81

Re: acvariul meu amarat !!!

bogdivaio A scris:

ei lasa-ti lasa-ti lol:lol::lol::lol:...mai imi lipsesc cateva plante si un capac klumea care sper sa le achizitionez in saptamanile ce vor urma


P.S.Lucia am mutat buturuga aia pe toate partile dar chiar nu am unde altfel,ca e prea mare si lata..daca o pun in picioare mi-am bloact jumate din acvariu lol...am incercat sa o tai dar vezi de treba,e ca betonul de tare mopanul:lol::lol::lol::lol:..deci doar inlocuita merge daca o sa gasesc ceva mai atractiv big_smile

Am avut si eu probleme cu o buturuga cam mare. Am dat 10 lei si mi-au taiat-o la circular, intr-un atelier de mobila. Nu am idee daca dupa asta, a fost inlocuita pinza de circular lol E desebit de tare, cind dai gauri cu bormasina, iese fum din burghiu.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

82

Re: acvariul meu amarat !!!

lol:lol::lol::lol: Radu sa sti ca eu am incercat cu panza de bonfaier in ultima instanta da vezi de treba ca s-a incazit aia de era rosie lol:lol::lol: si am taiat decat 1 cm lol:lol::lol::lol:...cred ca bag eu flexu in ea lol:lol::lol:

83 Editat de bogdivaio (2010-06-13 14:35)

Re: acvariul meu amarat !!!

noua achizitie lol lol lol lol

http://img51.imageshack.us/img51/9846/pic0171p.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/4664/pic0170a.jpg

84

Re: acvariul meu amarat !!!

Oky oky, craca este super, dar poze cu acvariul cand vedem? big_smile

Under the sea, under the sea
Darling it's better down where it's wetter
Take it from me
Out in the sun they slave away
While we're devoting full time to floating
Under the sea....

85 Editat de bogdivaio (2010-06-13 11:27)

Re: acvariul meu amarat !!!

saptamna viitoare cand va suferii modificari majore din cauza/datorita lui Radu lol:lol::lol:

86

Re: acvariul meu amarat !!!

O craca mai mult decat super, mi-a facut pofta, sa vezi ce cereri va avea bogdanel in curand, cand vor vedea restul poza asta big_smile

Bogdane, eu sunt primul, da ?! mi-ai promis !!!

87

Re: acvariul meu amarat !!!

facem tata la comanda prin fan curier ca v-o modeleaza ei pana la destinatie lol:lol::lol:

P.S.Dane ce e al tau e pus de-o parte lol:lol::lol:

88

Re: acvariul meu amarat !!!

Alles klar !

trebuia sa-l citez pe robertino lol

89

Re: acvariul meu amarat !!!

Hai Bogdane odata cu pozele alea! lol

S-a racit supa de vita de vie de mult ...

E vremea sa ne arati ... finalul.. smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

90

Re: acvariul meu amarat !!!

Arata tot mancati-as sufletul ! lol

91

Re: acvariul meu amarat !!!

Am zis mai sus pupa-v-as obrajii  lol  ca numai pe saptamana viitoare imi ajung si mie o caruta de plante si abia apoi o sa fac pozele  big_smile

92

Re: acvariul meu amarat !!!

Am refacut putin setup-ul in urma cu 2 zile big_smile...plantele inca sunt in perioada de covalescenta dupa transport big_smile

P.S.poze facute cu telefonul..sorry  ^:)^

93

Re: acvariul meu amarat !!!

Bogdane, ce-i cu albul ala de pe piatra aia ? eu nu ti le-am dat asa  :pp  :ang si cred ca le-ai ingropat cam mult....in rest super tare, imi place si craca aia

Re: acvariul meu amarat !!!

...in sfarsit!!!!!!!!!! ...felicitari Bogdane ,arata chiar bine si nu stiu de ce nu l-ai postat pana acum?
bafta in continuare, si vom astepta noile poze Bogdane. :acv

95

Re: acvariul meu amarat !!!

Avatar A scris:

Bogdane, ce-i cu albul ala de pe piatra aia ? eu nu ti le-am dat asa  :pp  :ang si cred ca le-ai ingropat cam mult....in rest super tare, imi place si craca aia

Sunt ele mici si deasta ti se par asa de ingropate...1-2 daca le-am ingropat mai adanc sa para mai realist,sa nu fie toate pe suprafata substratului...craca style  lol  lol  lol

96

Re: acvariul meu amarat !!!

lup cosmin A scris:

...in sfarsit!!!!!!!!!! ...felicitari Bogdane ,arata chiar bine si nu stiu de ce nu l-ai postat pana acum?
bafta in continuare, si vom astepta noile poze Bogdane. :acv

Ms Cosmine  :sok  ...poi am scris ca doar acum 2 zile l-am refacut,multumita lui Radu si lui Dan,deasta nu l-am postat pana acum pt ca nu aveam ce big_smile

97 Editat de Lucia (2010-06-21 13:42)

Re: acvariul meu amarat !!!

Foarte frumos!  :sok  big_smilelol

Eu cred ca totusi ti-ar mai trebui o piatra sau doua in planul stanga fata, sau repozitionarea catorva din cele existente.

P.s. Urca-te pe un scaun, si da drumul pietrelor de sus.. :fbr
Hazardul va hotari.. care unde sa fie...:))

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

98 Editat de Andi66 (2010-06-21 13:47)

Re: acvariul meu amarat !!!

Frumos aranjament.....eu zic ca nu ar mai trebui sa pui nicio piatra, eventual cele existente sa le dai drumul din avion.....    lol
Lasand gluma, a iesit ceva frumos......mai clujene :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

99

Re: acvariul meu amarat !!!

Ms bucurestene  :noroc ...am sa vad de la ce altitudine sa le arunc sa pice mai bine  lol

100

Re: acvariul meu amarat !!!

bogdivaio A scris:

Ms bucurestene  :noroc ...am sa vad de la ce altitudine sa le arunc sa pice mai bine  lol

vezi sa fie mai la dreapta putin.... big_smile>

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771