1.341 Editat de MariusMinu (2014-06-02 20:57)

Re: Acvariul meu

floreamarian37 A scris:

Si sa-i mai tragi o poza si atunci....la periuta !!!

Ce poza ...pai eu sunt de o poza??  wink
Nu stiu daca voi mai tineti minte, dar eu unul n-am uitat ce am promis prin ianuarie: si anume un filmulet cu tunsoarea UG. Asadar in seara asta, cu o intarziere de 4 luni... va prezint aici, pe acvariidevis,  premiera filmului Utricularia graminifolia trimming Intrarea este gratuita lol Astept sa se adune lumea si dau drumul la banda (sper sa se incarce pe yutube pana atunci) lol

1.342

Re: Acvariul meu

In sfarsit... smile 
https://www.youtube.com/watch?v=xQVop_TVRKU

1.343

Re: Acvariul meu

apai...vad ca musai ai nevoie de o coasa lol misto tare :apl si muzica de fundal e tare lol  lol  lol

1.344 Editat de petre79 (2014-06-03 00:10)

Re: Acvariul meu

Super fain.......parca ma mananca sa-l incerc din nou acest gazon..  big_smile  big_smile
Dar de data asta intr-un nano.... cand il vei scoate la vanzare sa ma anunti si pe mine din timp  wink  wink  wink

1.345

Re: Acvariul meu

La iarba aia,era musai sa cante Perinita  lol
Am fost foarte atent,nu prea ai ascutit bine foarfeca aia... :pp
Ce sa mai.... :sok  :apl  :sok  :apl

marian37

1.346

Re: Acvariul meu

trohanel2005 A scris:

apai...vad ca musai ai nevoie de o coasa lol misto tare :apl si muzica de fundal e tare lol  lol  lol

Am coasa dar nu intra in bazin lol cat despre muzica afla ca tot eu sunt si inginerul de sunet...ai vazut cum le-am brodit? lol

petre79 A scris:

Super fain.......parca ma mananca sa-l incerc din nou acest gazon..  big_smile  big_smile
Dar de data asta intr-un nano.... cand il vei scoate la vanzare sa ma anunti si pe mine din timp  wink  wink  wink

Mersi Petre! Se rezolva cu planta nu-ti face griji...pentru tine se stie,  tine baiatu' cateva poturi d'alea gratuite  :noroc

floreamarian37 A scris:

La iarba aia,era musai sa cante Perinita  lol
Am fost foarte atent,nu prea ai ascutit bine foarfeca aia... :pp
Ce sa mai.... :sok  :apl  :sok  :apl

Pai daca puneam perinita calca lumea iarba in picioare (la joc) lol Foarfeca este buna, doar ca nu-i pentru gazoane, trebuie alta foarfeca mai lata...aia este alta mancare de peste, alti bani, alta distractie lol

1.347

Re: Acvariul meu

Lasa Mariuse,nu'i bai,sanatos sa fii si sa ai ce tunde.... :sok

marian37

1.348

Re: Acvariul meu

:noroc acum vorbesti pe limba mea  :noroc

1.349 Editat de floreamarian37 (2014-06-05 04:44)

Re: Acvariul meu

Mult  :noroc
Sper ca intr-o buna zi,sa calc pe urmele tale.....alea bune !!!  :sok

marian37

1.350

Re: Acvariul meu

Hai ca nu e asa de greu smile

1.351

Re: Acvariul meu

frumoasa treaba, Mariuse! big_smile Cum se descurca eriocaulionul ala, da pui? big_smile
Am si eu o dragalasenie d-asta de arici dar saracul a fost plimbat din galeata-n acvariu si inapoi, pana cand a inceput sa-i se carunteasca acele, iar acum sta la bronzat ca poate deh... Ce-i drept nu a murit, dar nici mare nu a crescut, sa nu mai zic de pui sad
Numai bine,
A

1.352

Re: Acvariul meu

Mersi! Am acum vreo 4-5 pui...dar e greu de tot cu inmultirea aricilor astia... hmm

1.353 Editat de moga_bit (2014-06-07 06:56)

Re: Acvariul meu

super acvariu

1.354

Re: Acvariul meu

Multumesc!

1.355

Re: Acvariul meu

La o saptamana de la coasa...Chiar m-a lasat masca! yikes ....nu am asteptam sa creasca asa repede.

1.356

Re: Acvariul meu

superb!

1.357

Re: Acvariul meu

ai treaba big_smile  :apl

1.358 Editat de mariuspopa69 (2014-06-11 00:35)

Re: Acvariul meu

ce cauta marsilea acolo? wink oricum e the best!!!!  :apl   se cauta astea la concursuri, numai sa ai grija sa minti in legatura cu fertilizantii, sa bagi o firma ceva , ca altfel... nu te vad bine wink traim in Ro! Ti am spus de anul trecut ca vei reusi, daca ar fi perseverenti toti ca tine, i am face varza pe cei de afara. Bafta!!!

1.359

Re: Acvariul meu

...Mariuse !!!!!...ma dai gata cu utricularia !!!!
Inca n-am mai vazut pe la noi un gazon asa de fain si "proaspat"(daca pot sa-i spun asa) de utricularia
Toata stima, pt ceea ce realizezi  :sok  :sok  :sok
Felicitari  :apl  :apl  :apl

1.360

Re: Acvariul meu

daca intri in primii zece, dau scris ca iti fac cadou 4 neoane dennerle wink