Re: Un nou proiect.

un nou locatar

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

62

Re: Un nou proiect.

Are o culoare foarte intensa. Frumos exemplar  :sok

Ofera sfaturi nu jigniri!

63

Re: Un nou proiect.

:apl  ^:)^  :apl

Re: Un nou proiect.

adrian88 A scris:

Are o culoare foarte intensa. Frumos exemplar  :sok

pentru culoare a fost introdus in acvariu ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

65

Re: Un nou proiect.

Era mai frumos daca era ros-albastru  :pp

Doua culori ce le ador

Re: Un nou proiect.

d4nu7z A scris:

Era mai frumos daca era ros-albastru  :pp

cu sigurata se sinucidea ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

hai sa vedem ce a iesit dupa o noua sedinta foto

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

68

Re: Un nou proiect.

Pozele puse de tine merita toti banii, super culori. A 7-a poza pusa acum  :sok  frumosi locatarii

Ofera sfaturi nu jigniri!

69

Re: Un nou proiect.

wow......................................

Re: Un nou proiect.

Mai frumos decat pe Discovery chanel  :apl  :apl  :apl  Chiar esti "Taticu" acvariilor de vis . ^:)^

71 Editat de costi8 (2012-02-05 12:14)

Re: Un nou proiect.

avansam ,avansam,......frumos bazin, am zazut si ceva zoasi prin bazin,nu crezi ca virgula  :bf  Chelmon-ul dupa ce va epuiza hrana ( banuiesc ca pe langa faptul ca este un peste superb lai bagat pentru aiptasia)...iti va papa zoanthusi ?

bravos Florine, baga si niste SPS , ca ai cu ce. :noroc  :noroc  :noroc

Re: Un nou proiect.

costi8 A scris:

avansam ,avansam,......frumos bazin, am zazut si ceva zoasi prin bazin,nu crezi ca virgula  :bf  Chelmon-ul dupa ce va epuiza hrana ( banuiesc ca pe langa faptul ca este un peste superb lai bagat pentru aiptasia)...iti va papa zoanthusi ?

bravos Florine, baga si niste SPS , ca ai cu ce. :noroc  :noroc  :noroc

Sper sa nu poata manca mai mult de cat se vor dezvolta ei. Iar daca le da de cap ii mai aduc cativa, numai sa il vad mare si sanatos  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

73

Re: Un nou proiect.

Frumos Chelmon-ul ala, felicitari pentru acvariu :apl

Re: Un nou proiect.

Ancistrus A scris:

Frumos Chelmon-ul ala, felicitari pentru acvariu :apl

este un pic slabut (asa a venit de la transport) dar il pun pe picioare in cea mai scurta perioada, deja a inceput sa prinda forma

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

75

Re: Un nou proiect.

Foarte frumos acvariu,acvariidevis aveti PM  :sok

76 Editat de costi8 (2012-02-06 10:38)

Re: Un nou proiect.

acvariidevis A scris:

Sper sa nu poata manca mai mult de cat se vor dezvolta ei. Iar daca le da de cap ii mai aduc cativa, numai sa il vad mare si sanatos  ^:)^  ^:)^  ^:)^

pai nu e pacat sa se prapadeasca frumusete de zoasi ?
mai bine iti trimit eu niste pietre cu  aiptasia, ca ma procopsit nemti cu cateva in coloniile de zoasi  :stupid  :stupid

apropo, ceva pepperminti  gasesc prin capitala la un pret rezonabil?

Re: Un nou proiect.

pana acum este baiat cuminte daca se apuca de prostii o sa schimb foaia cu el

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Un nou proiect.

din plictiseala am mai scos cateva poze, sper sa nu va plictisesc tongue

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

79

Re: Un nou proiect.

Regleaza balansul de alb al aparatului si trece-l pe temperatura de culoare al tuburilor. Sau trece-l pe setarea de fluorescent ca ies pozele toate de parca au stat inmuiate in cerneala smile

80

Re: Un nou proiect.

Adica asa. Eu l-am reglat cam din ce-mi aduc aminte cum arata pestele asta in realitate.