61

Re: Scalari.

incercarea moarte n-are
succes

Re: Scalari.

Ieu oricum va multumesc de sprijinul acordat. :fok

63

Re: Scalari.

imi A scris:

incercarea moarte n-are
succes

imi, eu zic ca poate avea...! smile

Re: Scalari.

Buna tuturor va multumesc pentru ajutorul acordat.Puii de scalari au scapat aproape toti au inceput sa manince si sunt tare vioi inoata de doua zile.Am sa revin cu poze dupa ce mai cresc un pic ca sa va convingeti.Multumesc de sfaturi sunteti cei mai tari.Ape limpezi tuturor  :acv

65

Re: Scalari.

i-ai scos sau sunt cu parintii?

Re: Scalari.

Iam luat de doua zile de la parinti.Dar leam amenajat o noua casa in acelasi acvariu.Nici un peste nu poate ajunge la ei.Sunt vioi si maninca mult nesatui. :apl  :apl  :apl

67

Re: Scalari.

daca sunt in aceeasi apa[de acvariu] nu uita de schimburi mici si mai dese de apa

68 Editat de lup cosmin (2010-07-02 22:14)

Re: Scalari.

Nu uit ca doar miati predat lectii in multe zile.Maine le fac un schimb de apa.Sunt bucuros ca traiesc. :fok Sper sa nu mai am alte probleme.

69

Re: Scalari.

Multa bafta cu puiutii
:apl

Re: Scalari.

Multumesc mult si sa fie. :apl

Re: Scalari.

Am vesti bune despre puiuti de scalari.Mai am doar 10 din toti si au inceput sa se vada putin culorile pe iei.Sunt bucuros ca am reusit sai scap pe astia pentru ca am avut ceva probleme cu o zebra care a intrat in cuibul lor si ia papat. :fok

72

Re: Scalari.

culori? poze.

Re: Scalari.

Am sa postez maine ca sunt putin obosit.Au citeva puncte pe ei negre.Sunt tare vioi.

Re: Scalari.

Buna tuturor sunt foarte fericit ca scalari mei au depus iarasi.Simbata am sa revin cu poze ale puiutilor care au scapat si a icrelor. :bf   :crap  :of

75

Re: Scalari.

mai Cosmine ce naiba faci acolo...ai dat cu feromoni in acvariu? lol

Re: Scalari.

Nici mie numi vine sa cred cea ce se petrece Paul.Ramin cu gura cascata parca sunt de doua ori mai multe icre ca tura trecuta. big_smile

Re: Scalari.

Depunere scalari 2010.07.08 a doua oara. ^:)^

78

Re: Scalari.

ce filtru sexy ai! numai la caroserie trage fetita ta scalara!  tongue
sunt tare prolifici, uite ai și găsit o sursa de a-ti achita acvariul mai repede! :sok

79 Editat de lup cosmin (2010-07-10 15:19)

Re: Scalari.

lol Acvariul este achitat dar problema este filtrul extern asta ma doare cel mai tare.Dar le fac eu pe rind.Iar despre scalari cam asa ceva ai place tare mult caroseria la fetita. lol

Re: Scalari.

Cei 7 care au spart vestul. lol