Re: sal ma numesc Cornel

ciprian01 A scris:

Este vorba de un cuib de gandaci de apartament. Serios!

"ciprian01" am rugamintea ca deacum inainte sa nu mai folosesti pe acest forum glume de genul, in cazul in care nu cunosti raspunsul am rugamintea sa nu comentezi, iti multumesc.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: sal ma numesc Cornel

sal eu nu am venit pe accest site sa fc misto cu ajngea acolo gandaci doamne fereste nu avea cum sa intre am sa fac poze sub capacu de la acvariu sa vezi ce a mia ramas acolo si ai si melci galbeni cum zicea froda astept raspp ca nu ami arde de glume

103

Re: sal ma numesc Cornel

si eu am o chestie deaia e de o luna deja, si nu au iesit nimik, mai are rost sa o las ?

Dezamagirea e lacrima ochiului si-a cerului, e simfonia surda a inimii si a artistului, e umbra noptii si-a nedreptatii, e pur si simplu lumina stinsa....dezamagirea zboara cu aripi frante...dezamagirea striveste inimi blande...si totusi..adevarata dezamagire s-a nascut din marea amagire.

Re: sal ma numesc Cornel

este posibil ca eclozarea sa dureze un pic mai mult insa mai devreme sau mai tarziu vor cadea puii de melci in acvariul vostru

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.