41

Re: curatenia de primavara.

Domle... dar eu de ce sa nu primesc masaj?...
lol lol lol lol lol

Acuma eu nu mai stiu, daca am sau n-am...........

lol:lol::lol::lol:

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

42

Re: curatenia de primavara.

Super!
Tocmai am descoperit... daca am mesaj... imi zice ca n-am...
Foarte tare...
lol:lol::lol:
M-am linistit...

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

43

Re: curatenia de primavara.

cu rabdare se pot face multe..
ce-i drept multe s-au schimbat pe aici de cand cu noul moderator si in mare parte numai lucruri bune.

44

Re: curatenia de primavara.

cred ca apare dupa cateva ore de inactivitate pe forum. si mie mi-a aparut cand am intrat dupa 8 ore . big_smile probabil este ca o atentionare.

dar aia e problema ??? lasa ca multi vad putini pricep !!! big_smile:D:D

si aveti si voi un pic de rabdare. nu eu fac  lucrurile astea. eu doar administrez forumul nu sunt ownerul ca sa zic asa. ce depistez si ce imi spune-ti voi eu ii transmit la domnul florin si el mai departe la ingineru' IT.

si multumesc de aprecieri insa nu numai eu am facut asta, toti, useri,moderatori si administratori  impreuna cu dl. florin am reusit sa mai schimbam cate ceva. impreuna incercam sa ridicam stacheta, sau macar sa incercam sa trecem la un nivel superior.

staff-ul va multumeste tuturor. numai bine sanatate si ape limpezi.

45

Re: curatenia de primavara.

E.. nu-i o problema daca afli instructiunile de folosire... lol
E primul forum in care activez... nu am cu ce sa compar...
Daca nu stiu... intreb si aflu..:lol: lol lol
Important e ca m-am edificat in cele din urma... lol


(si azi cred ca am fost aici ... ore in sir...:) )

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

46

Re: curatenia de primavara.

sa rezovat si cu ''masaj'' -ul. o zi buna

47 Editat de miruna (2010-04-29 22:11)

Re: curatenia de primavara.

k

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

48

Re: curatenia de primavara.

nu te-am luat tare noi nu facem de astea pe aici. uite un inceput pt tine posteaza aici http://www.acvariidevis.ro/forum/viewforum.php?id=20 faci un post nou si asa incepem sa ne cunoastem. numai bine

49

Re: curatenia de primavara.

miruna.. esti fata ori baiat(costel)? big_smile

50 Editat de miruna (2010-04-29 22:12)

Re: curatenia de primavara.

merlin21 A scris:

miruna.. esti fata ori baiat(costel)? big_smile

baiat 31ani casatarit si un copil daca mai doriti si alte detali va stau la dispozitie cu nr 0720217563. cu respect

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

51

Re: curatenia de primavara.

Deci cu "labutele" care e faza?

52

Re: curatenia de primavara.

Cu labutzele e faza ca permit sa-ti exprimi opinia despre un mesaj. Daca iti place mesajul ii dai o labutza in sus, daca nu-ti place ii dai o labutza in jos. Posesorul mesajului respectiv are contorizate aceste voturi de la fiecare mesaj al sau in ceea ce se numeste "Reputatie". Dupa reputatia unui utilizator iti poti face o parere despre cat de bune sfaturi da, daca este de treaba, chestii de bine in general daca reputatia este pozitiva sau negative daca reputatia este negativa.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

53

Re: curatenia de primavara.

nu este relevanta deloc aceasta reputatie pentru ca,cum ai spus si tu poate fi votata fiecare interventie de catre oricine si de ori cate ori doreste din 2 in 2 minute ...deci daca cineva e suparat pe mine poate sa-mi urmareasca postarile si la fiecare sa-mi dea cate -1 sau invers...e buna ca idee dar nu este functionala si nici concludenta in opinia mea

54

Re: curatenia de primavara.

vezi ca ii  dai idei lu razvan

55

Re: curatenia de primavara.

lol  lol  lol ...a pus in practica deja pe mine si pe Dan

56

Re: curatenia de primavara.

oricum razvan are o reputatie de invidiat -15 parca

57

Re: curatenia de primavara.

@bogdivaio nu cred ca sta cineva 1.082 mesaje x 2 minute intervalul de votare = 2164 minute (36 de ore si ceva) sa te voteze negativ sau invers. Este adevarat ce zici ca se poate dar nu cred ca sunt osedati din astia pe forum. Dupa un timp se plictisesc si cred ca relevanta reputatiei o sa fie corecta nu exacta ci in sensul in care trebuie pozitiv sau negativ. Momentan este prematur sa judecam aceste aspecte trebuie sa vedem cum evolueaza.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

58

Re: curatenia de primavara.

bogdivaio A scris:

nu este relevanta deloc aceasta reputatie pentru ca,cum ai spus si tu poate fi votata fiecare interventie de catre oricine si de ori cate ori doreste din 2 in 2 minute ...deci daca cineva e suparat pe mine poate sa-mi urmareasca postarile si la fiecare sa-mi dea cate -1 sau invers...e buna ca idee dar nu este functionala si nici concludenta in opinia mea


eu spun ca ai dreptate,nu-ti place de nick-ul cuiva,hop vot negativ -1
mai plauzibila este ideea cu feedback negativ/pozitiv + link catre tranzactie

Parerea mea

59

Re: curatenia de primavara.

Momentan este prematur sa judecam aceste aspecte trebuie sa vedem cum evolueaza aceasta functionalitate.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

60

Re: curatenia de primavara.

Pot sa vin cu o sugestie ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise