81

Re: Acvariu 500 plantat

Avatar A scris:

Suuuuper ! Iti vine sa-i iei in brate big_smile

In urma achizitiei acestor pesti m-am hotarit sa vind citeva din celelalte exemplare pe care le am si sa cumpar Blue Diamond sau Cobalt Blue. Cred ca vor arata super in formula cu acesti Gold.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

82

Re: Acvariu 500 plantat

bradraqua A scris:

Cred ca vor arata super in formula cu acesti Gold.

Sunt convins ca da, Radu !

83 Editat de narcis.b (2010-06-10 17:10)

Re: Acvariu 500 plantat

Ia uiteeeeeeeeee....si io care ziceam ca Raduuuu...da nuuu...el alearga ,neobosit dealtfel dupa Regele Discus...BRAVOO!
Stai linistit Radu si printre noi mai sunt din cei ce nu mai sunt demuuult copii...nici adolescenti...nici....Uf ,las-o asa! smile
Nu-ti face iluzii cu filozofia...:)...chiar filozofezi! Dealtfel vine un moment in viata in care realizezi  cine esti,ce esti,cum esti si chiar te simti indreptatit sa filozofezi si sa inparti si altora din cheagul de cunostinte generale dobandite in timp, cu truda ,multumiri si evident neajunsuri...Hehehe na ca ma i-au dupa tine! Nuu ,asta e jobul tau pe forum! smiletongue
Radu,sa-i vedem maaaari de tot si sticla acvariului plina toata de "bobite "de la ei!

84

Re: Acvariu 500 plantat

narcis.b A scris:

Ia uiteeeeeeeeee....si io care ziceam ca Raduuuu...da nuuu...el alearga ,neobosit dealtfel dupa Regele Discus...BRAVOO!
Stai linistit Radu si printre noi mai sunt din cei ce nu mai sunt demuuult copii...nici adolescenti...nici....Uf ,las-o asa! smile
Nu-ti face iluzii cu filozofia...:)...chiar filozofezi! Dealtfel vine un moment in viata in care realizezi  cine esti,ce esti,cum esti si chiar te simti indreptatit sa filozofezi si sa inparti si altora din cheagul de cunostinte generale dobandite in timp, cu truda ,multumiri si evident neajunsuri...Hehehe na ca ma i-au dupa tine! Nuu ,asta e jobul tau pe forum! smiletongue
Radu,sa-i vedem maaaari de tot si sticla acvariului plina toata de "bobite "de la ei!

Multumesc pentru toate vorbele!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

85

Re: Acvariu 500 plantat

dar pe raducu nostru nu la mai vazut nimeni ?? nu mai da nici un semn pe aici ?? sa suparat pe noi cumva ??

86

Re: Acvariu 500 plantat

asteapta sa se termine update-ul  wink

87 Editat de Baracuda (2010-07-11 22:01)

Re: Acvariu 500 plantat

Up-grade 15.06.2010

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

88 Editat de Baracuda (2010-07-11 22:02)

Re: Acvariu 500 plantat

Continuare...
Rog sa se stearga ultimile doua poze, din greseala sunt dublate! Multumesc!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

89

Re: Acvariu 500 plantat

acvariul tau arata ca un parc de distractii!Culori foarte variate big_smile Bravo !! se vede ca bagi multi bani !
ai discusi maturi ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

90

Re: Acvariu 500 plantat

In ultima poza parca ai avea o caracatita
Arata frumos

91

Re: Acvariu 500 plantat

aqua A scris:

acvariul tau arata ca un parc de distractii!Culori foarte variate big_smile Bravo !! se vede ca bagi multi bani !
ai discusi maturi ?

Set-up-ul a fost inspirat dupa o vizita la Disney Land... :pp Da, am si discusi maturi, dar in alt acvariu. Multumesc!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

92 Editat de Baracuda (2010-07-11 22:18)

Re: Acvariu 500 plantat

maya A scris:

In ultima poza parca ai avea o caracatita
Arata frumos

"Caracatita" este o radacina cumparata de la Pet Expo 2010. Multumesc!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

93

Re: Acvariu 500 plantat

narcis.b A scris:

Ia uiteeeeeeeeee....si io care ziceam ca Raduuuu...da nuuu...el alearga ,neobosit dealtfel dupa Regele Discus...BRAVOO!
Stai linistit Radu si printre noi mai sunt din cei ce nu mai sunt demuuult copii...nici adolescenti...nici....Uf ,las-o asa! smile
Nu-ti face iluzii cu filozofia...:)...chiar filozofezi! Dealtfel vine un moment in viata in care realizezi  cine esti,ce esti,cum esti si chiar te simti indreptatit sa filozofezi si sa inparti si altora din cheagul de cunostinte generale dobandite in timp, cu truda ,multumiri si evident neajunsuri...Hehehe na ca ma i-au dupa tine! Nuu ,asta e jobul tau pe forum! smiletongue
Radu,sa-i vedem maaaari de tot si sticla acvariului plina toata de "bobite "de la ei!

Am cam lipsit in ultima vreme, acvariul tau din concurs mi-a taiat rasuflarea!!! :apl

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

94

Re: Acvariu 500 plantat

Doamne  yikes   e "Color Paradise"  :apl

Asa om,asa acvariu!  ^:)^

95

Re: Acvariu 500 plantat

Radule....bravo și felicitări! Așteptam de mult sa îmi schimb screensaver-ul...acum este momentul!  :sok

96

Re: Acvariu 500 plantat

Bravo Radu,good job!Stiam eu ca ne pregatesti ceva da nu ma asteptam sa fie asa frumos!Totul e crescut frumos...si erioculonii merg bine,sunt la limita de a da tije de floare,astept sa mai creasca si Miriofiliumul Tuberculatum,planta asta efoarte frumoasa in buchetel ceva mai mare si cand se apropie de luciul apei,e nebunie!Daca isi daa drumul si covorul deMarsileea...e fara cuvinte!Coloritul discusilor imi pare foarte bine asortat cu cadrul!  aaaaaa si cum sti ca sunt carcotas...da-mi voie sa adaug si ce nu-mi place(nu ca ar conta :apl  ) imi produce migrene  lol ,da :apl  ,roca aceea portocalie...sper sa nu te supar ^:)^ ...altfel e  :sok  :noroc

97

Re: Acvariu 500 plantat

bradraqua A scris:
maya A scris:

In ultima poza parca ai avea o caracatita
Arata frumos

"Caracatita" este o radacina cumparata de la Pet Expo 2010. Multumesc!

o caracatita cu moss pe ea big_smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

98

Re: Acvariu 500 plantat

narcis.b A scris:

Bravo Radu,good job!Stiam eu ca ne pregatesti ceva da nu ma asteptam sa fie asa frumos!Totul e crescut frumos...si erioculonii merg bine,sunt la limita de a da tije de floare,astept sa mai creasca si Miriofiliumul Tuberculatum,planta asta efoarte frumoasa in buchetel ceva mai mare si cand se apropie de luciul apei,e nebunie!Daca isi daa drumul si covorul deMarsileea...e fara cuvinte!Coloritul discusilor imi pare foarte bine asortat cu cadrul!  aaaaaa si cum sti ca sunt carcotas...da-mi voie sa adaug si ce nu-mi place(nu ca ar conta :apl  ) imi produce migrene  lol ,da :apl  ,roca aceea portocalie...sper sa nu te supar ^:)^ ...altfel e  :sok  :noroc

Foarte in regula, si eu aveam indoieli in privinta ei, o scot! Danke!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

99

Re: Acvariu 500 plantat

bogdivaio A scris:

Doamne  yikes   e "Color Paradise"  :apl

Asa om,asa acvariu!  ^:)^

Multumesc mult Bogdane, si "cine seamana, se aduna", asa se intimpla cu noi toti cei de pe acest forum. :hug

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

100 Editat de Baracuda (2010-07-12 10:14)

Re: Acvariu 500 plantat

aqua A scris:
bradraqua A scris:
maya A scris:

In ultima poza parca ai avea o caracatita
Arata frumos

"Caracatita" este o radacina cumparata de la Pet Expo 2010. Multumesc!

o caracatita cu moss pe ea big_smile

Radule, cred ca este vorba de replica caracatitei "Paul" a nemtilor. lol I-a crescut par de atita stres cauzat de ghicitul rezultatelor la CM. O voi vinde spaniolilor care ii vor aplica un "ras, tuns si frezat", de bucurie ca au cistigat. lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!