21

Re: curatenia de primavara.

kokos A scris:

a fost realizat topul cu cei mai frumosi pesti de apa dulce si marina...poate-l transformati in ceva mai oficial caci lumea chiar a depus ceva munca acolo...plus ca nu gasesti un astfel de top nicaieri pe net.....

incerc sa fac si aia. deocamdata sunt cu masurile administrative si lucrez pt regulamentul pentru concursul care va incepe pe 1 aprilie. si nu este pacaleala.

22

Re: curatenia de primavara.

sece4u20 A scris:
kokos A scris:

a fost realizat topul cu cei mai frumosi pesti de apa dulce si marina...poate-l transformati in ceva mai oficial caci lumea chiar a depus ceva munca acolo...plus ca nu gasesti un astfel de top nicaieri pe net.....

incerc sa fac si aia. deocamdata sunt cu masurile administrative si lucrez pt regulamentul pentru concursul care va incepe pe 1 aprilie. si nu este pacaleala.

speram sa nu fie....altfel o sa te alergam cu totii..... lol:lol::lol::lol:

?

23 Editat de kokos (2010-03-23 16:53)

Re: curatenia de primavara.

acum nu vreau sa supar pe nimeni...insa la semnatura in afara de scurtatura catre acvarii si un mesaj...nu inteleg de ce se accepta scurtaturi catre firme de alt profil....site-uri care au caracter personal etc......

libertate-libertate......dar........

?

24

Re: curatenia de primavara.

...asta nu cred ca ar fi o problema dar apar semnaturi de genul:"cine nu poate sa ma inghita,sa ma suga", nu te pune cu prostul ca te face"...etc

25

Re: curatenia de primavara.

pelly67 A scris:

...asta nu cred ca ar fi o problema dar apar semnaturi de genul:"cine nu poate sa ma inghita,sa ma suga", nu te pune cu prostul ca te face"...etc

cu atat mai mult...fiecare ar trebui sa raporteze astfel de "iesiri".....nu este actiune de turnatorie ci de educare......

eu nu am nimic cu "zveti" parca asa se chema userul....insa scurtaturi catre firme de constructii, bloguri, bijuterii etc...chiar nu vreu sa vad, caci intru aici pentru relaxare si acvaristica nu pentru "ghivece romanesti"

?

26

Re: curatenia de primavara.

o sa vorbesc cu sefu si sa vedem ce zice si el. am vrut sa atentionez userul  dar m-am gandit ca odata ce nu face publicitate la concurenta este ok. o sa vad ce zice dl florin.

27 Editat de merlin21 (2010-03-27 02:37)

Re: curatenia de primavara.

un fel de reclamatie.. ori sunt eu f obosit acum(este posibil ca nu am mai dormit de mult) dar nu imi gasesc topicul de la vanzari? de ce s-a sters? care a fost ideea?? acum cum mai gasesc eu persoana cu care trebuia sa vorbesc?

domnule moderator/admin crede-ma ca aveam bunul simt sa zic cand se poate inchide topicul, asa fac mereu.. nu era nevoie de exces de zel..

28

Re: curatenia de primavara.

nu am sters nici un topic valid de la vanzari/cumparari/schimburi sau donatii.
ceea ce sa sters sunt cele vechi. daca intradevar era vechi se poate sa il fi sters. si imi cer scuze. insa se poate vedea ca tranzactiile efectuate sunt inchise si inca sunt acolo nu sunt sterse.

29

Re: curatenia de primavara.

si cam ce inseamna vechi la tine?? eu pot sa ii vand doar duminica.. deci postez in el cam odata pe saptamana, si restu persoanelor la fel.. o sa deschid altul, sper sa nu fie inchis si acesta.. dar scria clar.. in fine..

30

Re: curatenia de primavara.

cele mai vechi de o luna le-am sters pt ca deja nu mai erau de actualitate. si mutli nu au bunavointa sa zica ca se poate inchide. eu nu pot sa o iau pe ghicite. daca am sters scuze inca o data.
si ca sa ne intelegem poti scrie deasupra ofertei ''furnizor permanent'' daca ai tot timpul de vanzare asa o sa stiu si o sa ocolesc postul tau la stergere. multumesc de intelegere.

31

Re: curatenia de primavara.

dar cand le alegi pe cele vechi, ia-le dupa data cand a fost scris ceva in ele, nu dupa data cand au fost facute, pe multe forumuri sunt topicuri vechi de un an si la fel de valabile, pt ca lumea scrie in ele..
prea multa ambitie strica..

32

Re: curatenia de primavara.

Merlin.... Lasa-l si tu mai lejer ca este la incepug si are nevoie in primul rand dd ajutorul nostru si se timp.........

?

33

Re: curatenia de primavara.

Un topic de o luna nu este vechi, mai ales daca obiectul pus in discutie nu este unul frecvent cautat....!

De data asta, si eu sunt de aceeasi parere cu merlin!

34

Re: curatenia de primavara.

@ciprian01
era vorba despre un topic de la vanzari. eu cred ca cele de la vanzari, cumparari, schimburi si donatii sunt vechi daca nu mai scriu nimeni in ele de o luna. doar nu o sa stai sa donezi ,o mana de java moss de ex, o luna. sa fim seriosi. citeste topicul sticky de la fiecare tranzactie si vezi ca am cerut  sa se specifice daca este o oferta permanenta sau nu tocmai pentru a nu se ajunge aici.
stiu ca sunt mai nou pe aici dar de undeva cineva trebuia sa inceapa sa puna niste lucruri la punct. unii o sa se simta deranjati altii nu. eu imi cer scuze fata de toti.

35

Re: curatenia de primavara.

sece4u20 A scris:

in aproximativ 3-5 zile vom avea si PM ( private message).multumim pt intelegere.

Asta e un lucru excelent si multumim pentru asta.
Dar, sus in stanga, la mine apare textul: "Nici un masaj nou" si asta e o veste proasta...:D
La voi cum e?

36

Re: curatenia de primavara.

asa e la toti. probabil domnul de la IT a gresit aseara cand a facut aceasta optiune. era ora 2:30. deci putem sa intelegem. o sa rezolvam si asta

37 Editat de pelly67 (2010-03-30 22:42)

Re: curatenia de primavara.

ii era gandul omului la lucruri sfinte! lol se repara...

38

Re: curatenia de primavara.

si daca ar ramane asa ce ar fi ??? chiar trebuie sa fim la fel ca ceilalti ??? asa suntem mai originali :d big_smile:D:D

39

Re: curatenia de primavara.

La mine a disparut de tot ... "nici un masaj.."

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

40

Re: curatenia de primavara.

pe mine nu ma deranjeaza!...dar sa nu recidiveze lol:lol::lol::lol: