61

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

kokos A scris:

toti stelistii zic ca au jucat mult mia bine ca Dinamo...aveti dreptate!!! big_smile  dar atat timp cat fotbalul se joaca pe goluri :apl  :apl  :apl .... impresia artistica este mai mult pentru iubitorii de emisiuni "Nora pt mama" sau "Dansez pt tine"  :stupid  :stupid  :stupid

ai perfecta dreptate ,doar ca  au ajuns sa dea mai multe interviuri decat goluri  sau sa apara  toata ziua pe prima pagina prin "cancan sau click"  smile

62

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

costyy>ce pot sa zic?!?!? asa e!!! insa in situatia asta sunt toti fotbalisti...sportivi de magazin......

?

63

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Dinamovist fiind(din Medias), ce pot sa zic : Haide Gazu', haide Gazu' ole-ole-ole  lol  lol  lol

?

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

kokos A scris:

Dinamovist fiind(din Medias), ce pot sa zic : Haide Gazu', haide Gazu' ole-ole-ole  lol  lol  lol

Ce sa faci cand Borcica este la butoane, 11m cade asa cum nu ii cad banii lui Copos, adica "din cer"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

65

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

acvariidevis A scris:
kokos A scris:

Dinamovist fiind(din Medias), ce pot sa zic : Haide Gazu', haide Gazu' ole-ole-ole  lol  lol  lol

Ce sa faci cand Borcica este la butoane, 11m cade asa cum nu ii cad banii lui Copos, adica "din cer"

asa eeeee.....ce m-am enervat...cum sa castige asa cu Gaz Metan......uraaaatttttttt.....

Hai Steaua....ups, pardon  lol  lol  lol  BRAVO!!! GAZ METAN  :apl  :apl  :apl  :apl

?

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Daca batea si Rapiduletul chiar ca puteam sa vad o etapa frumoasa.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

67

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

acvariidevis A scris:

Daca batea si Rapiduletul chiar ca puteam sa vad o etapa frumoasa.

Si uite-asa, ghinion de nesansa....! smile

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

ciprian01 A scris:
acvariidevis A scris:

Daca batea si Rapiduletul chiar ca puteam sa vad o etapa frumoasa.

Si uite-asa, ghinion de nesansa....! smile

In general echipele din partea a doua a clasamentului sunt mai putin importante, nu?
Acum trebuie sa recunosc ca nu prea ma pricep asa de bine la fotbal. ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

69

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Florin, de ce spui ca echipele din partea a doua a clasamentului sunt mai putin importante? Ce, nu vei mai tine cu Rapid la sfarsitul campionatului doar pt ca o sa fie lider in...partea a doua a clasamentului...?! smile

70 Editat de kokos (2010-11-16 13:06)

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

acvariidevis A scris:

Daca batea si Rapiduletul chiar ca puteam sa vad o etapa frumoasa.

si daca lua bataie eram cu mult mai fericit  big_smile  big_smile  big_smile  era la egalitate cu Gazu-tzul meu.....mancu'le piciorusele lor de fotbalisti fara fitze si aere...la fel si antrenorul....care-i la fel de modest ca in ziua in care schimba pase cu toti copii in fata blocului....

.......da-i tare vecine!!!! du' Gazu in Liga.... nu Champions ca acolo trebuie rezervare  lol  lol  lol  lol

?

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

ciprian01 A scris:

Florin, de ce spui ca echipele din partea a doua a clasamentului sunt mai putin importante? Ce, nu vei mai tine cu Rapid la sfarsitul campionatului doar pt ca o sa fie lider in...partea a doua a clasamentului...?! smile

Cipriane tata vad ca ai putina febra. Pana una alta noi suntem pe podium.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

72

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Se vede destul de bine primavara europeana de pe Podul Grand, nu?! smile Daca va ridicati pe varfuri, bateti cu privirea pana in Ghencea! Si aveti si 41 la indemana...! smile

Si fie vorba intre noi...Rapidu' ca Rapidu' mai vede ceva, dar din groapa....! Doar daca le pune Borcica ceva plasme sa vada si ei ceva meciuri tari...!

Cluju...se aude ceva acolo la voi..? 'au v-a inghitit negura istoriei...?!

73 Editat de ciprian01 (2010-12-16 02:05)

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Cand joaca Steaua...?!

74

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Azi deja e repriza 2 pro-tv

75

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Si cat e scorul?!

76

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

0-0 momentan

77

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Multumesc!
Ma miram eu ca nu e Florin pe forum!
Cred ca se uita la meci...! smile

78

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Pentru putin,o seara buna.

79

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

:smoke

80

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

la anu'

Closing your eyes forces you to look at the darknes inside your head!