41

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

remus...da-da-da ...chiar!!! eu nu sunt pur sange ca daca joaca Gaz metan cu Dinamo vreau sa-i  snopeasca......  :noroc  lol  lol  lol

?

42 Editat de Dan1981 (2010-10-02 21:14)

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Ba face mare cinste.
Un suporter adevarat mege pe stadion nu  ca voi uitandu-va la televizor.
Si ca sa inchei nu pot vorbi cu niste persoane care habar nu au de fotbal dar se dau suporteri.
Cat despre avatar fiecare e liber sa puna ce vrea.

43

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

DAN5555 A scris:

Ba face mare cinste.
Un suporter adevarat mege pe stadion nu  ca voi uitandu-va la televizor.
Si ca sa inchei nu pot vorbi cu niste persoane care habar nu au de fotbal dar se dau suporteri.
Incercati la VOLEI.

un suporter adevarat isi incurajeaza echipa cu care tine,nu striga M**E Steaua,sau M**E Dinamo,sau isi pune avatar ca al tau

Disgratie si ura suporterilor de tastatura

44

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Bai Dane, mai usor, ca faci numele de rusine   wink

45

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Bine bai avatar.

46

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Poti sa-mi spui Dan, iti dau voie  :sok

47

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

A da mersi mult lol

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

e si totusi...discutia era parca despre fotbal si sport parca :ang  :noroc , asa deci respectul in sport trebuie sa primeze, sa ne intoarcem la vremurile cand eram copil si parintii nostrii ne luau la stadion sa vedem o partida pe cinste plina de fair play!!!!!!!!!!! :noroc  :noroc

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

49

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

O zi buna ciprian :noroc

50

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Asemenea!

51 Editat de kokos (2010-10-04 12:37)

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

DAN5555 A scris:

Ba face mare cinste.
Un suporter adevarat mege pe stadion nu  ca voi uitandu-va la televizor.
Si ca sa inchei nu pot vorbi cu niste persoane care habar nu au de fotbal dar se dau suporteri.
Cat despre avatar fiecare e liber sa puna ce vrea.


Face mare cinste??? cred ca ar trebui sa vb doar despre tine si sa nu atribui altor persoane sentimente pe care nu le nutresc! Un suporter adevarat îşi susţine echipa de unde doreşte el si  respecta competiţia si adversarul....altfel este un animal cu bilet in mana si plin de iluzii despre sportivitate.....cât despre cunostiintele noastre despre fotbal, dat fiind faptul ca discutam astfel de lucruri in contradictoriu nu mă poate face decât sa cred si sa fiu convins ca mai ai multe de învăţat despre fenomenul fotbalistic/sportiv..

Sigur ca fiecare este liber sa-si pună ce avatar vrea, insa dacă avatarul tau nu ar leza onorea altor persoane nimeni nu s-ar fi legat de el!!!! presupun ca nu ai o astfel de fotografie pe post de tablou in living!?!?!

?

52

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

:apl

53

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Vorbe de duh ce anume ți-a scris kokos!!! Mi-ar pare nespus de bine sa cred ca postarea ta ulterioara ( :apl ) reprezinta consensul vorbelor acestuia :sok ...altfel nu ești decât un simplu"dinamovist"
PS. Prin poza pusa la avatarul tău, cea anterioara desigur, ai jignit destui useri iar cu asta pui paie pe foc......

54 Editat de Dan1981 (2010-10-03 23:26)

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

.

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Dane dar cine sunt boro astia? :pp  :pp  :pp  :pp  :pp
Ca am cautat pe google si nu am gasit decat poza cu cheliosul asta, cica este calau de meserie, pac pac  :pls  :pls  :pls

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

56

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Massimo Maccarone calau mare chiar lol

57

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

tiki-taka  lol  lol  lol

?

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

pfff ce de sportivitate inainte de meci....ajung sa cred ca adevaratii suporteri prefera sa stea acasa in fotoliu decat la urgenta....o adevarata educatie prin sport!!!!!!:P tongue tongue.... :noroc

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

59

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Cei trei ani au devenit patru...  :apl
Norocul nostru ca mai intalnim pe Steaua, sa iesim din sirul de meciuri proaste... :stupid

60

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

toti stelistii zic ca au jucat mult mia bine ca Dinamo...aveti dreptate!!! big_smile  dar atat timp cat fotbalul se joaca pe goluri :apl  :apl  :apl .... impresia artistica este mai mult pentru iubitorii de emisiuni "Nora pt mama" sau "Dansez pt tine"  :stupid  :stupid  :stupid

?