doilea rand pe la inceputul topicului deschis de tine ,ulterior ai editat acea postare,ai pomenit de acel vanzator din Romania, dupa care revii si pui acel link cu trimitere spre Italia,deci acum ai inteles magia?

77

Re: Piatra ponce Davis!

MaGiCiAnUl A scris:

ma desconsideri ca persoana in topicul acesta,pe mine ma intereseaza serios acest material si tu ma ignori,ca si cand nu exist

   Imi pare rau ca asa simti, nu asta a fost intentia mea, sincer!

MaGiCiAnUl A scris:

in al doilea rand pe la inceputul topicului deschis de tine ,ulterior ai editat acea postare,ai pomenit de acel vanzator din Romania, dupa care revii si pui acel link cu trimitere spre Italia,deci acum ai inteles magia?

   Posatarea nr. 26, da! Acolo spuneam ca stiu un vanzator de la noi din tara care vinde materiale filtrante la preturi decente, dar, din cauza lipsei de interes plus intorsatura topicului, am preferat sa nu mai dau informatii gratuite, este dreptul meu! smile Ce link de Italia am mai bagat dupa postarea 26 ? Singurele linkuri si adrese referitoare la italian, sunt facute in prima pagina a topicului! Asta era "magia"? big_smile