Re: sal ma numesc Cornel

scuze de intrebare :
   1.de ce e tulbure apa?
   2 de ce nu duci filtrul si termometrul in spatele acvariului si sa incerci sa le, maschezi?
   3 arata bine dar mai trebuie lucrat putin la el si ceva plantute cred.
bafta si sa ai apa limpede.

Re: sal ma numesc Cornel

e din cauza de la tratament big_smile o sa le mut si o sa iau mai multe plante ca astea sunt de la acvariu mai vechi are 18 de litri :d ca sa spart am puso :d

Re: sal ma numesc Cornel

180 de litri mie cam foame tongue si la pesti banuiesc

84

Re: sal ma numesc Cornel

tulbure rau apa ...eu cred k este de la nisip..:/

You can't change the world ...But you can make a difference hmm

Re: sal ma numesc Cornel

nu men este de la tratamente maine nu o sa mai fi asa va place??
astept sfaturi

86

Re: sal ma numesc Cornel

arata f bine ,bravo iar ca sfat :nivelul apei da putin inestetic cred ca mai trebuie apa,si termometrul poti sa il muti pe lateral ,in rest BRAVO

laura-rac

Re: sal ma numesc Cornel

mie cam frica sa pun mai multa apa o sa vad daca rezista

88

Re: sal ma numesc Cornel

de ca sa se sparga? de cat e sticla? daca stai cu teama ca se va sparge nu e bine ,nu stiu ce sa zic.ai grija,ok?

laura-rac

Re: sal ma numesc Cornel

e de 8mm sticla si e mare dar vad ca tine ori la bal ori la spital :d

Re: sal ma numesc Cornel

asa mai astept si eu noi sfaturi ce sa mai fc pt acvariu si pt pesti?? daca se poate si la ce subiecte sa fiu atent si sa va urmaresc

Re: sal ma numesc Cornel

am venit cu noi poze

Re: sal ma numesc Cornel

sunt ale acvari mai frumoase si mult mai performante in calitate si de pesti si de acesori pt pesti cam ce ar mai trebuii sa fc pt acvariu meu scump si drag

Re: sal ma numesc Cornel

si va urez un Paste Fericit si multa sanatate la echipa acvariidevis si celor de pe acest forum PASTE FERICIT

Re: sal ma numesc Cornel

am o problema mare am gasit pe capac dedesupt la acvariu o chesti si nustiu ce ee intrea apa si capac este o distanta de 10-15 cm ce poate sa fie am sa pun acuma poze sa ma ajutati pls urgent

Re: sal ma numesc Cornel

ce poate sa fie

Re: sal ma numesc Cornel

e ca un fagure dar pana acuma nu am vazut asa ceva

97

Re: sal ma numesc Cornel

Eu as spune ca sunt oua de melci din aia galbeni... daca ai asa ceva in acvariu:D

I reject your reality and substitute it for my own !

98

Re: sal ma numesc Cornel

Este vorba de un cuib de gandaci de apartament. Serios!

Re: sal ma numesc Cornel

ai pomaceea in acvariu? pare a fi un cocon de pomaceea wink

Re: sal ma numesc Cornel

au depus melcii tai galbeni "pomaceea", in urmatoarele 2 saptamani o sa vezi puisori de melci in acvariu.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.