81

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

pelly67 A scris:
bogdivaio A scris:

lol:lol::lol::lol::lol:...lasa-l pe saracu Dan ca l-am trimis in misiune lol:lol:

hauuuu, aduna marfa pentru Andi?

Acum e clar ca trebuie sa ajungem acolo....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

82

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Andi66 A scris:
pelly67 A scris:
bogdivaio A scris:

lol:lol::lol::lol::lol:...lasa-l pe saracu Dan ca l-am trimis in misiune lol:lol:

hauuuu, aduna marfa pentru Andi?

Acum e clar ca trebuie sa ajungem acolo....

...raman consecvent la faza cu pluta.....

83 Editat de Avatar (2010-05-06 19:40)

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Ok, o sa fiu sincer acum, mi-a oferit Bogdan 2000 euro daca dau o spargere la nevertebrate si culeg cat pot....asa ca am fost pana la magazin, am batut in usa, nu mi s-a raspuns, am incercat clanta, era incuiata, dupa care............................................................................................................................................................................................................................................m-m-am dus mai departe in treburile mele lol:lol::lol:

84

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

mama lor azi si maine,ma duc peste iei si i bat cu paru' lol:lol::lol::lol::lol:

85

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

baaaaaaaaaaaaaaa sper ca nu ai luat roti melcii? am 5 neritine in standby ptr. colet.

86

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Buna ziua,

Va rugam sa amanati pana saptamana urmatoarea ridicarea marfii intrucat melcii pe care ii doriti, care tocmai au ajuns, se pare ca nu mai sunt viabili.
In plus, maine nu va fi nimeni la magazin.
Multumim

Asta mi-au zis mie prin comunicatul de presa lol:lol::lol:

87

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

bogdivaio A scris:

Buna ziua,

Va rugam sa amanati pana saptamana urmatoarea ridicarea marfii intrucat melcii pe care ii doriti, care tocmai au ajuns, se pare ca nu mai sunt viabili.
In plus, maine nu va fi nimeni la magazin.
Multumim

Asta mi-au zis mie prin comunicatul de presa lol:lol::lol:

mie mi-au zis ceva cu aclimatizarea...

88

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Intelegeti si voi acuma, Alin singurul angajat e in concediu, Manu (unu din sefi) e medic, n-are timp, iar Marius (celalalt sef), nu stiu unde e....

89

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

nu vreau sa-i inteleg si gata lol:lol::lol:

90

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Avatar A scris:

Intelegeti si voi acuma, Alin singurul angajat e in concediu, Manu (unu din sefi) e medic, n-are timp, iar Marius (celalalt sef), nu stiu unde e....

Hmmmm... ar fi timpul sa te ia in echipa lor...  Ai zis ca stai aproape de ei, deci nu vei intarzia la serviciu...
Ce nu stii, inveti pe parcurs si bine-nteles ne spui si noua.. ca nu spunem nimanui... lol lol lol

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

91

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Daca se vor extinde si salariul va fi decent...de ce nu big_smile doar ca pana atunci cred ca voi fi plecat din tara.

92

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Avatar A scris:

Ok, o sa fiu sincer acum, mi-a oferit Bogdan 2000 euro daca dau o spargere la nevertebrate si culeg cat pot....asa ca am fost pana la magazin, am batut in usa, nu mi s-a raspuns, am incercat clanta, era incuiata, dupa care............................................................................................................................................................................................................................................m-m-am dus mai departe in treburile mele lol:lol::lol:

sincer pentru banii astia ma mut de tot la Cluj....cu conditia sa fie lunar, macar.

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

93

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Lunar....si macar ? yikes nici nu ai pretentii mari pe criza asta...poate in Bucuresti o fi un salar decent, aici cu 2000 euro pe luna traiesti ca boieru' .

94

Re: O pisica incearca sa isi resusciteze prietena lovita de masina (VIDEO)

Avatar A scris:

Lunar....si macar ? yikes nici nu ai pretentii mari pe criza asta...poate in Bucuresti o fi un salar decent, aici cu 2000 euro pe luna traiesti ca boieru' .

Glumeam, tocmai ca nu am un salariu asa mare si daca i-as avea as fi dispus sa ma mut oriunde....

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771