41

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

"pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...".....cu crosa de golf!

Mai Paul tu ma completezi lol:lol::lol::lol:...ce viatza de cuplu am duce noi !hmmmm lol:lol::lol::lol::lol:

42

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

pelly nu mai pune paie pe foc. imediat se va naste o disputa pe care nu o sa o mai putem controla.:D:D

43

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

"pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...".....cu crosa de golf!

Mai Paul tu ma completezi lol:lol::lol::lol:...ce viatza de cuplu am duce noi !hmmmm lol:lol::lol::lol::lol:

sunt cuplat cu Radu(B)...I am sorry lol:lol::lol::lol:

44

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Dar Andi m-ai intels gresit..eu nu vreau sa omor pisicile si nici nu am omorat..urmareste postarile mele si ai sa vezi ce reiese de acolo....pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...imi plac animalutele pentru ca am si am avut si eu diverse si am suferit pentru ele mai tare ca dupa un om...dar pisicile nu sunt in "top 10" al meu sa zicem asa lol:lol::lol:

Te invit la mine cand ai drum prin jegosu' asta de Bucuresti sa faci cunostinta cu pisica mea care in realitate are ceva personalitate. Eu am vrut doar sa te sensibilizez. Nici nu ma gandeam ca poti fi iubitor doar de pesti. Sa sti ca nici mie nu mi-au placut foarte tare pisicile, defapt era programat un catel dar pentru ca niciodata nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ, m-am ales cu pisica. Si sti ceva nu-mi pare deloc rau.
Te astept la o bere in curte.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

45 Editat de bogdivaio (2010-05-04 23:52)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

sunt cuplat cu Radu(B)...I am sorry lollollollol

Batraneilor lol:lol::lol::lol::lol:...va invit la o ciorba de burta intr-o locatie pitoreasca

P.S.iti divulg locatia pe mess maine tongue

46

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Batraneilor lol:lol::lol::lol::lol:...va invit la o ciorba de burta intr-o locatie pitoreasca

P.S.iti divulg locatia pe mess maine tongue

Gata, eu vin cu ardeiul iute si cu smantana.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

47

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

ok...sa-mi dai id de mess pe privat si vb maine

48

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:
bogdivaio A scris:

Dar Andi m-ai intels gresit..eu nu vreau sa omor pisicile si nici nu am omorat..urmareste postarile mele si ai sa vezi ce reiese de acolo....pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...imi plac animalutele pentru ca am si am avut si eu diverse si am suferit pentru ele mai tare ca dupa un om...dar pisicile nu sunt in "top 10" al meu sa zicem asa lol:lol::lol:

Te invit la mine cand ai drum prin jegosu' asta de Bucuresti sa faci cunostinta cu pisica mea care in realitate are ceva personalitate. Eu am vrut doar sa te sensibilizez. Nici nu ma gandeam ca poti fi iubitor doar de pesti. Sa sti ca nici mie nu mi-au placut foarte tare pisicile, defapt era programat un catel dar pentru ca niciodata nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ, m-am ales cu pisica. Si sti ceva nu-mi pare deloc rau.
Te astept la o bere in curte.

...hai mai Andi ca aveti asfalt misto! unge leutul pe bulevarde!...intre orele 22.00-06.00

49

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

pelly67 A scris:
Andi66 A scris:
bogdivaio A scris:

Dar Andi m-ai intels gresit..eu nu vreau sa omor pisicile si nici nu am omorat..urmareste postarile mele si ai sa vezi ce reiese de acolo....pisica din poza e chiar faina,parca imi vine sa o mangai...imi plac animalutele pentru ca am si am avut si eu diverse si am suferit pentru ele mai tare ca dupa un om...dar pisicile nu sunt in "top 10" al meu sa zicem asa lol:lol::lol:

Te invit la mine cand ai drum prin jegosu' asta de Bucuresti sa faci cunostinta cu pisica mea care in realitate are ceva personalitate. Eu am vrut doar sa te sensibilizez. Nici nu ma gandeam ca poti fi iubitor doar de pesti. Sa sti ca nici mie nu mi-au placut foarte tare pisicile, defapt era programat un catel dar pentru ca niciodata nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ, m-am ales cu pisica. Si sti ceva nu-mi pare deloc rau.
Te astept la o bere in curte.

...hai mai Andi ca aveti asfalt misto! unge leutul pe bulevarde!...intre orele 22.00-06.00

Din pacate e spart tot dupa iarna asta si i-mi vine greu sa plec cu masina.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

50

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:
pelly67 A scris:
Andi66 A scris:

Te invit la mine cand ai drum prin jegosu' asta de Bucuresti sa faci cunostinta cu pisica mea care in realitate are ceva personalitate. Eu am vrut doar sa te sensibilizez. Nici nu ma gandeam ca poti fi iubitor doar de pesti. Sa sti ca nici mie nu mi-au placut foarte tare pisicile, defapt era programat un catel dar pentru ca niciodata nu se potriveste socoteala de acasa cu cea din targ, m-am ales cu pisica. Si sti ceva nu-mi pare deloc rau.
Te astept la o bere in curte.

...hai mai Andi ca aveti asfalt misto! unge leutul pe bulevarde!...intre orele 22.00-06.00

Din pacate e spart tot dupa iarna asta si i-mi vine greu sa plec cu masina.

unde e spart frate? ca am crezut ca s-a terminat autostrada la cheiul garlei peste drum de IEFS!...noroc cu semaforu' smile

51

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

pelly67 A scris:
Andi66 A scris:
pelly67 A scris:

...hai mai Andi ca aveti asfalt misto! unge leutul pe bulevarde!...intre orele 22.00-06.00

Din pacate e spart tot dupa iarna asta si i-mi vine greu sa plec cu masina.

unde e spart frate? ca am crezut ca s-a terminat autostrada la cheiul garlei peste drum de IEFS!...noroc cu semaforu' smile

Probabil au auzit ca vii si sau apucat de treaba in noaptea de dinainte.
O sa trec si eu pe acolo sa vad daca nu au pus un covor special pe care l-au luat dupa ce ai plecat....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

52

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:
pelly67 A scris:
Andi66 A scris:

Din pacate e spart tot dupa iarna asta si i-mi vine greu sa plec cu masina.

unde e spart frate? ca am crezut ca s-a terminat autostrada la cheiul garlei peste drum de IEFS!...noroc cu semaforu' smile

Probabil au auzit ca vii si sau apucat de treaba in noaptea de dinainte.
O sa trec si eu pe acolo sa vad daca nu au pus un covor special pe care l-au luat dupa ce ai plecat....

trafic greu,alexandriei,grivitei,oltenitei ...arata super in comparatie cu ani in urma. saptamana trecuta am tot bobinat prin capitala.

53

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Voi astia "prietenii" mei aveti un dar din a crea polemici din orice topic lol

Ideea postarii filmuletului era una cat se poate de elocventa: si animalele simt durerea sufleteasca, adica da, au suflet, deci simt tristetea, bucuria, dragostea, etc. Nu are importanta pentru mine cel putin cati dintre voi iubiti sa nu pisicile, cati aveti si cati nu o pisica acasa (exista un alt topic intitulat "Alte iubiri" pentru asta).

Hai Romania !

54 Editat de Cezara (2010-05-05 15:28)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Mai Bogdan..nici eu nu ma omor dupa ele...d`aia am caine, hamster si pesti (am avut). Nu judec pe nimeni...si referitor la idee ca nu ajutam oameni..sa fim seriosi..fata de un animal, de multe ori omul alege singur sa moara de foame, si in Romania, slava domnului sunt multe exemple. Un animal, cam greu isi alege drumul, nu poate sa para simpatic si asta sa`i garanteze un camin, dar un om poate sa dea din coate sa o duca decent. Parerea mea.

Etiamsi omnes, sed non ego.

55

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Avatar A scris:

Voi astia "prietenii" mei aveti un dar din a crea polemici din orice topic lol

Hai Romania !

Nu vrei sa intri si tu in gasca ? Mai multi am fi mai puternici.....ce zici ?
Cat despre topic, cu mici devieri, eu nu cred ca am facut off topic.
Daca te-ai suparat imi pare rau, daca nu.....nu.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

56

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Ca sa schimb rasismul fata de bietele pisici si a intarii ceea ce a spus Dan, pun si eu un filmulet asemanator dar cu elefant: http://www.youtube.com/watch?v=SqAfR7cysHw in caz ca nu l-ati vazut deja.

57 Editat de bogdivaio (2010-05-05 12:07)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Dane imi cer scuze pentru off-topic..rog un admin sa stearga postarile mele big_smile

58

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Dane imi cer scuze pentru off-topic..rog un admin sa stearga postarile mele big_smile

Nu da bir cu fugitii....mai ales ca un concetatean de-al tau a postat....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

59 Editat de bogdivaio (2010-05-05 12:26)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Nu,nu fug dar am vazut filmuletele astea si cel cu pisica,si cel cu elefantu,si cel cu maimuta,si cate si mai cate ca doar sunt un mare fan al canaleleor gen Animal Planet,Discovery si National Gografic etc...
..eu doar asta visez,asta pictez lol

Ma aptin de la alte comentarii ca sunt de prisos,imaginile vorbesc de la sine!

60 Editat de Avatar (2010-05-05 12:40)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Cata...incredibil !

Bogdane nu tre sa-ti ceri scuze ca nu m-am suparat, doar ca voi va atacati din orice amarat de topic lol

Andi, n-am inteles unde bati cu sarcasmul, dar fie cum zici tu big_smile