21

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

smile stiu ca este.. prima data am crezut ca nu vad bine.... nu putea fi el....

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

22

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Lucia A scris:

smile stiu ca este.. prima data am crezut ca nu vad bine.... nu putea fi el....

este un gentleman....sangeros cu pisicile!

23

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Mda..

si ninge in Spania...

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

24 Editat de bogdivaio (2010-05-04 23:18)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Lucia inca odata imi cer scuze...am fost putin,defapt cam mult deplasat la aceasta faza...nu ma reperzinta faptele petrecute in trecutul meu de copil naiv fata de persoana care s-a conturat dea lungul timpului pana in momentul de fata
Repet regret cele intamplate si regret ca am postat asa ceva aici!Mii de scuze...

25

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Lucia inca odata imi cer scuze...am fost putin,defapt cam mult deplasat la aceasta faza...nu ma reperzinta faptele petrecute in trecutul meu de copil naiv fata de persoana care s-a conturat dea lungul timpului pana in momentul de fata

Oh... te inteleg.. nu putem fi raspunzatori pentru faptele din copilarie... sau cele involuntare.... eu oricum nu judec pe nimeni... smile

A fost doar un moment de impulsivitate din partea mea... Proverbul "daca taceam... " mi-l atribui.. smile lol sau mai este unu'..  gura bate c..u.. tot la mine ma refer.. lol

(bine-nteles in spatiul lipsa se va completa cu literele : "uc". lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

26

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Lucia inca odata imi cer scuze...am fost putin,defapt cam mult deplasat la aceasta faza...nu ma reperzinta faptele petrecute in trecutul meu de copil naiv fata de persoana care s-a conturat dea lungul timpului pana in momentul de fata
Repet regret cele intamplate si regret ca am postat asa ceva aici!Mii de scuze...

Bogdane nu o mai da cotita!...iti trimit de ziua ta un motan gras?

27

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Il iau eu! lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

28

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Lucia A scris:

Il iau eu! lol

a mai ramas disponibila o mata supla! smile

29

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Mai Paul nu ma cotesc..tot nu imi plac pisicile..defapt nu as tine una in casa..da ce spun eu,oi vedea eu dupa ce ma insor lol:lol::lol:

30

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

pelly67 A scris:
Lucia A scris:

Il iau eu! lol

a mai ramas disponibila o mata supla! smile

Nu-i nimic... o hranesc cum trebuie.. si se va transforma intr-o Milady... pentru cei care nu-si amintesc era un diafilm cu "Cei trei muschetari" ... smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

31 Editat de Andi66 (2010-05-04 23:42)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Mai Paul nu ma cotesc..tot nu imi plac pisicile..defapt nu as tine una in casa..da ce spun eu,oi vedea eu dupa ce ma insor lol:lol::lol:

Incearca sa te mai temperezi, nu pot sa cred ca esti un iubitor doar al pestilor. Cei care iubesc animalele nu o fac doar la modul general, nu poti sa spui ca pisicile sa moara, asta ar insemna sa pui la fiert acvariul tau pentru o supa doar pentru ca asa ti-a venit.
Cat despre insuratoare cred ca ma ai mult pana acolo, dar asta nu este o scuza.
Sper ca nu o sa te infurii (asa cum o faci de obicei) si sa iei ce ti-am zis ca pe un sfat de la un frate mai mare.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

32

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:
bogdivaio A scris:

Mai Paul nu ma cotesc..tot nu imi plac pisicile..defapt nu as tine una in casa..da ce spun eu,oi vedea eu dupa ce ma insor lol:lol::lol:

Incearca sa te mai temperezi, nu pot sa cred ca esti un iubitor doar al pestilor. Cei care iubesc animalele o fac la modul general, nu poti sa spui ca pisicile sa moara, asta ar insemna sa pui la fiert acvariul tau pentru o supa doar pentru ca asa ti-a venit.
Cat despre insuratoare cred ca ma ai mult pana acolo, dar asta nu este o scuza.
Sper ca nu o sa te infurii (asa cum o faci de obicei) si sa iei ce ti-am zis ca pe un sfat de la un frate mai mare.

Andi ai sfeclit-o!

33 Editat de Andi66 (2010-05-04 23:36)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Uite cel mai bun exemplu. Ce zici iti vine s-o omori?

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

34

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:

Uite cel mai bun exemplu. Ce zici iti vine s-o omori?

cred ca a dat deja drumul la polizor.....

35

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

pelly67 A scris:
Andi66 A scris:
bogdivaio A scris:

Mai Paul nu ma cotesc..tot nu imi plac pisicile..defapt nu as tine una in casa..da ce spun eu,oi vedea eu dupa ce ma insor lol:lol::lol:

Incearca sa te mai temperezi, nu pot sa cred ca esti un iubitor doar al pestilor. Cei care iubesc animalele o fac la modul general, nu poti sa spui ca pisicile sa moara, asta ar insemna sa pui la fiert acvariul tau pentru o supa doar pentru ca asa ti-a venit.
Cat despre insuratoare cred ca ma ai mult pana acolo, dar asta nu este o scuza.
Sper ca nu o sa te infurii (asa cum o faci de obicei) si sa iei ce ti-am zis ca pe un sfat de la un frate mai mare.

Andi ai sfeclit-o!

De ce crezi tu asta ? Nu am vrut sa jignesc pe nimeni. Si eu pot invata multe de la altii, indiferent de varsta, sex, orintare politica, religioasa, culoare, etc.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

36

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Uite aici chiar e contrariata:
- "bogdivaio eu am auzit numai lucruri bune despre tine !", spune pisica mea.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

37

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:
pelly67 A scris:
Andi66 A scris:

Incearca sa te mai temperezi, nu pot sa cred ca esti un iubitor doar al pestilor. Cei care iubesc animalele o fac la modul general, nu poti sa spui ca pisicile sa moara, asta ar insemna sa pui la fiert acvariul tau pentru o supa doar pentru ca asa ti-a venit. Cat despre insuratoare cred ca ma ai mult pana acolo, dar asta nu este o scuza.
Sper ca nu o sa te infurii (asa cum o faci de obicei) si sa iei ce ti-am zis ca pe un sfat de la un frate mai mare.

Andi ai sfeclit-o!

De ce crezi tu asta ? Nu am vrut sa jignesc pe nimeni. Si eu pot invata multe de la altii, indiferent de varsta, sex, orintare politica, religioasa, culoare, etc.

Andi doar glumeam! nicio secunda nu m-am gandit ca jignesti pe cineva....apropo eu personal nu am nimic de invatat de la colorati! am aceeasi reactie ca Bogdan cu pisicile!

38

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol: nu stiu daca e de ras sau de plans insa eu ma tar pe jos de ras. tare faza lui pelly : ''andy ai sfeclito'' lol:lol::lol::lol::lol::lol:

vizavi de colorati: ................................................ prea grele cuvintele pentru a fi trecute aici.

39

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Dar Andi m-ai intels gresit..eu nu vreau sa omor pisicile si nici nu am omorat..urmareste postarile mele si ai sa vezi ce reiese de acolo....pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...imi plac animalutele pentru ca am si am avut si eu diverse si am suferit pentru ele mai tare ca dupa un om...dar pisicile nu sunt in "top 10" al meu sa zicem asa lol:lol::lol:

40

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Dar Andi m-ai intels gresit..eu nu vreau sa omor pisicile si nici nu am omorat..urmareste postarile mele si ai sa vezi ce reiese de acolo....pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...imi plac animalutele pentru ca am si am avut si eu diverse si am suferit pentru ele mai tare ca dupa un om...dar pisicile nu sunt in "top 10" al meu sa zicem asa lol:lol::lol:

"pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...".....cu crosa de golf!