281 Editat de sTTTk (2012-08-13 12:29)

Re: Acvariu 500 plantat

Superbi ! Deja ma bate un gand wink

Multi vad, putini cunosc !

282

Re: Acvariu 500 plantat

sTTTk A scris:

Superbi ! Deja ma bate un gand wink

Din partea mea, sa te bata, pina-ti vine mintea la cap! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

283

Re: Acvariu 500 plantat

Domn Radu ce sa mai,de vis :apl

284

Re: Acvariu 500 plantat

Dan1981 A scris:

Domn Radu ce sa mai,de vis :apl

Multumesc mult!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

285

Re: Acvariu 500 plantat

Imi place foarte mult acvariul de 500L. Si discusii sunt frumosi. Felicitari. :sok

286

Re: Acvariu 500 plantat

Felicitari !!! :apl     NO COMMENT  !!

287

Re: Acvariu 500 plantat

Felicitari ! :apl  Reusit acvariul de 500 litri.

288

Re: Acvariu 500 plantat

Va spun inca o data... frumos, foarte frumos !
Am avut placerea sa le vad pe viu, iar pozele nu exprima nici pe departe felul in care arata. Felicitari !

289

Re: Acvariu 500 plantat

Da, ce pot sa mai zic?!  :smoke
Laudele mele nu cred ca au o baza solida avand in vedere nivelul la care ma aflu deocamadata, dar vin si eu cu o propunere si anume, chiar te rog in momentul in care te saturi de acvariul de 500 sa-l trimiti pe cheltuiala matele la Aiud cu tot arsenalul si tot pe cheltuiala mataluta sa vi in fiecare weekend sa-l vezi daca poftesti.Si ca sa vezi ca sunt om serios o sa ma ocup eu de intretinere, asa pentru ca imi pasa si de sufletul tau, sa te poti relaxa pe deplin in Delta.

Cand te simti pregatit te astept sa batem palma.  :hug
Te rog sa ma tratezi cu toata seriozitatea de care am dat dovada in textul de mai sus.

Al tau,
Bogdan  ^:)^

290

Re: Acvariu 500 plantat

bogdivaio A scris:

Da, ce pot sa mai zic?!  :smoke
Laudele mele nu cred ca au o baza solida avand in vedere nivelul la care ma aflu deocamadata, dar vin si eu cu o propunere si anume, chiar te rog in momentul in care te saturi de acvariul de 500 sa-l trimiti pe cheltuiala matele la Aiud cu tot arsenalul si tot pe cheltuiala mataluta sa vi in fiecare weekend sa-l vezi daca poftesti.Si ca sa vezi ca sunt om serios o sa ma ocup eu de intretinere, asa pentru ca imi pasa si de sufletul tau, sa te poti relaxa pe deplin in Delta.

Cand te simti pregatit te astept sa batem palma.  :hug
Te rog sa ma tratezi cu toata seriozitatea de care am dat dovada in textul de mai sus.

Al tau,
Bogdan  ^:)^

   Singura ta sansa este s-o convingi pe nevasta-mea sa-mi permita sa fac unul de 1000 litri. Daca as putea realiza un asemenea acvariu, ai avea sanse reale sa te "lipesti" de acesta de 500 litri. lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Acvariu 500 plantat

Superb acvariu. felicitari. intodeauna am crezut ca este mai greu sa ,,cresti,, pesti si plante intr-un acvariu decat bolovani si lemne. consider ca acest acvariu este o bucurie pentru ochi.

292 Editat de bogdivaio (2012-08-13 19:09)

Re: Acvariu 500 plantat

Si cum ziceai ca suna numarul de telefon al sotiei, 07...... ?!  lol

P.S. o sa ne auzim intr-una din zilele astea la o taclala, daca binevoiesti sa raspunzi  :noroc

Re: Acvariu 500 plantat

bogdivaio A scris:

Da, ce pot sa mai zic?!  :smoke
Laudele mele nu cred ca au o baza solida avand in vedere nivelul la care ma aflu deocamadata, dar vin si eu cu o propunere si anume, chiar te rog in momentul in care te saturi de acvariul de 500 sa-l trimiti pe cheltuiala matele la Aiud cu tot arsenalul si tot pe cheltuiala mataluta sa vi in fiecare weekend sa-l vezi daca poftesti.Si ca sa vezi ca sunt om serios o sa ma ocup eu de intretinere, asa pentru ca imi pasa si de sufletul tau, sa te poti relaxa pe deplin in Delta.

Cand te simti pregatit te astept sa batem palma.  :hug
Te rog sa ma tratezi cu toata seriozitatea de care am dat dovada in textul de mai sus.

Al tau,
Bogdan  ^:)^

Bogdanele cred ca il poti avea daca mergi singur sa il ridici, de domnul Radu poate treci dar de ala micu este un pic mai greu de trecut, asa ca ai sanse mici sa ajungi macar sa vezi acvariul dar sa il si mai iei.  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

294

Re: Acvariu 500 plantat

Il sun pe prietenul Zuckenberg sa puna ceva buton de Like!.  yikes  yikes

Foarte frumosi buldogii, domnule coleg. Felicitari!

"Iar cind noi nu vom mai fi....vor fi altii"

295

Re: Acvariu 500 plantat

Foarte frumosi!  smile
Felicitari :apl

296

Re: Acvariu 500 plantat

Doua acvarii mai mult decat reusite!

297

Re: Acvariu 500 plantat

Va multumesc si va urez sa aveti aceleasi satisfactii.
P.S. Nu am niciun merit pentru frumusetea pestilor, decit poate acela ca i-am ales. In rest, meritul este al D-lui Dragan, care ii inmulteste si ii creste dupa cum se vede.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

298 Editat de bogdivaio (2012-08-14 11:35)

Re: Acvariu 500 plantat

acvariidevis A scris:
bogdivaio A scris:

Da, ce pot sa mai zic?!  :smoke
Laudele mele nu cred ca au o baza solida avand in vedere nivelul la care ma aflu deocamadata, dar vin si eu cu o propunere si anume, chiar te rog in momentul in care te saturi de acvariul de 500 sa-l trimiti pe cheltuiala matele la Aiud cu tot arsenalul si tot pe cheltuiala mataluta sa vi in fiecare weekend sa-l vezi daca poftesti.Si ca sa vezi ca sunt om serios o sa ma ocup eu de intretinere, asa pentru ca imi pasa si de sufletul tau, sa te poti relaxa pe deplin in Delta.

Cand te simti pregatit te astept sa batem palma.  :hug
Te rog sa ma tratezi cu toata seriozitatea de care am dat dovada in textul de mai sus.

Al tau,
Bogdan  ^:)^

Bogdanele cred ca il poti avea daca mergi singur sa il ridici, de domnul Radu poate treci dar de ala micu este un pic mai greu de trecut, asa ca ai sanse mici sa ajungi macar sa vezi acvariul dar sa il si mai iei.  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Florin, crezi ca am uitat de Kim?!  lol
Am doua varinate, ori ma imprietenesc cu el ceea ce cred ca e putin mai greu realizabil  :stupid ori astept ca Radu sa-l scoata in parc sa se joace cu ceilalti copii.  lol
Radu , tu du-te linistit in concediu ca de restul ma ocup eu!  lol , promit ca o sa ma descurc!  cool

299

Re: Acvariu 500 plantat

Doamne, fereste-ma de prieteni, ca de dusmani, ma feresc singur! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

300

Re: Acvariu 500 plantat

Foarte fain bazinul mare! E o reala sursa de inspiratie!
Am o rugaminte, poti sa-mi spui ce specie de plante este aceea de pe radacina din stanga? Cresc in smocuri si nu am mai intalnit-o(nu ca as fi pe terenul meu in ceea ce priveste plantele de acvariu) De asemenea, ce plante de suprafata ai ?
Cu admiratie,