Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Normal,cam cum se termina la noi aproape tot....adica prost 1-0 in ultinul minut. mad

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

din pacate am avut treaba pe la acvarii si nu am reusit sa vad decat minutele de prelungire ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

ciprian01 A scris:

Se vede destul de bine primavara europeana de pe Podul Grand, nu?! smile Daca va ridicati pe varfuri, bateti cu privirea pana in Ghencea! Si aveti si 41 la indemana...! smile

Si fie vorba intre noi...Rapidu' ca Rapidu' mai vede ceva, dar din groapa....! Doar daca le pune Borcica ceva plasme sa vada si ei ceva meciuri tari...!

Cluju...se aude ceva acolo la voi..? 'au v-a inghitit negura istoriei...?!

si pana la urma parca primavara ies ghioceii? de ar fi Craciunul in Februarie....... ^:)^  ^:)^
noi sa fim sanatosi

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

84 Editat de ciprian01 (2010-12-16 03:34)

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Ce ma enerveaza cei care au norocul sa stea acasa, sa priveasca, si in final sa se dea castigatori! smile
Cica a avut treaba cu pestii!!! LOL!
A stat sub plapuma si s-a rugat pana in minutul 93!

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

Ghinion ce sa ii faci.
Eu personal i-am scris o scrisoare lui Sepp Blatter sa scoata prelungirile din fotbal ca nu este corect frate. Chiar asa sa ii bata astia iar in prelungiri?
Mama lor de broscari, iar acum ca veni vorba de broscari mi-am adus aminte de nenorocitul ala de Maccarone. Cunostinta mai veghe[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KVZsi0uw50o&feature=related[/youtube].
Pacat, mare pacat.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

86

Re: "Un fleac! I-am ciuruit"

poate la anu` - ca tot asa zicem de o perioada

catalos